Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

В районі проведена значна робота щодо залучення громадськості до обговорення змін до Конституції України

Про це сьогодні в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації наголосив заступник голови райдержадміністрації, співголова робочої групи з питань організації обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади Юрченко О.В.

Детальніше...

 

7 серпня Богодухівщина святкуватиме 71-шу річницю з дня визволення від фашистських загарбників

Про це 16 липня під час апаратної наради у голови районної державної адміністрації зазначила завідувач сектора культури райдержадміністрації Волошко А.М.

Детальніше...

 

Проблемних питань багато, а можливості їх вирішення обмежені

Про це голова районної державної адміністрації Сластін О.П. 15 липня наголосив під час проведення особистого прийому громадян.
Під час прийому зверталися, як і цілі колективи, так і окремі громадяни з наболілими питаннями. Зокрема, громадян турбувало питання ремонту даху багатоквартирного будинку, ремонту доріг та створення водовідних стоків на окремих ділянках дороги, спилення аварійних дерев, земельних відносин та соціального захисту. Дані звернення зареєстровані та взяті на контроль.

 

Планова технічна перевірка засобів оповіщення населення

Штаб цивільного захисту району повідомляє, що 16 липня 2014 року о 14 год. 25 хв. Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області із включенням електросирен.
Під час проведення зазначеної планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.
Штаб цивільного захисту району нагадує, що уривчасте звучання електросирен означає – «УВАГА ВСІМ!». Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 67,13 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації».
Церковний С.М., начальник штабу цивільного
захисту Богодухівського району

 

Якісне водозабезпечення населення – пріоритет у роботі влади

11 липня заступник голови районної державної адміністрації Юрченко О.В. з метою вирішення питання щодо неякісного водопостачання здійснив робочу поїздку до с.Полкова Микитівка. Керівництву сільської ради разом з адміністрацією СФГ «Промінь» було запропоновано вирішити питання встановлення лічильників на подачу води із артсвердловини та у населення.

 

Компенсація на оплату комунальних послуг

В районі населення послугами з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води не користується, всі мешканці житлових будинків мають індивідуальне опалення.
Інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення щодо порядку умов надання компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг проводиться управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації шляхом розміщення інформації на стендах в приймальні громадян вищевказаного управління, відділень поштового зв’язку, поліклініки, лікарні, банківських установ, автостанції, районного центру зайнятості. Роз’яснювальна робота проводиться також на зборах громадських організацій серед соціальних працівників територіального центру соціального обслуговування громадян похилого віку, уповноважених осіб сільських та селищних рад.

Детальніше...

 

Голова районної державної адміністрації взяв участь у засіданні сесії районної ради

Сьогодні в ході засідання сесії районної ради було розглянуто низку важливих для району соціально-економічних питань. Зокрема, було прийнято зміни до районного бюджету на 2014 рік, саме: відповідно до рішення сесії Харківської обласної ради від 10 липня 2014 року із спеціального фонду обласного бюджету (бюджету розвитку) виділена інша субвенція для Богодухівського міського бюджету – переможцю обласного конкурсу міні-проектів територіальних громад «Разом в майбутнє» в сумі 74,845 тис.грн. Цією ж сесією виділена інша субвенція із загального фонду обласного бюджету на фінансування заходів щодо інформаційно-комунікаційного та матеріально-технічного забезпечення процесу формування і виконання місцевих бюджетів Харківської області в сумі 9,3 тис.грн. Для проведення у відповідність до бюджетного законодавства із бюджетів місцевого самоврядування передається субвенція районному бюджету на делеговані видатки на утримання бібліотек у сумі 473,438 тис.грн. Внесені також зміни щодо передачі субвенцій з сільських бюджетів районному на вирішення гуманітарно-соціальних питань. За рахунок зменшення резервного фонду на 13,578 тис.грн. передбачаються видатки на виготовлення технічної документації на будівлі та послуги земле проекту для приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад.

Детальніше...

 

Надання методичної та практичної допомоги Полково-Микитівській сільській раді з питання організації роботи щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження голови райдержадміністрації від 18 грудня 2012 року №793 (зі змінами) «Про надання методичної та практичної допомоги місцевим радам району з питань організації роботи щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади» 10 липня робочою групою районної державної адміністрації здійснено перевірку Полково-Микитівської сільської ради та надана методична та практична допомога.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Травень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Корисні посилання