Богодухівщина  -  Богом дана земля

Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Перший (відбірковий) та другий тур обласного огляду-конкурсу учнівських творчих колективів «Весняний вернісаж»

30 березня на базі КПСМНЗ «БДМШ ім. В.Т. Борисова» пройшов перший (відбірковий) та другий тур обласного огляду-конкурсу учнівських творчих колективів «Весняний вернісаж».

Детальніше...

 

Виконання освітянської Угоди обговорено на Пленумі Богодухівської районної організації профспілки працівників освіти

30 березня відбувся Х Пленум Богодухівської районної організації профспілки працівників освіти, в якому взяли участь голова районної державної адміністрації Володимир Шаров та голова районної ради Сергій Панов.

Детальніше...

 

Завдання щодо соціально-економічного розвитку районів області

На обласній селекторній нараді, яку проводив перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Марк Беккер, розглядалися питання про підсумки соціально-економічного розвитку районів Харківської області.

Детальніше...

 

Затверджено завдання, які будуть запропоновані для виконання учасниками І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

На засіданні Організаційного комітету з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 30 березня 2018 року розглядалося питання «Про затвердження переліку тестових завдань на знання специфіки функціональних повноважень районної державної адміністрації та посадових обов’язків державних службовців, які будуть запропоновані для виконання учасниками І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Детальніше...

 

Парламент ввів будівельну амністію для об’єктів з незначним класом наслідків, збудованих без дозволу

Парламент 22 березня прийняв в цілому ЗУ №3696 «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», який дасть можливість людям оформити своє житло, завершити процедуру введення в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт. Мова йде виключно про об’єкти будівництва з незначним класом наслідків (СС1). Це революційний прорив, який покращить роботу будівельної галузі Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Детальніше...

 

З В І Т про результати проведення зовнішньої оцінки якості соціальних послуг

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 27.12.2013 року № 904 «Про затвердження методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг» управлінням соціального захисту населення Богодухівської районної державної адміністрації проведено зовнішню оцінку якості соціальних послуг, які надаються Богодухівським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Детальніше...

 

До відома органів місцевого самоврядування

3 метою сприяння залученню міжнародної технічної допомоги, Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації проводить інформаційну роботу з питань залучення міжнародної технічної допомоги, співробітництва з міжнародними організаціями, участі у програмах зовнішньої допомоги Європейського Союзу, участі організацій та підприємств області у програмах та проектах Європейського Союзу та НАТО.

Детальніше...

 

Про обстеження доріг загального користування

Голова районної державної адміністрації Володимир Шаров взяв участь в обстеженні доріг загального користування місцевого значення Богодухів-Павлівка-Гути (вул. Шевченка) та Богодухів-Валки-Нова Водолага, яке проводилось балансоутримувачем доріг - Департаментом капітального будівництва Харківської облдержадміністрації.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Квітень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Корисні посилання