Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Статистика на 26 червня щодо коронавірусної інфекції у Богодухівському районі

В Богодухівському районі станом на 26 червня лабораторно підтверджено 32 випадки захворювання на COVID-19 (за останню добу – 2 випадки): померла - 1 людина, 15 людей одужали, знаходяться на самоізоляції в домашніх умовах – 14 людей (з них медичних працівників – 5, дітей – 2), 2 людини на лікуванні в центральній районній лікарні.

Детальніше...

 

Фонд затвердив форми заяв на отримання одноразових виплат за кошти державного бюджету в разі інвалідності або смерті медика від COVID-19

Для отримання одноразової страхової допомоги за Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб» медичні працівники, яким буде встановлено інвалідність внаслідок захворювання на COVID-19, а також члени родини, батьки та утриманці в разі смерті медичного працівника мають подати до робочого органу Фонду соціального страхування України відповідну заяву. Форми заяв про призначення страхових виплат затверджено наказом виконавчої дирекції Фонду.

Детальніше...

 

Соціальним страхуванням в Україні охоплено 12 млн осіб

Кожен працюючий в Україні є застрахованим на випадок загальної чи професійної хвороби, травми, нещасного випадку, необхідності догляду за хворим членом родини, смерті та ін. Фінансування допомог, страхових виплат і послуг у разі настання страхових випадків гарантує Фонд соціального страхування України.

Детальніше...

 

В.о. директора ВД Фонду Тетяна Михайленко: заборгованість за лікарняними і декретними буде погашена найближчим часом

Дванадцять мільйонів застрахованих українців захищені на випадок хвороби, травми, вагітності та пологів, нещасного випадку, професійного захворювання, потреби в реабілітаційному лікуванні, медичних і соціальних послугах. Про додержання прав застрахованих осіб в.о. директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Тетяна Михайленко розповіла під час засідання Координаційної ради з питань захисту соціальних прав.

Детальніше...

 

Запобігання торгівлі людьми!

Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі. Проблема торгівлі людьми залишається актуальною для України з часів здобуття нею незалежності.

Детальніше...

 

Анатолій РИСЦОВ продовжує відвідувати сільські ради

25 червня відбулися робочі поїздки голови районної державної адміністрації Анатолія РИСЦОВА до Хрущово-Микитівської, Олександрівської, Сухининської та Вікторівської сільських рад. Разом із керівниками органів місцевого самоврядування обговорено питання їх поточної діяльності, проаналізовано наповнення місцевих бюджетів, вивчено необхідність надання допомоги з районного бюджету для вирішення питань, зокрема, ремонту об’єктів закладів охорони здоров’я, освіти, культури тощо.

Детальніше...

 

До роботи з хворими на COVID-19 готові долучитися випускники медичних вишів і коледжів та інтерни

Питання нестачі медиків, що готові працювати з хворими на коронавірус, обговорили під час наради голови ХОДА Олексія Кучера з ректорами медичних вишів і директорами медколеджів регіону. Участь у заході взяли головні лікарі ключових лікарень, що приймають хворих на COVID-19, та керівництво Департаменту охорони здоров’я ХОДА.

Детальніше...

 

Проведено засідання спостережної комісії

Під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Рамаза ГАМБАРАШВІЛІ відбулося засідання спостережної комісії районної державної адміністрації, на якому розглянуто питання працевлаштування осіб, які звільнились з місць позбавлення волі, та повідомлення про звільнення особи після відбуття покарання.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Липень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання