Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

На головній площі міста – головне свято району!

Сьогодні учасниками святкування 95-ї річниці утворення Богодухівського району стали голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, народний депутат України Олександр Біловол, голова районної державної адміністрації Володимир Шаров, голова районної ради Сергій Панов, Богодухівський міський голова Микола Голуб, депутати Харківської обласної ради Ольга Львова, Микола Пушкар, Анатолій Васенін, депутати районної, сільських рад, представники підприємств, установ та організацій, громадськість.

Детальніше...

 

Реалізація нових пріоритетів культурної політики влади

Голова Харківської обласної державної адміністрацїї Юлія Світлична в рамках візиту до Богодухівського району завітала до районного будинку культури, де оглянула гурткові кімнати та фойє II поверху після проведеного поточного та капітального ремонту.

Детальніше...

 

Від проекту - до реалізації ідеї

Від підписання у вересні 2017 року дружиною Президента Мариною Порошенко разом із головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною Меморандуму про долучення Харківщини до національного проекту «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» пройшло небагато часу.

Детальніше...

 

Майстерня професійних аграрних кадрів

Сьогодні безпосередньо здійснити контроль за процесами будівництва, реконструкції і модернізації соціальних та інфраструктурних об’єктів району, оглянути навчальні заклади та привітати богодухівців із знаменною датою – 95-річчям утворення району завітала голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична.

Детальніше...

 

Богодухівському району – 95 років!

З нагоди знаменної події – 95-річчя заснування Богодухівського району голова районної державної адміністрації Володимир Шаров розпочав святкові заходи відкриттям турніру з міні-футболу, який відбувся сьогодні за підтримки голови Харківської обласної адміністрації Юлії Світличної на спортивному майданчику зі штучним покриттям в парку Перемоги.

Детальніше...

 

19 травня – 95-річчя з дня заснування Богодухівського району

Дорогі жителі Богодухівщини! Шановні земляки!
     Серед багатьох знаменних дат, якими рясніє життя нашого краю, ми відзначаємо особливу - 95-річчя утворення Богодухівського району.
    Цей ювілей - хвилююча і радісна подія для всіх його мешканців, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись і залишився назавжди. Він є знаковим для усіх нас, бо за цей час Богодухівщина пройшла шлях, уславлений малими та великими подіями, трудовими досягненнями людей, героїзмом під час Другої світової війни.
    Наша земля - мальовничий край із щедрими, неозорими ланами, з багатою героїчного історією, дала Україні геніїв літератури, видатних державних діячів та митців. Тут сформувалися характери Василя Каразіна, Марії Загірньої, Миколи Хвильового, Петра Тронька, Михайла Дерегуса, Федора Ємця, Валентина Борисова, Володимира Нахабіна, Петра Заковорота.
    Поєднання минулого і сучасного, рубіж відліку нових досягнень і продовження славетних традицій поколінь роблять її унікальною та неповторною. Безсумнівно, найціннішим скарбом є ви, шановні мешканці, усі ті, теплом чиїх сердець і невтомністю рук створено все, чим пишається Богодухівський район. Ви відзначаєтеся особливим умінням трудитися з урахуванням перспективи, доводити намічені плани до кінця.
    Ви свято зберігаєте духовну спадщину і традиції минулих поколінь, збагачуєте сучасність та сприяєте розквіту нашої малої батьківщини.
    Вагомим є внесок кожного покоління нашого славного краю в зміцнення економіки, захист своєї Батьківщини. Масовий трудовий героїзм проявили жителі району у важкий передвоєнний період, витримали тяжкі випробування.
    Ніколи не зітруться в пам'яті нащадків звитяжні подвиги тисяч жителів району на фронтах Другої світової війни, підпільників і партизанів району в боротьбі із німецькими загарбниками.
    Завдяки ентузіазму в короткий строк були відновлені зруйновані фашистами колгоспи, машинно-тракторні станції. Згодом були засіяні значні площі сільгоспугідь, працювали школи і лікарні, відкрились двері клубів і бібліотек.
    У наступні роки і десятиріччя Богодухівський район славився на всю Україну високими урожаями, розвинутим тваринництвом і садівництвом. А про успіхи ланок Марії Бабенко, Марфи Дашутіної, Мотрони Кучкової знали далеко за межами України. Значний поступ вперед зробили освітяни, медики, працівники культури, колективи підприємств промисловості, транспорту і зв'язку, торгівлі, комунального господарства.
    І в період незалежності України трудівники району твердо стоять на державних позиціях, докладають багато зусиль для побудови суверенної держави, демократичного суспільства.
    За сумлінну працю, розуміння високого громадянського обов'язку висловлюю вам, шановні земляки, щиру вдячність, засвідчую свою шану і повагу. Низький вам уклін! Упевнений, що ви зробите район ще кращим, збережете і примножите його вікові надбання, а все, що прославило його, знайде своє добре продовження у майбутньому.
    Нехай Бог благословляє нашу землю, кожну родину дарує міцним здоров’ям, щасливою долею і довгим віком.
    Нових злетів тобі, рідна Богодухівщино!


З повагою.


Голова Богодухівської районної                          

державної адміністрації                                                        Володимир Шаров        

 

Проведено перевірку ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Богодухівського району Харківської області

На виконання пункту 1 розділу «Заходів щодо державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки», Плану основних заходів цивільного захисту Харківської області на 2018 рік, пункту 24 «Плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання виникненню лісових пожеж у пожежонебезпечний період 2018 року»

Детальніше...

 

До уваги замовників будівництва!

Постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2018 № 327 внесені зміни до форм документів, що подаються замовниками будівництва для отримання права на виконання будівельних робіт та прийняття об’єктів в експлуатацію.

         Вказані зміни набрали чинності 28.04.2018.

Оновлені форми вказаних документів розміщені на сайті ДАБІ за посиланням http://www.dabi.gov.ua/blanky-dokumentiv/ .

Офіційний Веб-сайт Державної архітектурно-будівельної інспекції України

 

Пошук по сайту

Архів новин

Травень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Корисні посилання