Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Надано методичну та практичну допомогу виконавчому комітету Сазоно-Баланівської сільської ради

робочою групою для надання методичної та практичної допомоги органам місцевого самоврядування району під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Ірини РОЗТЯГАЙ вивчено питання організації роботи щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчого комітету Сазоно-Баланівської сільської ради, зокрема з організаційних питань, організації контролю і перевірки виконання, складання та удосконалення номенклатури справ, діловодства та службового листування, роботи з кадрами та забезпечення доступу до публічної інформації. Сазоно-Баланівському сільському голові та секретарю сільської ради надано відповідні рекомендації для вжиття відповідних заходів та поліпшення діяльності виконавчого комітету сільської ради у подальшому.

Детальніше...

 

Розпочато перевірку діяльності виконавчого комітету Сазоно-Баланівської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади

Робочою групою для проведення перевірок здійснення виконавчими органами місцевих рад району делегованих повноважень органів виконавчої влади під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Ірини РОЗТЯГАЙ розпочато перевірку діяльності виконавчого комітету Сазоно-Баланівської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Триватиме перевірка 5 робочих днів.

Детальніше...

 

Уривчасте звучання електросирен означає «УВАГА ВСІМ!»

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення або радіомовлення (дротове або 106,1 у ФМ-діапазоні) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Детальніше...

 

Особистий прийом громадян першим заступником голови районної державної адміністрації

10 жовтня жителі міста та району звернулися до першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини Зирянової з питань призначення субсидії та матеріально-технічного забезпечення закладів культури.

Детальніше...

 

Як врегулювати конфлікт інтересів на роботі

Відповідно до статті 1 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон), близькими особами є особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом і мають взаємні права та обов’язки із суб’єктом, зазначеним у частині першій статті 3 Закону, а також – незалежно від зазначених умов – чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний брат, рідна сестра, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням згаданого суб’єкта.

Детальніше...

 

Ґендерний тиждень у Богодухівській районній філії ХОЦЗ

Cлужба зайнятості продовжує діяльність, спрямовану на постійний розвиток і вдосконалення заходів та методів роботи з населенням щодо підвищення рівня їх зайнятості, реалізацію ґендерної політики.

Детальніше...

 

Робоча нарада

09 жовтня у першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини ЗИРЯНОВОЇ за участю голови районної ради Сергія ПАНОВА, працівників сектора у справах молоді та спорту районної державної адміністрації, комунального закладу Богодухівської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа» відбулася робоча нарада щодо проведення районного турніру з боксу, присвяченого Дню захисника України, який відбудеться 19 жовтня о 13.00 год в спортивній залі центру дитячої та юнацької творчості. У турнірі візьмуть участь дев’ять команд районів області.

Детальніше...

 

Фінансування безпеки, оборони та соціальних виплат військовим є пріоритетом діяльності уряду. Олексій Гончарук

Прем’єр-міністр України це заявив на брифінгу.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Жовтень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання