Богодухівщина  -  Богом дана земля

Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Розпочались командно-штабні навчання з територіальної оборони

Командно-штабні навчання територіальної оборони Богодухівщини розпочались 03 квітня після отримання відповідного сигналу.
    На пункті управління штабу району територіальної оборони Богодухівського району під керівництвом начальника району територіальної оборони – голови районної державної адміністрації Володимира Шарова розпочав роботу штаб району ТРО.

Детальніше...

 

Підготовка до оздоровчої кампанії влітку 2018 року

03 квітня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини Зирянової проведено засідання робочої групи щодо підготовки та проведення якісного оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року.

Детальніше...

 

Роботи з підготовки до відкриття інклюзивно-ресурсного центру та медіатеки тривають

02 квітня голова районної державної адміністрації Володимир Шаров, перший заступник голови районної державної адміністрацій Валентина Зирянова, радник голови Харківської обласної державної адміністрації Алла Ройтблат та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ірина Повойко

Детальніше...

 

Особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації

03 квітня голова районної державної адміністрації Володимир Шаров провів особистий прийом громадян.
    На прийом звернулась громадянка, яка представляла інтереси свого сина, учасника АТО, з питанням щодо віділення земельної ділянки.

Детальніше...

 

Готуємося до відзначення 95-ї річниці з дня заснування Богодухівського району

02 квітня перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Зирянова провела позачергове засідання організаційного комітету з відзначення 95-ї річниці з дня заснування Богодухівського району.

Детальніше...

 

Відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району

Голова місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району Володимир Шаров провів позачергове засідання комісії щодо часткового підтоплення домоволодінь мешканців м. Богодухів та ситуації, яка спостерігається на водосховищах та ставках району.

Детальніше...

 

ІНФОРМАЦІЯ щодо окремих норм, викладених у положеннях про державні реабілітаційні установи, що провадять комплексну реабілітацію для осіб з інвалідністю, які досягли повноліття

Відповідно до положень про державні реабілітаційні установи їхнім цільовим призначенням є здійснення комплексу реабілітаційних заходів, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку осіб з інвалідністю, які досягли повноліття (далі – Особа), засвоєння ними знань, умінь, навичок, досягнення і збереження їхньої максимальної незалежності, формування та розвиток фізичних, розумових, соціальних, професійних здібностей з метою максимальної реалізації особистого потенціалу.

Детальніше...

 

ІНФОРМАЦІЯ щодо окремих норм, викладених у положеннях про державні реабілітаційні установи, що провадять комплексну реабілітацію для дітей з інвалідністю

Відповідно до положень про державні реабілітаційні установи їхнім цільовим призначенням є здійснення комплексу реабілітаційних заходів, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку дітей з інвалідністю віком до 18 років та дітей віком до двох років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності (далі – Діти), засвоєння ними знань, умінь, навичок, досягнення і збереження їхньої максимальної незалежності, формування та розвиток фізичних, розумових, соціальних, професійних здібностей з метою максимальної реалізації особистого потенціалу.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Квітень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Корисні посилання