Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання

Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Згадали роки служби в Афганістані

9 лютого члени районної громадської організації ветеранів локальних війн «Єдність» при підтримці районної державної адміністрації та міської ради відвідали урочисті заходи з нагоди 23-річниці виведення військ з Демократичної Республіки Афганістан, які відбулися в кіноконцертному залі «Україна» в м. Харкові.

Детальніше...

 

Вирішення проблем жителів району - першочергове завдання влади

9 лютого голова районної державної адміністрації Бєлий В.М. в рамках знайомства з районом спільно з районними службами здійснив комплексний виїзд до с. Улянівка. Володимир Миколайович відвідав дошкільний навчальний заклад, сільський будинок культури, ВАТ «Ульяновське», а також об’єкти, які тривалий час не експлуатуються.

Детальніше...

 

Працюємо в тісній співпраці

Результатом плідної співпраці суб’єктів соціальної роботи (районного центру зайнятості, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та центральної районної лікарні в особі лікаря інфекціоніста) стало проведення 9 січня відеолекторію з безробітними на тему «Ні ризикованим стосункам!». Метою зустрічі стало ознайомлення з ситуацією в районі щодо проблеми ВІЛ/СНІДу та надання порад, як вберегти себе та своїх близьких від смертельної недуги. З учасниками заходу було проведене анкетування та роздані інформаційні матеріали.

 

Консолідованість - основа дієвої співпраці

8 лютого Богодухівський район з робочою поїздкою відвідали: начальник управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Харківської обласної державної адміністрації Зінченко В.А., голова Харківської обласної організації «Союз Чорнобиль України» Вінник А.І. та голова Харківської обласної організації ветеранів України Ханевич А.П.

Детальніше...

 

З особистого прийому голови

6 лютого голова райдержадміністрації Бєлий В.М. провів особистий прийом громадян. До голови звернулося 3 громадянина пільгової категорії з питань щодо надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових та житлових умов.

 

З апаратної наради у голови райдержадміністрації

1 лютого відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, на порядку денному якої були розглянуті питання:
1. Про виконання доручення голови райдержадміністрації від 17.11.2011 №01-03/2609 «Про стан реалізації на території району спрощеної процедури прийняття в експлуатацію приватних житлових будинків».
2. Про стан виконання на території району Закону України «Про фермерське господарство».
3. Про хід виконання районної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на 2008-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 14.01.2008 (XX сесія V скликання).

Детальніше...

 

На Богодухівщині п’ять жінок отримали почесні звання «Мати-героїня»

голова Богодухівської РДА Бєлий Володимир Миколайович вручає посвідчення матері семи дітей Пархоменко Надії Василівні

Не кожен громадянин нашої країни зважиться мати трьох і більше дітей. Але ті, хто їх має, попри нелегкі будні, вбачають у дітях своє натхнення і відраду, велику радість, яка пов'язана з багатьма клопотами, і підтримку. В Україні материнство завжди вшановувалось. Та й сьогодні воно також заохочується і охороняється державою. Охорона інтересів матері і дитини забезпечується спеціальними заходами по охороні праці і здоров'я жінок, створенням умов, які дають жінкам можливість поєднувати працю з материнством; правовим захистом, матеріальною і моральною підтримкою материнства та дитинства, а тому, відповідно Конституції України, сім'ї з дітьми, до яких належать і багатодітні сім'ї, перебувають під захистом держави.

Детальніше...

 

Засідання робочої групи

1 грудня відбулося засідання робочої групи з питань визначення переліку баз персональних даних за участю першого заступника голови райдержадміністрації Кириченка О.І., начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, В ході засідання були розглянуті питання щодо роз’яснень норм Закону України «Про захист персональних даних», ознайомлення із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних». З першого питання виступив начальник Богодухівського районного управління юстиції Харківської області Бородавка А.І., який детально ознайомив з нормами Закону України «Про захист персональних даних». Також перед присутніми виступили керівник апарату райдержадміністрації Іванова Л.М. та начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Матвєєва Ю.М. Зокрема, Лілія Миколаївна познайомила присутніх з Планом заходів щодо забезпечення виконання Закону України «Про захист персональних даних», затверджених розпорядженням голови райдержадміністрації від 21.11.2011 №526.

 


Архів новин

Травень 2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Пошук по сайту

Корисні посилання