Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Про внесення змін до Переліку пріоритетних видів економічної діяльності у Харківській області

В рамках проведення пілотного проекту відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2015 року № 1154 «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб» в Харківській області розпорядженням Харківської обласної державної адміністрації від 21 липня 2017 року №317 внесено зміни та затверджено Перелік пріоритетних видів економічної діяльності у Харківському регіоні для залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Детальніше...

 

Особистий (виїзний) прийом громадян у Полково-Микитівській сільській раді

Мешканці Полкової Микитівки, які прийшли на особистий прийом голови районної державної адміністрації Шарова В.А. 12 вересня, переважно зверталися з питаннями, які стосувалися ремонту місцевих доріг.
    Під час особистого прийому жителі отримали кваліфіковані роз’яснення на всі порушені питання від Володимира Анатолійовича.

 

Національно-патріотичне виховання є складовою загального виховного процесу підростаючого покоління

Головною метою його є набуття молодими громадянами соціального досвіду, готовності до виконання громадянських і конституційних обов'язків, успадкування духовних надбань українського народу, досягнення високої культури взаємин, формування особистісних рис громадянина української держави, фізичної досконалості, моральної, художньо-естетичної, інтелектуальної, правової, трудової, екологічної культури.
      У навчальних закладах району розроблено й затверджено програми національно-патріотичного виховання учнів, сплановано систему заходів з національно-патріотичного виховання дітей, згідно з якими організовано роботу вчительських і учнівських колективів.

Детальніше...

 

Учні сільських шкіл отримали чергову партію нових ноутбуків

Зі шкільної парти починається подорож у захоплюючий світ інформаційних технологій. Школі належить провідна роль в освоєнні дітьми інформаційно-комунікаційних технологій, котрі у підсумку позитивно змінюють якість життя. Це аксіома. В нашій країні вже активно стартувала робота над Концепцією розвитку ІКТ в освіті на 2016-2025 роки, в межах якої розробляється методика оцінки цифрових навичок, запроваджується електронний документообіг в системі освіти, збільшено кількість годин з інформатики для учнів 5-9 класів. Важливу роль в отриманні гарних результатів має забезпечення загальноосвітніх закладів сучасною технікою. У нашому районі за підтримки керівництва району більшість шкіл вже отримали нові ноутбуки, проте така робота триває і сьогодні. Бо йдеться про найдорожче, про наших дітей.

Детальніше...

 

Сергій Савчук: Фінляндія готова залучати технології та інвестиції у сферу виробництва енергії з відходів в Україні

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів переговори з представниками фінської компанії «Ferroplan», яка спеціалізується на реалізації екологічних проектів з переробки відходів та очистки води.
    Наразі компанія вивчає можливості встановлення в українських містах сміттєпереробних заводів з подальшим виробництвом енергії. Такі проекти будуть надзвичайно корисні громадам, адже вирішуватимуть екологічні та енергетичні проблеми. Водночас, для інвесторів важливим питанням залишається рентабельність та окупність встановлення подібних об’єктів.

Детальніше...

 

Підвищення правової свідомості учнівської молоді

З метою підвищення загального рівня правової культури та вдосконалення правової освіти учнівської молоді, набуття громадянами доступу до джерел правової інформації необхідних правових знань у загальноосвітніх навчальних закладах району проводяться дні, тижні, декади, місячники правових знань із залученням представників правоохоронних органів, органів юстиції та судів.
       У закладах освіти організовується проведення виховних заходів та відзначення пам’ятних дат:

Детальніше...

 

Професіоналізм, патріотизм та мужність нацгвардійців зміцнюватимуть обороноздатність держави. Президент

У рамках робочої поїздки до Вінницької області Президент Петро Порошенко та Глава Адміністрації Президента Ігор Райнін відвідали одну з військових частин Національної гвардії України.
     Під час зустрічі з особовим складом Глава держави від імені українського народу подякував нацгвардійцям за мужність, виявлену у захисті країни від російської агресії.
     «Ми з вами бачились біля Дебальцевого, де ваші підрозділи забезпечили плановий відхід Збройних Сил з-під Дебальцевого. Була Семенівка, Красний Лиман, операції у Ясинуватій, Лисичанську, Пісках, Водяному, Кримському і Мар’їнці. Ваші бійці брали участь в утримані Донецького аеропорту. І зараз напередодні Дня Незалежності України до зони проведення АТО в черговий раз вирушила ротна тактична група частини в складі 132 військовослужбовців», - зазначив Президент.

Детальніше...

 

Щирі вітання з особистим ювілеєм

адресував 11 вересня голова районної державної адміністрації В.А.Шаров разом із першим заступником голови районної державної адміністрації В.В.Зиряновою та представниками колективу районної державної адміністрації військовому комісару Богодухівського об’єднаного міського військового комісаріату підполковнику Заваді Андрію Олександровичу.
     Побажав родинного тепла, здоров’я та успіхів у житті, мирного неба та вручив Почесну грамоту від районної державної адміністрації і районної ради за сумлінну трудову діяльність, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків та з нагоди особистого ювілею.

Детальніше...

 

Пошук по сайту
Архів новин

Вересень 2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Корисні посилання