Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Особистий прийом громадян керівником апарату районної державної адміністрації

27 травня, відповідно графіка, керівник апарату районної державної адміністрації Ірина Розтягай провела особистий прийом громадян.

Детальніше...

 

Психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності

Управління соціального захисту населення Богодухівської районної державної адміністрації повідомляє, що у 2019 році проводиться направлення постраждалих учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності на психологічну реабілітацію.

Детальніше...

 

Уряд запровадив монетизацію пільг

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 01 жовтня 2019 року.

Детальніше...

 

Професіографічна екскурсія на Богодухівський електромеханічний завод

Богодухівською районною філією Харківського обласного центру зайнятості проводиться профорієнтаційна робота із запровадження таких форм роботи: надання інформаційно-консультаційних послуг серед учнів старших класів із залученням фахівців підприємств; участь у батьківських зборах; проведення профінформаційних занять щодо підвищення престижу професій, необхідних на ринку праці; проводяться професіографічні екскурсії на підприємствах району з метою популяризації робітничих професій, презентації роботодавців, тренінги, семінари, де запрошуються соціальні партнери.

Детальніше...

 

Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

23 травня в інклюзивному центрі відбулася інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?", в якій взяли участь п’ять команд. Гра проводилася за підтримки члена координаційної ради з національно-патріотичного виховання молоді при Харківській обласній державній адміністрації Гліба Тимошенка та його команди. Учасників інтелектуальної гри привітав голова районної державної адміністрації Володимир Шаров, який побажав всім учасникам вдалого виступу та подальших творчих успіхів. По закінченню заходу учасників привітала перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Зирянова. Переможці гри отримали грамоти та солодкі подарунки.

Детальніше...

 

Валентина Зирянова провела особистий прийом громадян

23 травня мешканка району звернулась до першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини Зирянової з питання, яке стосувалося соціального захисту населення, а саме призначення субсидії.

Детальніше...

 

З 01 липня набуде чинності новий порядок розслідування нещасних випадків

Нова редакція Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві була затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337 та набуде чинності 01.07.2019.

Детальніше...

 

Перевірка стану правової роботи та систематизації законодавства у районній державній адміністрації

Робочою групою Головного територіального управління юстиції у Харківській області 23 травня проведено планову перевірку стану правової роботи та систематизації законодавства у районній державній адміністрації.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Червень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання