Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Фонд забезпечує соціальний захист людей з інвалідністю внаслідок виробничих травм

З метою забезпечення належних умов для реалізації соціально-економічних, політичних, особистих прав і свобод особами з інвалідністю, впровадження кращого світового досвіду у цій сфері, недопущення дискримінації, а також виконання зобов'язань, взятих Україною за Конвенцією про права інвалідів, 3 грудня в Україні відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю.

Детальніше...

 

Фонд виплатив 1,8 млрд грн переселенцям, потерпілим на виробництві

Майже 48 тис. внутрішньо переміщених осіб, потерпілих на виробництві, і членів їх родин отримали страхові виплати від Фонду соціального страхування України упродовж січня–жовтня. За оперативними даними станом на 01.11.2019 загальна сума цих виплат склала 1,8 млрд гривень.

Детальніше...

 

Депутати обласної ради підтримали програму Олексія Кучера щодо соціально-економічного розвитку Харківщини

У 2020 році в області планують будувати та реконструювати близько 300 об’єктів.

Детальніше...

 

Реалізація державної політики у сфері казначейського обслуговування коштів та пріоритетні напрямки роботи Казначейства

Впродовж минулих років Казначейство розпочало та успішно втілює низку інноваційних проектів і продовжує працювати, виконуючи покладені на Казначейство обов’язки, прагнучи удосконалювати обслуговування державних і місцевих бюджетів, відповідати запитам наших клієнтів та викликам сучасного світу.

Детальніше...

 

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє

Детальніше...

 

Відбулася нарада з представниками суб’єктів взаємодії, які реалізують заходи щодо попередження домашнього насильства

04 грудня відбулася нарада під головуванням Валентини ЗИРЯНОВОЇ, першого заступника голови районної державної адміністрації, голови Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та за участю членів комісії щодо роботи з сім’ями, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Детальніше...

 

Відбулося чергове засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

04 грудня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини ЗИРЯНОВОЇ під час засідання розглянуто 2 звернення громадян щодо призначення (відновлення) соціальних виплат, за результатами засідання одній особі буде призначено соціальні виплати, одній особі буде відмовлено в призначенні соціальних виплат.

Детальніше...

 

Відбулося засідання комісії з розгляду спірних питань, що виникають при призначенні населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та пільг

04 грудня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини ЗИРЯНОВОЇ у ході проведення засідання розглянуто 124 звернення громадян щодо призначення житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та пільг.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання