Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання





Календар свят. Мова, граматика, спілкування


Ми не боїмося запроваджувати нові підходи та механізми на шляху соціально-економічного розвитку. Юлія Світлична

Коментуючи проведення Першого міжнародного гендерного форуму в Харкові, голова ХОДА підкреслила, що наш регіон невипадково обрали для цієї масштабної події.

Детальніше...

 

Проведено особистий (виїзний) прийом громадян

06 липня перший заступник голови районної державної адміністрації Зирянова В.В. провела виїзний прийом громадян у Горьківському ДНЗ.
    Під час прийому громадяни звернулися з питань щодо літнього оздоровлення дітей та функціонування дитячого садка.
    Валентина Вікторівна детально розглянула всі питання, надала кваліфіковані роз’яснення та обговорила можливі шляхи вирішення тих питань, які потребують додаткового розгляду.

Детальніше...

 

Вступ України до НАТО чітко визначений як один з ключових чинників державної політики. Президент

Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо зовнішньополітичного курсу України».
    Закон був прийнятий Верховною Радою України 8 червня 2017 року.

Детальніше...

 

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

    05 липня під головуванням голови районної державної адміністрації В.А.Шарова відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. У ході засідання було розглянуто низку питань, а саме: про вибуття дитини з дитячого будинку сімейного типу, у зв’язку з закінченням навчання та працевлаштуванням, позбавлення статусу прийомної сім’ї, надання неповнолітній особі повної цивільної дієздатності, влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування, до дитячого будинку сімейного типу та затвердження індивідуального плану дитини, позбавленої батьківського піклування. Рішення прийняті на користь інтересів дітей.
 

Другий етап командно-штабного навчання з територіальної оборони

Розпочався другий етап командно-штабних навчань з територіальної оборони.

Детальніше...

 

І знову зустріч на футбольному полі

04 липня, на найкращому в області футбольному полі із синтетичним покриттям, відбувся футбольний матч, в якому взяли участь команди районної державної адміністрації, районної та міської рад, а також команда Богодухівського відділу поліції ГУНП в Харківської області. Під час турніру учасники продемонстрували зіграність та справжню командну підтримку. У запеклій боротьбі перше місце посіла команда районної державної адміністрації на чолі із керівником району В.А.Шаровим.

Детальніше...

 

Командно-штабні навчання з територіальної оборони

В період з 04 по 06 липня під керівництвом командувача Сухопутних військ Збройних Сил України розпочалися командно-штабні навчання з територіальної оборони з практичним призовом на навчальні (перевірочні) збори військовозобов’язаних для комплектування стрілецьких батальйонів, загонів оборони та рот охорони військових комісаріатів у визначених зонах територіальної оборони.

Детальніше...

 

Відбулося чергове засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

    04 липня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації В.В.Зирянової відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, у ході якого розглянуто звернення заявників щодо поновлення соціальних виплат. За висновками комісії 16 заявникам будуть відновлені та призначені соціальні виплати. Відмовлено у продовженні та призначенні соціальних виплат двом заявникам.
 












Архів новин

Липень 2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Пошук по сайту

Корисні посилання