Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Питання правової освіти населення важливе як для суспільства, так і для держави в цілому

Про це в ході прес-конференції заявив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Олег Анпілогов.
«Реалізація соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича у питанні правової освіти населення країни дуже важлива як для суспільства, так і для держави в цілому. Тому що знання права і вміння застосовувати ці знання на практиці є тими умовами, коли громадянин має реальну можливість як реалізувати своє право, так і захистити свої законні інтереси», - сказав Олег Анпілогов.

Детальніше...

 

Коли керівник на місці – то краще живеться і громаді

Відповідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження голови райдержадміністрації від 17 грудня 2012 року № 790 «Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади» 10 жовтня 2013 року робочою групою районної державної адміністрації здійснено перевірку виконавчого комітету Сазоно-Баланівської сільської ради (Малайдакова Є.Л.) а також надана методична та практична допомога.

Детальніше...

 

Обов’язок влади допомагати громадянам у вирішенні проблемних питань

10 жовтня 2013 року відбулося виїзне засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, на якій розглядалася скарга громадянина щодо самовільного заняття земельної ділянки сусідом. Дане питання було взято на контроль для вжиття додаткових заходів щодо його вирішення.

 

Безоплатну правову допомогу зобов'язані надавати всі органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування

Право на отримання правової допомоги прописано у ч.1 ст. 59 Конституції України, відповідно до якої кожен громадянин має право на правову допомогу, і у випадках, передбачених законом, ця допомога надається громадянам безоплатно. Закон України «Про безоплатну правову допомогу» визначає зміст і порядок реалізації права на безоплатну правову допомогу, а також державні гарантії з її надання. Про це в ході прес-конференції повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Олег Анпілогов.

Детальніше...

 

Будівництво полігону піде на користь екології Богодухівщини

Сьогодні багато чуток ходить у нашому районі щодо будівництва на території міста полігону для твердих побутових відходів (ТПВ). Такий же полігон в області буде збудовано і у Люботині. З одного боку, відомо, що це буде суперсучасний полігон для переробки і утилізації ТПВ. Проектна вартість полігону складе 28 млн. грн., з яких половину виділить обласний бюджет, а решту – інвестор. Полігон має замінити звалище на околиці міста, яке обладнане кілька десятиліть тому і сьогодні несе екологічну небезпеку.
З іншого ж боку, ті акції протесту незгоди з будівництвом, які проходять у Люботині, свідчать про те, що або роз’яснювальна робота проведена не на належному рівні, або і справді полігон небезпечний для жителів. Тож інформація про це питання – з уст голови районної державної адміністрації Бєлого В.М.

Детальніше...

 

Одне з пріоритетних завдань влади – збільшення можливостей доступу населення до інформації, її повноти та об'єктивності

Про це у своєму виступі 9 жовтня на апаратній нараді у голови районної державної адміністрації щодо реалізації у районі регіонального проекту «Відкрита влада» зазначила начальник відділу масових комунікацій Сахно Л.Б.
Зокрема, Лариса Болиславівна проінформувала присутніх про роботу райдержадміністрації, яка проводиться в цьому напрямку. Так, вона наголосила на тісну співпрацю з засобами масової інформації, зокрема, з районною газетою «Маяк», на сторінках якої неупереджено висвітлюється робота органів влади та обласною газетою «Слобідський край».

Детальніше...

 

Поглиблені профілактичні медичні огляди школярів району розпочато з 26 вересня поточного року

«На сьогоднішній день оглянуті 407 школярів, виявлено 214 випадків патології, в тому числі вперше – 121 випадок, перебувають під диспансерним наглядом – 71 дитина. Направлено на консультацію та до обстеження в центральну районну лікарню 83 дитини» - про це 9 жовтня в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації проінформував головний лікар КУОЗ Богодухівська ЦРЛ Грищенко М.І.

Детальніше...

 

Станом на 1 жовтня поточного року план власних та закріплених доходів загального фонду районного бюджету виконано на 105,2% до планових показників

Як зазначила 9 жовтня в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації начальник відділу доходів фінансового управління Шитоха С.Д., при плані 21,7 млн.грн. фактично надійшло 22,8 млн. грн.., що на 1,120 млн. грн. більше ніж передбачено.
Районний бюджет, при фактичному надходженні 11,4 млн.грн. та планових показниках 11,0 млн. грн., виконаний на 103,8%.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Січень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Корисні посилання