Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Ярмарок професій – можливість правильно обрати майбутню професію та навчальний заклад

Допомогти свідомо обрати майбутній фах, навчити орієнтуватися у світі професій, надати інформацію про особливості й переваги актуальних робітничих професій, сприяти тому, щоб уже сьогодні майбутні випускники грамотно будували свій професійний план – така мета профорієнтаційного заходу «Професія твоєї мрії» під назвою «Ярмарок професій», який відбувся 20 березня в районному будинку культури.

Детальніше...

 

Відбулося засідання комісії з розгляду спірних питань, що виникають при призначенні населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та пільг

21 березня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини Зирянової у ході проведення засідання розглянуто 48 звернень громадян щодо призначення житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та пільг.

Детальніше...

 

Вивчено стиль, форми і методи роботи відділу економічного розвитку та торгівлі районної державної адміністрації

21 березня апаратом районної державної адміністрації надано практичну та методичну допомогу відділу економічного розвитку та торгівлі районної державної адміністрації з питань планування, складання та удосконалення номенклатури справ, організації ведення діловодства, управління персоналом, роботи зі зверненнями громадян, виконавської дисципліни, дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті наказів, запобігання та протидії корупції, забезпечення доступу до публічної інформації.

Детальніше...

 

На Богодухівщині розпочалась щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля»!

З метою забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах та на прилеглих до них територіях, відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та на виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 19 березня 2018 року №139 «Про проведення в Богодухівському районі щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою» з 21 березня у районі розпочалась щорічна всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля», в рамках якої 20 квітня буде проведено День благоустрою населених пунктів. Акція триватиме до 30 травня.

Детальніше...

 

Фокус на енергоефективність: у 5 разів зріс попит сімей на «теплі кредити» в Укргазбанку за другий тиждень роботи програми

Із стартом «теплих кредитів» у ц. р. українські родини поспішили взяти участь у програмі та розпочати утеплення будинків.

Детальніше...

 

Держенергоефективності презентувало переваги енергосервісу для термомодернізації об’єктів Держпродспоживслужби

Держенергоефективності продовжує цикл інформаційно-роз’яснювальних семінарів, присвячених особливостям впровадження ЕСКО-механізму на об’єктах міністерств і відомств.

Детальніше...

 

Сергій Савчук: Для учнів Малої академії наук України представили переваги генерації «зеленої» електроенергії із вітчизняної біомаси

У м. Корюківка на Чернігівщині Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом із керівництвом компанії «Кліар Енерджі», журналістами та учнями Малої академії наук України здійснили візит на успішно діючу ТЕС на біомасі з електричною потужністю 3,5 МВт.

Детальніше...

 

Президент взяв участь у міні-саміті Україна-ЄС

20 березня у Брюсселі відбувся неформальний міні-саміт Україна – Європейський Союз за участю Президента України Петра Порошенка, Президента Європейської Ради Дональда Туска, Президента Європейської Комісії Жан-Клода Юнкера та Президента Європейського Парламенту Антоніо Таяні, а також ключових профільних членів Європейської Комісії.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Березень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання