Богодухівщина  -  Богом дана земля

Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

22 березня – Всесвітній день водних ресурсів (Міжнародний день води)

Всесвітній день води бере свій початок від Конференції з довкілля та розвитку, що мала місце у 1992 році в Ріо-де-Жанейро. Основною причиною святкування цього дня є швидке зменшення запасів питної води. Генеральна асамблея ООН оголосила 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів.
    Метою проведення цього Дня є підвищення рівня обізнаності про значення і важливість води для продовження життя на Землі, а також про те, як раціональне використання водних ресурсів сприяє підвищенню рівня економіки і соціального добробуту.

Детальніше...

 

Особистий прийом громадян першим заступником голови районної державної адміністрації

22 березня мешканці міста та району звернулися до першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини Зирянової з питань, які стосуються літнього оздоровлення дітей та надання соціальної допомоги населенню.

Детальніше...

 

Про організацію і проведення оплачуваних громадських та інших робіт

заслухали на семінарі-нараді з сільськими, селищними, міським головами.
   Як акцентувала заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями районного центру зайнятості Тетяна Середа, на 2018 рік з місцевих бюджетів на організацію громадських робіт виділено 334,300 тис.грн.

Детальніше...

 

Про організацію ведення військового обліку та бронювання військовозобов’язаних в органах місцевого самоврядування

обговорили на семінарі-нараді з керівниками органів місцевого самоврядування 21 березня під головуванням голови районної державної адміністрації Володимира Шарова.
    Як акцентував завідувач сектора оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації Микола Шепель, військовий облік ведеться з метою забезпечення повного та якісного укомплектування Збройних Сил та інших військових формувань, утворених відповідно до законів, особовим складом у мирний час та особливий період.

Детальніше...

 

Медична реабілітація застрахованих осіб

У ході проведення семінару-наради з керівниками органів місцевого самоврядування 21 березня начальник відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області Володимир Тризна довів про набуття з 01 січня 2018 року чинності постанови Правління Фонду соціального страхування України від 13 липня 2017 року №39 «Про затвердження Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України».

Детальніше...

 

Про організацію санітарної очистки населених пунктів району та проведення заходів з благоустрою та дезінфекції джерел водопостачання на підвідомчих територіях

обговорили на семінарі-нараді з сільськими, селищними, міським головами.
    Як зауважив начальник Богодухівського районного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Олег Долуда, до відома виконавчих органів сільських, селищних, міської рад належать забезпечення вирішення питань водопостачання та здійснення контролю за якістю питної води відповідно до ст.30 п.5 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Детальніше...

 

Триває черговий етап подачі декларацій

З 01 квітня 2018 року завершується подача  декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік.
    Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єкти декларування зобов’язані подати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік. Таку декларацію зобов’язані подати також депутати місцевих рад усіх рівнів, голови сільських територіальних виборчих комісій та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств та установ.

Детальніше...

 

На дорогах області працюють 3 ротори, що розчищають перемети

Важка техніка розширює проїжджу частину в Шевченківському, Ізюмському та Балаклійському районах.
    Уночі на дорогах Харківщини працювали 220 одиниць спецтехніки та 263 робітників дорожнього господарства. Для обробки доріг протиожеледними матеріалами використали 1188 кубометрів піщано-сольової суміші. Про це повідомили в Службі автомобільних доріг Харківської області. Наразі проїзд дорогами регіону забезпечено.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Квітень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Корисні посилання