Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Проведено засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання

10 жовтня відбулося засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Богодухівській районній державній адміністрації, на якому були розглянуті два питання підготовки та проведення заходів до Дня захисника України, а також роз’яснювальної роботи серед молоді району щодо призову на строкову військову службу.

Детальніше...

 

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

    11 жовтня під головуванням голови районної державної адміністрації В.А. Шарова відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. У ході засідання було розглянуто низку питань, а саме: три питання про встановлення годин спілкування батька з його малолітнім сином та визначення місця проживання дитини. Рішення прийняті на користь інтересів дітей.
 

Особистий (виїзний) прийом громадян в Улянівській сільській раді

Мешканці Улянівки, які прийшли на особистий прийом голови районної державної адміністрації Шарова В.А. 10 жовтня, переважно зверталися з питаннями, які стосувалися освітлення вулиць, соціального захисту населення, вивозу сміття та попередження цієї проблеми в подальшому.

Детальніше...

 

Капітальний ремонт шляхопроводу

10 жовтня голова районної державної адміністрації В.А. Шаров здійснив робочу поїздку до шляхопроводу на автодорозі Р-46 Харків-Охтирка км 75+661, біля с. Губарівка, де зустрівся із начальником відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг у Харківській області В.Є.Величко та керівником філії "Пісочинське ДЕП" дочірнього підприємства "Харківський облавтодор" ВАТ "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" В.І.Сівцевим.

Детальніше...

 

Діяльність робочої комісії з подолання тіньової зайнятості та легалізації робочих місць спрямована на забезпечення державних гарантій у сфері праці, підвищення рівня соціальної захищеності найманих працівників

наголосила під час наради у голови районної державної адміністрації начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Н.В.Жижирій.

Детальніше...

 

Про організаційні заходи щодо попередження незаконної вирубки лісів та полезахисних лісових смуг на території району

заслухали на нараді у голови районної державної адміністрації.
    Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 14 квітня 2017 року №130 створено робочу групу з питань незаконної вирубки лісів та полезахисних лісосмуг, до якої ввійшли представники органів виконавчої та законодавчої влади району, органів місцевого самоврядування, лісового господарства, правоохоронних органів.

Детальніше...

 

Питання стану дотримання підприємствами району норм екологічної безпеки та охорони навколишнього природного середовища

обговорили на нараді у голови районної державної адміністрації.
    Як проінформувала начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту районної державної адміністрації Т.М.Масалітіна,

Детальніше...

 

Стан утримання та обслуговування електричних мереж району

На утриманні та обслуговуванні Богодухівського району електричних мереж знаходиться:
    - 605 км повітряних ліній потужністю 10 кВ;
    - 875 км повітряних ліній потужністю 0,4 кВ;
    - 328 трансформаторних підстанцій;
    - 20 км кабельних ліній (10кВ);
    - 7 км кабельних ліній (0,4 кВ).

Детальніше...

 

Пошук по сайту
Архів новин

Жовтень 2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Корисні посилання