Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

У МОЗ презентували зміни, які чекають на пацієнтів і медиків у 2020 році

Медичні заклади усіх рівнів перейдуть на модель фінансування Національної служби здоров’я згідно із Законом України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення».

Детальніше...

 

Відбулося чергове засідання громадської ради

25 липня під головуванням голови громадської ради Ольги Дубинки відбулося засідання громадської ради при районній державній адміністрації. У роботі дорадчого органу взяли участь члени ради, керівники окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, установ та організацій.

Детальніше...

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

25 липня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини Зирянової відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Розглянуто питання про призначення опікуна над 3 дітьми, позбавленими батьківського піклування; про надання дозволу матері на влаштування 2 дітей до будинку дитини у зв’язку зі складним матеріальним становищем; надання дозволу неповнолітній дитині на продаж частки у праві власності на житловий будинок; затвердження персонального складу міждисциплінарної команди для здійснення соціального захисту малолітніх дітей.

Детальніше...

 

Питання збереження та відтворення лісів області обговорили на нараді в ХОДА

Захід відбувся 24 липня під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Марка Беккера.

Детальніше...

 

Проаналізовано підсумки економічного і соціального розвиту району за І півріччя 2019 року

24 липня на засіданні колегії районної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини Зирянової розглянуто питання про підсумки економічного і соціально розвитку району за І півріччя 2019 року.

Детальніше...

 

Про виконання Закону України «Про Державний реєстр виборців» на території району

доповіла на засіданні колегії районної державної адміністрації під головуванням першого заступника районної державної адміністрації Валентини Зирянової начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Антоніна Костенко. Вона відзначила, що робота відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації у виборчий період спрямована на виконання Закону України «Про Державний реєстр виборців», постанов Центральної виборчої комісії, інших нормативних документів.

Детальніше...

 

Підбито підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до районної державної адміністрації та виконкомів місцевих у І півріччі 2019 року

Колегія районної державної адміністрації своїм рішенням відзначила, що задоволення справедливих вимог населення продовжує залишатися одним із найважливіших напрямів роботи із зверненнями громадян в Богодухівській районній державній адміністрації та в органах місцевого самоврядування району.

Детальніше...

 

Відновлення водопостачання жителям с. Полкова Микитівка

розглянуто на робочій нараді у першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини Зирянової за участю Полково - Микитівського сільського голови Сергія Мартелова та начальника Богодухівського районного відділу АТ «Харківобленерго» Ігоря Білаша.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Серпень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання