Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

У райдержадміністрації проведено семінар на тему «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме»

12 грудня начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії ХОЦЗ Олена ФІЛІПОВА провела семінар «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме» з вивільнюваними працівниками районної державної адміністрації та її структурних підрозділів.

Детальніше...

 

ЯК НАДАВАТИ ВЗИМКУ ПЕРЕРВИ ДЛЯ ОБІГРІВУ

Відповідно до статті 168 Кодексу законів про працю України працівникам, що працюють в холодну пору року на відкритому повітрі або в закритих неопалюваних приміщеннях, вантажникам та деяким іншим категоріям працівників у випадках, передбачених законодавством, надаються спеціальні перерви для обігрівання і відпочинку, які включаються у робочий час.

Детальніше...

 

Проінспектували виконання робіт на об’єктах ремонту та будівництва

12 грудня перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина ЗИРЯНОВА проінспектувала виконання робіт на об’єктах ремонту та будівництва на території району.

Детальніше...

 

Середньомісячна зарплата на Харківщині зросла до 8931 грн

Питання зайнятості, ліквідації боргів із зарплат та соціального захисту працівників обговорили 12 грудня на 28-й конференції об’єднання профспілок Харківської області.

Детальніше...

 

Президент підписав закон про Державний бюджет України на 2020 рік

Документ № 294-ІХ ухвалила Верховна Рада 14 листопада 2019 року. Згідно з ним, доходи державного бюджету на наступний рік визначено в сумі 1095,6 млрд грн, видатки – 1182,0 млрд грн. Бюджет збалансовано з дефіцитом на рівні 2,1% ВВП (94,3 млрд грн).

Детальніше...

 

Особистий прийом громадян першим заступником голови районної державної адміністрації

12 грудня на особистому прийомі до першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини Зирянової звернулись жителі району з питання, якє стосувалися діяльності закладів освіти.

Детальніше...

 

Семінар про внутрішню систему забезпечення якості освіти

12 грудня на базі БОГОДУХІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №3 БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ відбувся науково-практичний семінар «Формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти: виклики та рішення» для керівників закладів загальної середньої освіти Богодухівського та Краснокутського районів.

Детальніше...

 

Продовжується практика надання практичної та методичної допомоги органам місцевого самоврядування

12 грудня робочою групою для надання методичної та практичної допомоги органам місцевого самоврядування району з питань організації роботи щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Ірини Розтягай відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 17 грудня 2018 року № 661 надано методичну та практичну допомогу виконавчому комітету Улянівської сільської ради питань організації роботи щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади, зокрема з організаційних питань, організації контролю і перевірки виконання, складання та удосконалення номенклатури справ, діловодства та службового листування, роботи з кадрами, забезпечення доступу до публічної інформації.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання