Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Відбулося засідання громадської ради

28 березня відбулося чергове засідання громадської ради при Богодухівській районній державній адміністрації під головуванням її голови Ольги Дубинки, під час якого розглянуто питання екологічно-санітарного стану водопостачання та водовідведення у районі, шляхів його поліпшення; якості надання послуг Укрпоштою, виявлення існуючих проблем та спільного пошуку шляхів їх вирішення; підвищення ефективності національно-патріотичного виховання в районі.

Детальніше...

 

Іриною Повойко проведено виїзний прийом громадян

28 березня начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ірина Повойко провела виїзний прийом громадян у Шарівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, у ході якого до неї звернулися батьки учнів закладу щодо термінів забезпечення підручниками з вибірково - обов’язкових предметів.

Детальніше...

 

Безпека дітей - понад усе

Під час весняних канікул районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з представником поліції здійснено візити до дитячих будинків сімейного типу. Під час зустрічей дітям-вихованцям нагадано основні правила безпечної поведінки у побуті та за його межами, роз’яснено негативні наслідки правопорушень, скоєних неповнолітніми. Більш ретельно було привернуто увагу дітей-сиріт до проблеми самовільного залишення домівки з метою недопущення такої поведінки у майбутньому. Батькам-вихователям рекомендовано посилити контроль за вихованцями в період канікул, приділити більше уваги організації змістовного дозвілля дітей.

Детальніше...

 

Темп зростання середньомісячної зарплати в області становить понад 120%

Про це повідомив, за даними на січень 2019 року, Юрій Шпарага під час засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради.

Детальніше...

 

Про засідання Громадської ради з питань оборони та військово-патріотичної роботи

28 березня відбулося засідання Громадської ради з питань оборони та військово-патріотичної роботи при Богодухівській районній державній адміністрації з питання «Про сприяння у проведені призову на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань».

Детальніше...

 

Зустріч з жителями с. Лозова

27 березня у ході робочої поїздки голова районної державної адміністрації Володимир Шаров спілкувався з жителями с. Лозова. Володимир Шаров та депутат Харківської обласної ради Ольга Львова розповіли про основні напрямки розвитку району та проінформували присутніх про уже виконані завдання. Присутні громадяни звернулися переважно за допомогою у вирішенні питань житлово-комунального господарства. Також жителі турбувалися забезпеченням ліками у відповідності до діючої Урядової програми та можливим об’єднанням територіальних громад.

Детальніше...

 

Щодо визначення строку випробування

Статтею 35 Закону визначено, що в акті про призначення на посаду суб’єкт призначення може встановити випробування з метою перевірки відповідності державного службовця займаній посаді із зазначенням його строку.

Детальніше...

 

Щодо акта передачі справ

Звертаємо увагу служб управління персоналом на те що, відповідно до статті 89 Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VІІІ (далі – Закон), державний службовець зобов’язаний до звільнення з посади чи переведення на іншу посаду передати справи і довірене у зв’язку з виконанням посадових обов’язків майно (далі – майно) особі, уповноваженій суб’єктом призначення у відповідному державному органі. Уповноважена особа зобов’язана прийняти справи і майно.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Квітень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання