Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Завершено підготовку до ХХ Всеукраїнських змагань зі стрибків у висоту «Богодухівський стрибунець - 2018»

13 березня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини Зирянової відбулося засідання організаційного комітету з проведення ХХ Всеукраїнських змагань зі стрибків у висоту «Богодухівський стрибунець – 2018».

Детальніше...

 

Обласні кошти - на вуличне освітлення

    На нараду, яку проводив голова районної державної адміністрації Володимир Шаров, були запрошені керівники органів місцевого самоврядування, яким у поточному році виділена цільова субвенція з обласного бюджету на вуличне освітлення населених пунктів району.
    Володимир Шаров акцентував увагу присутніх, що нашому району на вказані цілі виділено значні кошти, а саме -1,440 млн.грн., отже, і відповідальність за їх своєчасне та в повному обсязі використання висока.
 

Проаналізовано стан справ у соціальній сфері району

13 березня першим заступником голови районної державної адміністрації Валентиною Зиряновою проведено галузеву нараду «Про стан справ у соціальній сфері району у лютому 2018 року» за участю керівників структурних підрозділів управління соціального захисту населення районної державної адміністрації та директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної державної адміністрації.

Детальніше...

 

Про хід розробки проектно-кошторисної документації з капітального ремонту Забродівського дитячого садка

    Під час наради у голови районної державної адміністрації Володимира Шарова обговорено хід розробки проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт Забродівського дитячого садка.
    Володимир Шаров зазначив, що в проектній документації необхідно передбачити електричне опалення, для цього Забродівському сільському голові Володимиру Надолинному необхідно отримати технічні умови на приєднання до електричних мереж у АК «Харківобленерго».
 

Дії населення у разі виникнення повені або паводку

Фактори небезпеки повеней та паводків - це руйнування будинків та будівель, мостів; розмив залізничних та автомобільних шляхів; аварій на інженерних мережах; знищення посівів; жертви серед населення та загибель тварин. Внаслідок повені, паводку починається просідання будинків та землі, виникають зсуви та обвали.

Детальніше...

 

Про стан виконання доручення голови Харківської обласної державної адміністрації від 10 лютого 2017 року №01-16/1133 «Про стан розрахунків споживачів за електричну енергію та природний газ»

обговорили на нараді у голови районної державної адміністрації.
    Як акцентувала начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Ірина Телешенко, рівень розрахунків за спожиту електроенергію за січень-лютий 2018 року по району склав 101% в тому числі по установах, які фінансуються з:

Детальніше...

 

Про підсумки роботи з персоналом, забезпечення дотримання законодавства про державну службу в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації

заслухали на нараді у голови районної державної адміністрації.
    Постійний контроль здійснювався за виконанням комплексного плану роботи з кадрами на 2017 рік, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 27 січня 2017 року №22.

Детальніше...

 

Особлива роль в суспільстві належить обдарованій особистості, що здатна на творення інновацій

У часи системних змін саме така особистість потребує особливої уваги та підтримки, що може бути забезпечена лише завдяки конструктивній співпраці державних інституцій та структур громадянського суспільства.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Березень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Корисні посилання