Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

14 жовтня – Покрова Пресвятої Богородиці День українського козацтва День захисника України

Дорогі богодухівці та жителі району!
     Щиро вітаю вас з великим християнським святом, яке особливо шанується українцями, – Покровою Пресвятої Богородиці та Днем захисника України. Цей день для нас, нащадків козацького роду, символізує зв’язок поколінь, давню історичну та звичаєву традицію.
    З давніх-давен Пресвята Богородиця вважалася покровителькою славного війська козацького та всього українського народу. З вірою і надією до неї молитовно зверталися наші предки, покладаючись на Її материнське заступництво та непереможну опіку.
    І сьогодні ми звертаємось за допомогою до високої покровительки українства, ревно просячи про мир, добро і суспільну злагоду на батьківській землі, про гідне і щасливе майбутнє рідного народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.
    Сердечно бажаю всім вам, дорогі земляки, щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь родині, рідній Богодухівщині та всій Україні. Нехай єднає нас незгасне світло віри і у всьому допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.


З повагою.


Голова Богодухівської районної                          

державної адміністрації                                                        В.А. Шаров        

 

Проведення районної Спартакіади допризовної молоді

12 жовтня на базах Богодухівського ліцею №3, спортивного майданчика з тренажерним обладнанням та міського стадіону «Колос» відбулася районна Спартакіада допризовної молоді 2001-2002 років народження, присвячена Дню захисника України.

Детальніше...

 

Свято сміливості, мужності та героїзму

«Слава Україні – Героям слава!». Саме цими словами вітаються сьогодні українці. 14 жовтня, здавалося б, звичайний день, але для кожного громадянина нашої держави – це особлива дата. Цього дня всі ми святкуємо День захисника України.

Детальніше...

 

Уривчасте звучання електросирен означає-«УВАГА ВСІМ!»

    Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 67,13 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.
    18 жовтня 2017 року о 07 годині 52 хвилині та о 14 годині 25 хвилині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.
    Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.
 

Розпочато перевірку діяльності виконавчого комітету Сазоно-Баланівської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади

    Відповідно до розпоряджень голови районної державної адміністрації від 20 грудня 2016 року №425 «Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування Богодухівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади» та від 08 грудня 2014 року №409 «Про затвердження Порядку проведення Богодухівською районною державною адміністрацією Харківської області перевірок стану здійснення органами місцевого самоврядування Богодухівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади» робочою групою для проведення перевірок здійснення виконавчими органами місцевих рад району делегованих повноважень органів виконавчої влади 12 жовтня розпочато перевірку діяльності виконавчого комітету Сазоно-Баланівської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
 

Продовжується практика надання практичної та методичної допомоги органам місцевого самоврядування

    12 жовтня працівниками апарату районної державної адміністрації відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 грудня 2016 року №438 надано методичну та практичну допомогу виконавчому комітету Сазоно-Баланівської сільської ради з питань організації роботи щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.
 

Підбито підсумки проведення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника голови - керівника апарату районної державної адміністрації

На засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посад державної служби в Богодухівській районній державній адміністрації 11 жовтня підбито підсумки проведення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника голови - керівника апарату районної державної адміністрації.

Детальніше...

 

Проведено засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання

10 жовтня відбулося засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Богодухівській районній державній адміністрації, на якому були розглянуті два питання підготовки та проведення заходів до Дня захисника України, а також роз’яснювальної роботи серед молоді району щодо призову на строкову військову службу.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Листопад 2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Корисні посилання