Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

19 травня – 95-річчя з дня заснування Богодухівського району

Дорогі жителі Богодухівщини! Шановні земляки!
     Серед багатьох знаменних дат, якими рясніє життя нашого краю, ми відзначаємо особливу - 95-річчя утворення Богодухівського району.
    Цей ювілей - хвилююча і радісна подія для всіх його мешканців, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись і залишився назавжди. Він є знаковим для усіх нас, бо за цей час Богодухівщина пройшла шлях, уславлений малими та великими подіями, трудовими досягненнями людей, героїзмом під час Другої світової війни.
    Наша земля - мальовничий край із щедрими, неозорими ланами, з багатою героїчного історією, дала Україні геніїв літератури, видатних державних діячів та митців. Тут сформувалися характери Василя Каразіна, Марії Загірньої, Миколи Хвильового, Петра Тронька, Михайла Дерегуса, Федора Ємця, Валентина Борисова, Володимира Нахабіна, Петра Заковорота.
    Поєднання минулого і сучасного, рубіж відліку нових досягнень і продовження славетних традицій поколінь роблять її унікальною та неповторною. Безсумнівно, найціннішим скарбом є ви, шановні мешканці, усі ті, теплом чиїх сердець і невтомністю рук створено все, чим пишається Богодухівський район. Ви відзначаєтеся особливим умінням трудитися з урахуванням перспективи, доводити намічені плани до кінця.
    Ви свято зберігаєте духовну спадщину і традиції минулих поколінь, збагачуєте сучасність та сприяєте розквіту нашої малої батьківщини.
    Вагомим є внесок кожного покоління нашого славного краю в зміцнення економіки, захист своєї Батьківщини. Масовий трудовий героїзм проявили жителі району у важкий передвоєнний період, витримали тяжкі випробування.
    Ніколи не зітруться в пам'яті нащадків звитяжні подвиги тисяч жителів району на фронтах Другої світової війни, підпільників і партизанів району в боротьбі із німецькими загарбниками.
    Завдяки ентузіазму в короткий строк були відновлені зруйновані фашистами колгоспи, машинно-тракторні станції. Згодом були засіяні значні площі сільгоспугідь, працювали школи і лікарні, відкрились двері клубів і бібліотек.
    У наступні роки і десятиріччя Богодухівський район славився на всю Україну високими урожаями, розвинутим тваринництвом і садівництвом. А про успіхи ланок Марії Бабенко, Марфи Дашутіної, Мотрони Кучкової знали далеко за межами України. Значний поступ вперед зробили освітяни, медики, працівники культури, колективи підприємств промисловості, транспорту і зв'язку, торгівлі, комунального господарства.
    І в період незалежності України трудівники району твердо стоять на державних позиціях, докладають багато зусиль для побудови суверенної держави, демократичного суспільства.
    За сумлінну працю, розуміння високого громадянського обов'язку висловлюю вам, шановні земляки, щиру вдячність, засвідчую свою шану і повагу. Низький вам уклін! Упевнений, що ви зробите район ще кращим, збережете і примножите його вікові надбання, а все, що прославило його, знайде своє добре продовження у майбутньому.
    Нехай Бог благословляє нашу землю, кожну родину дарує міцним здоров’ям, щасливою долею і довгим віком.
    Нових злетів тобі, рідна Богодухівщино!


З повагою.


Голова Богодухівської районної                          

державної адміністрації                                                        Володимир Шаров        

 

До уваги замовників будівництва!

Постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2018 № 327 внесені зміни до форм документів, що подаються замовниками будівництва для отримання права на виконання будівельних робіт та прийняття об’єктів в експлуатацію.

         Вказані зміни набрали чинності 28.04.2018.

Оновлені форми вказаних документів розміщені на сайті ДАБІ за посиланням http://www.dabi.gov.ua/blanky-dokumentiv/ .

Офіційний Веб-сайт Державної архітектурно-будівельної інспекції України

 

Створення доступності інфраструктури для осіб з інвалідністю – спільне завдання центральної та місцевої влади – Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев

Безбар’єрність – ознака цивілізованого суспільства і завдяки оновленому містобудівному законодавству Україна суттєво просунулася в цьому напрямку. Про це сказав Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев 16 травня під час засідання Громадської ради при Державній архітектурно-будівельній інспекції України.

Детальніше...

 

Онлайн-реєстрація земельних ділянок

Для підвищення комфорту та зручності громадян та з метою вдосконалення програмного забезпечення Державного земельного кадастру впроваджена функціональна можливість державної реєстрації земельної ділянки з подачею заяви через особистий електронний кабінет сертифікованими інженерами-землевпорядниками. Сертифікований інженер-землевпорядник, зареєструвавшись в особистому електронному кабінеті, може скористатись даним видом послуги в будь-який зручний для них час, без черг та обмежень.

Детальніше...

 

СПІЛЬНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В ЦЕНТРІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

    17 травня в рамках проекту «Я маю право!» згідно з підписаним меморандумом про співпрацю в приміщенні центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації в.о. директора Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дмитром Перепелицею спільно з адміністратором відділу з питань надання адміністративних послуг Аліною Ярошенко було проведено спільний прийом громадян.
    3 особи звернулося щодо цивільного та земельного прав. Громадянам надано консультації та роз'яснення з правових питань. Під час спілкування розповсюджено друковані матеріали правового характеру та буклети «Я МАЮ ПРАВО!»
 

Про введення в обіг нових обігових монет національної валюти

    Національний банк України 14 березня 2018 року презентував введення в в обіг нових обігових монет національної валюти:
    - номіналами 1 та 2 гривні зразка 2018 року з 27 квітня 2018 року;
    - номіналами 5 та 10 гривень протягом 2019-2020 років.
    З метою поширення інформації серед населення надаємо зразки обігових монет.
 

Робота Юлії Світличної викликає повагу. Володимир Гройсман

Під час прес-конференції в Харкові Прем’єр-міністр України відзначив якість роботи голови ХОДА.
    «Я в цілому задоволений, як прем’єр-міністр, роботою голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної, - сказав Володимир Гройсман. - Вважаю, що вона - на своєму місці. Я бачу абсолютну відповідальність з точки зору виконання тих завдань, які на неї покладені, - що стосується економіки, соціальної політики, реалізації інфраструктурних проектів».

Детальніше...

 

Відбулося засідання громадської ради

17 травня відбулося чергове засідання громадської ради під головуванням її голови Олени Соловйової, під час якого розглянуто низку питань щодо соціальної підтримки сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, організації оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку та розвитку архівної справи у районі.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Травень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Корисні посилання