Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання
Календар свят. Мова, граматика, спілкування


Відкриття спортивного майданчика із штучним покриттям відбудеться 17 червня

    Про це сьогодні під час робочої наради наголосила перший заступник голови районної державної адміністрації В.В.Зирянова.
    Про свою участь у першому змаганні вже заявили дві команди нашого району, а також представники Золочівського, Валківського, Краснокутського та Коломацького районів.
    Практично завершено усі підготовчі роботи до урочистого відкриття майданчика, свято планується провести за участю керівництва Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради.
    «Фізична культура і спорт є невід’ємною частиною гармонійного розвитку людини, адже її призначення – виховання здорового підростаючого покоління, зміцнення здоров’я, підвищення фізичних і функціональних можливостей організму. Спорудження спортивного майданчика дасть жителям району можливість займатися улюбленими видами спорту», - наголосила Валентина Вікторівна.
 

Вивчено стиль, форми і методи роботи відділу з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації

    15 червня апаратом районної державної адміністрації відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 грудня 2016 року №423 «Про організацію роботи з вивчення стилю, форм і методів роботи структурних підрозділів районної державної адміністрації та надання методичної допомоги» надано практичну та методичну допомогу відділу з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації з питань планування, складання та удосконалення номенклатури справ, організації ведення діловодства, управління персоналом, роботи зі зверненнями громадян, виконавської дисципліни, дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті наказів, запобігання та протидії корупції, забезпечення доступу до публічної інформації.
    Попередні результати перевірки показали, що діяльність відділу організована належним чином, документи оформлені правильно, у відповідності до встановлених норм.
 

З усіх питань, які розглядалися на засіданні сесії районної ради, прийняті відповідні рішення

14 червня відбулася ХХ сесія VІІ скликання Богодухівської районної ради під головуванням С.Ф.Панова. У роботі засідання взяли участь депутати районної ради, працівники апарату районної ради, голова районної державної адміністрації В.А.Шаров, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Детальніше...

 

Сфера надання адміністративних послуг на сьогодні залишається однією з найважливіших складових розбудови системи доступних, прозорих та некорупційних сервісів суб’єктів владних повноважень, а також створення сприятливих умов для ведення бізнесу

Районною державною адміністрацією за адресою: м. Богодухів, вул. Молодіжна, 2 створений Центр надання адміністративних послуг.
    У центрі працівниками здійснюється прийом, консультування, інформування та обслуговування суб’єктів звернення. Тут споживачам надаються послуги центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та з видачі документів дозвільного характеру.

Детальніше...

 

Обговорили питання щодо запобігання виникненню лісових пожеж у пожежонебезпечний період 2017 року

Виступаючи на нараді у голови районної державної адміністрації, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту районної державної адміністрації Т.М.Масалітіна зосередила свою увагу на основних заходах, спрямованих на попередження та ліквідацію пожеж у районі.

Детальніше...

 

На розгляд винесене питання про наповнення місцевих бюджетів району, економне і раціональне використання бюджетних коштів у процесі їх виконання

Як зауважив під час наради у голови районної державної адміністрації начальник фінансового управління районної державної адміністрації О.Ф.Ковальов, станом на 01 червня 2017 року до зведеного бюджету Богодухівського району по доходах зараховано 165,9 млн. грн., або 105% (перевиконання склало 7,9 млн. грн.) до показників, затвержених органами місцевого самоврядування з урахуванням внесених змін (158,0 млн. грн.). При цьому загальний фонд виконаний на 102,8%, спеціальний фонд – 187,9%.

Детальніше...

 

Фізична культура і спорт є невід’ємною частиною гармонійного розвитку людини

Про хід виконання протокольного рішення засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян від 09 березня 2017 року в частині удосконалення розвитку фізичної культури і спорту в районі заслухали на нараді у голови районної державної адміністрації.

Детальніше...

 

Особистий (виїзний) прийом громадян у Івано-Шийчинській сільській раді

13 червня голова районної державної адміністрації Шаров В.А. провів особистий (виїзний) прийом громадян у Івано-Шийчинській сільській раді.
    Громадяни звернулася за допомогою у вирішенні питань ремонту місцевих доріг, комунального господарства, врегулювання земельних відносин, також порушували питання щодо благоустрою території.

Детальніше...

 
Архів новин

Червень 2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Пошук по сайту

Корисні посилання