Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Інформування працівників підприємств про послуги служби зайнятості

08 листопада фахівцями Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості проведено зустріч з працівниками підприємства з пошиву одягу. Присутнім доведена інформація про послуги служби зайнятості, здійснення навчання в навчальних закладах Харківського регіону та Центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру, використання електронного кабінету шукача роботи, можливості працевлаштування за кордоном в Державі Ізраїль.

Детальніше...

 

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Богодухівщини!

Сердечно вітаю вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.
    Сьогодні в Україні культура є одним з вирішальних чинників національного відродження, зміцнення державності й об’єднання суспільства навколо спільних цінностей та ідеалів.
    Працівникам культури випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві. Ваша майстерність та професіоналізм постійно збагачують мистецьку скарбницю Богодухівщини, а творчість засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.
    Щиро вдячна всім, хто присвятив себе благородній справі зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.
    Високо ціную ваш гідний внесок у соціально-культурний розвиток району, професіоналізм, постійний творчий пошук, ваш талант і щедрість душі, вміння створювати оточуючим вас людям справжнє свято.
    Бажаю вам міцного здоров'я, гарного настрою, натхнення, здійснення найсміливіших ідей і проєктів, нових професійних досягнень. Хай щастить вам у творчості і особистому житті!
   
    З повагою.
   
   Перший заступник голови районної                          

державної адміністрації                                                        Валентина ЗИРЯНОВА        

 

Привітання голови ХОДА Олексія Кучера

Вітаю всіх українців з Днем української писемності та мови! Вітаю працівників культури та майстрів народного мистецтва з професійним святом!
    Щороку 9 листопада в Україні відзначаються ці важливі свята.
    Місія зі збереження, популяризації та розвитку національної культури, української мови та писемності є надзвичайно важливою та, без перебільшення, є одним із важелів розвитку всієї держави та нації.
    Культура, мистецтво, мова та писемність доповнюють один одного та перебувають у тісному взаємозв’язку. Висловлюю безмежну вдячність професіоналам і кожному українцю за ваш внесок у розвиток культурного життя і мови, за ініціативи, роботу та підтримку.
    Бажаю натхнення, успіхів, нових здобутків, творчості та наснаги!
   
   Голова обласної                          

державної адміністрації                                                        Олексій КУЧЕР        

 

Про стратегічну екологічну оцінку

Відповідно до листа Міністерства енергетики та захисту довкілля України від 29.10.2019 №5/4-10/11753-19 з метою забезпечення проведення процедури стратегічної екологічної оцінки відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» (далі - Закон) просимо взяти до уваги наступне.

Детальніше...

 

Відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини ЗИРЯНОВОЇ відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій з питання профілактики вірусного гепатиту А в районі.

Детальніше...

 

Шкільні канікули – час для профілактики

Під час осінніх канікул фахівцями із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оленою КОВАЛЕВСЬКОЮ (Сіннянська сільська рада) та Оксаною КРАСНОПОЛЬСЬКОЮ (Сухининська сільська рада) проведені групові заходи, спрямовані на профілактику правопорушень. Увагу учасників звернули на ризики, пов’язані з порушенням дисципліни. Дітей спонукали контролювати власні вчинки та завжди пам’ятати про наслідки та відповідальність.

Детальніше...

 

Культура – одне з найцікавіших і найдревніших явищ, яке тісно пов'язане з діяльністю людини

Кожен час ставить перед культурою свої локальні завдання. Однак на будь-якому етапі суспільного розвитку необхідно, по-перше, робити все для збереження існуючих традицій і надбань, по-друге, привносити щось нове, свіже, неповторне. І в цьому чи не найважливіша роль сільської культури як складової загальнокультурного процесу в Україні. На сучасному етапі розвитку суспільства культура повинна стати одним із ключових факторів соціально-економічного зростання України та її регіонів, тому що головною метою розвитку людства є громадська та культурна самореалізація особистості. Стабільний розвиток країни і розвиток культури – взаємопов’язані процеси.

Детальніше...

 

Профілактика грипу та ГРВІ

Грип — це високозаразне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті. Епідемічні спалахи припадають на холодну пору року. Збудник – вірус трьох типів: А, В, С. Віруси грипу В і С викликають поодинокі захворювання, вірус типу А найчастіше стає причиною спалахів хвороби. В останні роки, згідно інформації Українського центру грипу, в минулих епідсезонах циркулювали віруси грипу А (Н1N1) California, А (Н3N2) та віруси грипу В.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Грудень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання