Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання
Календар свят. Мова, граматика, спілкування


Шановні жителі міста і району!

Щиро вітаю вас з нагоди національного свята - Дня Конституції України!
    Двадцять один рік тому наш народ виявив свою вищу волю, фундаментально закріпив свій історичний вибір жити в суверенній, демократичній та правовій державі та прийняв Конституцію України.
    За історичними мірками наш Основний Закон - зовсім молодий документ. Але корені його глибокі, як глибокими є корені української нації.
    Будуючи нову незалежну державу, кожен із нас є творцем її історії, адже Основний Закон відкриває можливості для реалізації прав і свобод людини.
    Бажаю вам впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина України.
    Добра вам і щастя.

З повагою.


Голова Богодухівської районної                          

державної адміністрації                                                        В.А. Шаров        

 

Президент України привітав учасників засідання Моніторингового комітету Ради Європи в Харкові

27 червня в нашому регіоні проходить масштабна міжнародна подія за участю депутатів з 31 країни Європи.
    Під час урочистого відкриття засідання Моніторингового комітету Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи оголосили привітальний лист від Президента України Петра Порошенка.

Детальніше...

 

Зустріч депутата обласної ради Пушкаря М.Б. з обдарованою учнівською молоддю міста

Державна освітня політика сьогодні спрямована на подальший розвиток системи освіти та інтеграцію її у європейське і світове співтовариство. Для того, щоб людина навчилася мислити і діяти по-новому, необхідно вже з дитячих років зорієнтувати її на самостійність, саморозвиток і самореалізацію. Прогрес, як і успіх, можливий тільки завдяки людям яскравим, особливим, творчим і працьовитим. І тому головна цінність держави – її обдаровані діти.

Детальніше...

 

Шановні мешканці Богодухівського району!

    З метою запобігання пожеж, недопущення порушень правил пожежної безпеки в лісах, враховуючи високу пожежонебезпечність хвойних насаджень області, відповідно до пункту 8 статті 31, статті 88 Лісового Кодексу України та статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» головою обласної державної адміністрації видано розпорядження від 02 червня 2017 року №230 «Про заборону відвідування населенням хвойних лісів і в’їзду до лісів області транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2017 року».

В даний період при високому класі пожежної небезпеки забороняється:

  • -доступ населення та автотранспортних засобів у хвойні насадження;
  • -спалювання сміття, стерні та сухої трави у смугах вздовж залізниць, автодоріг, інших місцях, що прилягають до лісових масивів та лісосмуг.

Порушники правил пожежної безпеки в лісах будуть притягуватись до кримінальної відповідальності згідно з діючим законодавством.
    Рейдовими бригадами лісової охорони спільно з правоохоронними органами проводяться патрулювання в лісових масивах на території Богодухівського району.
    Пам’ятайте, що основною причиною лісових пожеж є нехтування правил пожежної безпеки.

 

У школах району відбулися випускні вечори

Ось і залишилася позаду безтурботна і весела шкільна пора. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя із своїми радощами та труднощами, але шкільні спогади назавжди залишаться найсвітлішими

Детальніше...

 

Ти молодий, це все для тебе!

25 червня з нагоди Дня молоді України на головній площі міста відбувся святковий концерт, який відкрили вихованці зразкового дитячого хореографічного колективу «Надія» (керівник Надя Педан).

Детальніше...

 

Зустріч із прийомними батьками

23 червня на засіданні групи взаємодопомоги прийомним батькам та батькам-вихователям прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу Богодухівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із соціальними партнерами: службою у справах дітей та відділом освіти районної державної адміністрації розглянули низку питань: «Як уберегти дитину від небезпечної гри», де ознайомили батьків з ознаками суїцидальної поведінки у підлітків та надали рекомендації, що робити в даній ситуації та куди звертатися, «Запобігання конфлікту в родині» - висвітлили стадії розвитку конфлікту та правила безконфліктного спілкування.

Детальніше...

 

23 червня – День державної служби

Шановні державні службовці!
Ветерани державної служби!

     З нагоди професійного свята висловлюю найщиріші слова подяки за самовіддану працю на благо жителів Богодухівського краю.
    Взявши все краще зі світового досвіду, стоячи міцно на засадах національних традицій і особливостей, державна служба на сьогодні є цілком розвиненою державною інституцією, без якої неможливий поступальний соціально-економічний розвиток України!
    Ви працюєте в одній з найважливіших структур району, яка забезпечує проведення єдиної державної політики у сфері державної служби. Бажаю, щоб ваш громадський авторитет базувався на визнанні фаховості і прозорості й забезпечував виконання державою усіх зобов’язань перед своїми громадянами.
    Нехай наступні роки будуть сповнені творчим натхненням, життєвою енергією, добром, злагодою, впевненістю в завтрашньому дні нашої держави!
    Щастя вам, міцного здоров’я, душевної рівноваги і комфорту, здійснення усіх мрій!


З повагою.


Голова Богодухівської районної                          

державної адміністрації                                                        В.А. Шаров        

 
Архів новин

Червень 2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Пошук по сайту

Корисні посилання