Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Обговорено питання проведення капітальних ремонтів у закладах загальної середньої освіти району

З даного питання доповідала начальник відділу освіти Ірина Повойко, яка зазначила, що з метою забезпечення в подальшому безперебійного навчального процесу та дотримання чинних санітарних норм у закладах освіти, відділом освіти районної державної адміністрації розроблено план проведення капітальних, поточних ремонтів закладів освіти району та плани капітального або поточного ремонту котелень (топкових) закладів освіти району на 2018 рік. Також присутнім доведено про позитивні результати проведення у 2017 році капітального ремонту покрівлі та системи опалення закладу.

Детальніше...

 

З 1 квітня мешканці області можуть обрати сімейного лікаря та підписати з ним декларацію

Про стан справ у галузі охорони здоров’я Харківщини та старт медичної реформи в регіоні розповів заступник голови ХОДА Михайло Черняк у ході брифінгу 22 березня.

Детальніше...

 

Дільнична виборча комісія отримала уточнений список виборців на проміжні вибори депутата Сазоно-Баланівської сільської ради

Відповідно до частини 2 статті 32 Закону України «Про місцеві вибори» відділом ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації 22 березня передано представникам дільничній виборчій комісії № 630156 уточнений список виборців на проміжні вибори депутата Сазоно-Баланівської сільської ради по одномандатному виборчому округу №11, призначених на 25 березня 2018 року.

Детальніше...

 

22 березня – Всесвітній день водних ресурсів (Міжнародний день води)

Всесвітній день води бере свій початок від Конференції з довкілля та розвитку, що мала місце у 1992 році в Ріо-де-Жанейро. Основною причиною святкування цього дня є швидке зменшення запасів питної води. Генеральна асамблея ООН оголосила 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів.
    Метою проведення цього Дня є підвищення рівня обізнаності про значення і важливість води для продовження життя на Землі, а також про те, як раціональне використання водних ресурсів сприяє підвищенню рівня економіки і соціального добробуту.

Детальніше...

 

Про організацію і проведення оплачуваних громадських та інших робіт

заслухали на семінарі-нараді з сільськими, селищними, міським головами.
   Як акцентувала заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями районного центру зайнятості Тетяна Середа, на 2018 рік з місцевих бюджетів на організацію громадських робіт виділено 334,300 тис.грн.

Детальніше...

 

Про організацію ведення військового обліку та бронювання військовозобов’язаних в органах місцевого самоврядування

обговорили на семінарі-нараді з керівниками органів місцевого самоврядування 21 березня під головуванням голови районної державної адміністрації Володимира Шарова.
    Як акцентував завідувач сектора оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації Микола Шепель, військовий облік ведеться з метою забезпечення повного та якісного укомплектування Збройних Сил та інших військових формувань, утворених відповідно до законів, особовим складом у мирний час та особливий період.

Детальніше...

 

Медична реабілітація застрахованих осіб

У ході проведення семінару-наради з керівниками органів місцевого самоврядування 21 березня начальник відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області Володимир Тризна довів про набуття з 01 січня 2018 року чинності постанови Правління Фонду соціального страхування України від 13 липня 2017 року №39 «Про затвердження Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України».

Детальніше...

 

Про організацію санітарної очистки населених пунктів району та проведення заходів з благоустрою та дезінфекції джерел водопостачання на підвідомчих територіях

обговорили на семінарі-нараді з сільськими, селищними, міським головами.
    Як зауважив начальник Богодухівського районного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Олег Долуда, до відома виконавчих органів сільських, селищних, міської рад належать забезпечення вирішення питань водопостачання та здійснення контролю за якістю питної води відповідно до ст.30 п.5 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Березень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Корисні посилання