Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання

Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Під час проведення урочистостей будуть враховані всі побажання ветеранів

зауважила під час засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення та 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні перший заступник голови районної державної адміністрації В.В.Зирянова. Члени Оргкомітету одноголосно прийняли за основу пропозиції, озвучені головою районної організації ветеранів України І.С.Омеляненком, обговорили всі деталі та проблемні моменти всіх заходів, які відбудуться 08 травня.
     До заходів максимально буде залучена учнівська аудиторія, обов’язково проведені в навчальних закладах району уроки мужності та зустрічі з ветеранами, що є необхідною складовою військово-патріотичного виховання підростаючого покоління.

 

Звернення з підготовки та проведення у 2017 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

Шановні колеги!

Згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006 установлено в Україні День охорони праці. Мета Указу – привернення уваги суспільства, органів державної влади, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві.
     У нашому районі відповідно до рекомендацій Міжнародної організації праці передбачено здійснити ряд заходів під девізом "Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці", а саме: на підприємствах та в організаціях різних форм власності, активізація роз’яснювальної роботи, огляд проблем виробничої безпеки на сторінках районної газети, семінари для керівників та інженерів з охорони праці різних форм власності, робота телефону "гаряча лінія", по якому будуть прийматися запитання працівників та надаватися компетентні відповіді щодо захисту працюючих під час виникнення виробничих ситуацій , що загрожують здоров’ю чи життю самих працівників та людей , що знаходяться поряд з небезпечними факторами.

Детальніше...

 

Профілактика екстремізму в сучасних умовах спрямована на зниження напруженості, послаблення ролі факторів, що провокують екстремізм, і підвищення стійкості особистості до їх впливу

Екстремізм — дотримання поглядів і стилю поведінки, які демонструють прихильність до жорстких, іноді неадекватних виявів своїх бажань і переконань у соціальній поведінці: у міжособистісному спілкуванні, у відносинах статей, ставленні до природи, політики тощо. Екстремізм завжди мотивований, притаманний тільки людям, концептуальний та ідеологічний.
     Завданням виховання і соціалізації в такому разі повинне бути формування стійкості до впливу факторів, що провокують екстремізм. Розрізняють екстремізм особистості (держави, суспільства), спрямований на зовнішні об’єкти і на себе (саморуйнуюче поводження). Екстремістський тип особистості характеризується прагненням досягти мети найкоротшим шляхом, запереченням прав іншої особистості і її самоцінності, визнанням тези «ціль виправдовує засоби», егоїзмом, нечутливістю до чужого болю і страждань, ослабленням складових позитивної життєдіяльності та акцентом на статусно-престижні складові, психічними розладами і патологіями.

Детальніше...

 

Забезпечення реалізації державної політики у сфері охорони культурної спадщини

Відповідно до Закону України «Про охорону культурної спадщини» районною державною адміністрацією здійснюються заходи з обліку, збереження, захисту від руйнування або заподіяння шкоди об’єктам культурної спадщини та організації проведення необхідних для їх забезпечення науково-пошукових, науково-дослідницьких охоронних робіт.
     У районі проводиться підготовча робота з інвентаризації пам’яток історії та монументального мистецтва. На об’єкти культурної спадщини в районі укладено 55 охоронних договорів, навколо 12 комплексів та 9 окремих пам’яток установлено зони охорони.
     Статус щойно виявлених об’єктів культурної спадщини отримали 35 об’єктів археології, з них 2 подано для занесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України за категорією місцевого значення. Всього в районі нараховується 248 пам’яток архітектури. Відповідними фахівцями проведено інвентаризацію 143 пам’яток археології. На всі пам’ятки археології виготовлено паспорти і акти технічного стану.

Детальніше...

 

Створення сприятливих умов для проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року

У районі проживає 3900 дітей віком від 7 до 17 років. Заплановано 100% оздоровлення та відпочинок дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування (62 дитини). Максимально будуть охоплені оздоровленням та відпочинком діти з багатодітних, малозабезпечених сімей, діти-інваліди, діти диспансерної групи, відмінники навчання, талановиті та обдаровані діти. Для оздоровлення дітей пільгових категорій будуть залучені субвенції міської, селищних, сільських рад у сумі 300,0 тис.грн. для придбання путівок та функціонування пришкільних таборів.

 

Українські родини вже сьогодні готуються до наступного опалювального сезону та утеплюють будинки

Завершення опалювального сезону 2016/2017 рр. дає змогу домогосподарствам зробити чимало висновків щодо необхідності впроваджувати енергоефективні заходи. Все більше сімей усвідомлюють, що подбати про утеплення житла треба заздалегідь, вже сьогодні.
     Про це свідчить позитивна динаміка попиту на Урядову програму «теплих» кредитів. Особливу активність почали проявляти ОСББ. Зокрема, минулого тижня 13 ОСББ залучили 2,1 млн.грн. на енергоефективні заходи. Для порівняння позаминулого тижня 9 ОСББ отримали більше 1 млн. грн на утеплення.

Детальніше...

 

Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці

 

Для реалізації права громадян на доступ до публічної інформації шляхом надання інформації за запитами районною державною адміністрацією здійснюється усе необхідне

З метою удосконалення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації слід продовжувати вживати заходів щодо дотримання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05 травня 2011 року №547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади».

Детальніше...

 


Архів новин

Квітень 2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Пошук по сайту

Корисні посилання