Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Відбулося засідання комісії з розгляду спірних питань, що виникають при призначенні населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та пільг

17 січня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини Зирянової у ході проведення засідання розглянуто 103 звернення громадян щодо призначення житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та пільг.

Детальніше...

 

«Якщо помічаю щось підозріле – реагую!» – гасло проекту «Сусідська варта»

Як найефективніше вирішити проблеми свого двору чи будинку? Правильно, разом із сусідами! Об’єднавшись, простіше і сортування сміття організувати, і занедбаний пустир на сквер перетворити. А ще спільно можна зробити свій двір найбезпечнішим місцем району й унеможливити злочини на цій території. Варто лише створити «сусідську варту».

Детальніше...

 

Відбулася селекторна нарада

В обласній державній адміністрації відбулася селекторна нарада з питання «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості» у 2018 році, в якій взяли участь голова районної державної адміністрації Володимир Шаров та перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Зирянова.

Детальніше...

 

Глава Уряду назвав пріоритети роботи Кабінету Міністрів на 2019 рік

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман назвав пріоритетами роботи Кабінету Міністрів на 2019 рік економічний розвиток, розвиток людського капіталу, безпеку і оборону, заходи з енергонезалежності та посилення боротьби з корупцією. Про це він сказав під час щорічного дипломатичного заходу – урочистого прийняття керівників дипломатичних представництв, що відбувається на запрошення Президента України Петра Порошенка. Цього року прийом відбувся у відновленому Маріїнському палаці.

Детальніше...

 

Виплата субсидій у готівковій формі почнеться з березня

Про це повідомив Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Детальніше...

 

Обмеження щодо сумісництва та суміщення

Обмеження щодо сумісництва та суміщення поширюється виключно на осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (пункт 1 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції»).

Детальніше...

 

Льодова ковзанка продовжує працювати!

Шановні відвідувачі льодової ковзанки. Повідомляємо, що у зв’язку з початком навчання у закладах освіти години роботи ковзанки змінюються, а саме: 16-18 січня працює з 14.00 до 19.00, 19-20 січня з 12.00 до 19.00. За роботою ковзанки слідкуватимуть чергові від дитячо-юнацької спортивної школи. Відповідальність за здоров’я дітей несуть батьки.

Детальніше...

 

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

16 січня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини Зирянової відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. У ході засідання розглянуто 3 питання, а саме: про доцільність позбавлення батьків батьківських прав по відношенню до трьох малолітніх дітей; передачу батькові на виховання та проживання малолітнього сина у зв’язку зі встановленням батьківства; затвердження індивідуальних планів дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Рішення прийняті на користь інтересів дітей.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Лютий 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання