Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання
Календар свят. Мова, граматика, спілкування


Проведено особистий прийом громадян

    08 червня перший заступник голови районної державної адміністрації Зирянова В.В. провела особистий прийом громадян.
    До Валентини Вікторівни звернулися громадяни, яких турбували питання соціального захисту населення та літнього оздоровлення дітей.
    Питання детально розглянуті, обговорені можливі шляхи їх вирішення та надані кваліфіковані роз’яснення на всі порушені питання.
 

ІІ регіональний фестиваль майстрів народного мистецтва «Шарівський дивокрай»

Запрошуємо творчі колективи та майстрів декоративно-ужиткового мистецтва області взяти участь у ІІ регіональному фестивалі майстрів народного мистецтва «Шарівський дивокрай», який відбудеться 17 червня 2017 року в смт Шарівка Богодухівського району.

Детальніше...

 

Делегація Богодухівщини взяла участь у Міжнародній ХХІХ Агропромисловій виставці «Агро-2017» у м. Києві

07 червня разом з іншими районами вона представила Харківську область. Делегацію очолив голова районної державної адміністрації В.А.Шаров.

Детальніше...

 

Семінар клубних працівників району

    07 червня у районному будинку культури відбувся семінар з керівниками клубних закладів району з питання підготовки закладів культури до роботи в осінньо-зимовому періоді 2017-2018 років. На заході була присутня завідувач сектора культури районної державної адміністрації Волошко А.М., яка поставила перед учасниками наради завдання щодо підготовки творчих колективів для участі у ІІ регіональному фестивалі майстрів народного мистецтва «Шарівський дивокрай», який проходитиме 17 червня на території «Шарівського палацо-паркового комплексу».
 

Продовжується практика надання практичної та методичної допомоги органам місцевого самоврядування

    08 червня працівниками апарату районної державної адміністрації відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 грудня 2016 року №438 надано методичну та практичну допомогу виконавчому комітету Забродівської сільської ради з питань організації роботи щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.
 

Розпочато перевірку діяльності виконавчого комітету Забродівської сільської ради ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади

    Відповідно до розпоряджень голови районної державної адміністрації від 20 грудня 2016 року №425 «Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування Богодухівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади» та від 08 грудня 2014 року №409 «Про затвердження Порядку проведення Богодухівською районною державною адміністрацією Харківської області перевірок стану здійснення органами місцевого самоврядування Богодухівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади» робочою групою для проведення перевірок здійснення виконавчими органами місцевих рад району делегованих повноважень органів виконавчої влади 08 червня розпочато перевірку діяльності виконавчого комітету Забродівської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
 

Нарешті маємо захищені інтереси держави в енергетичній сфері. Президент

Петро Порошенко вважає переможним рішення Стокгольмського арбітражу за позовом НАК «Нафтогаз України» проти «Газпрому» щодо контракту на постачання газу.

Детальніше...

 

Особистий прийом громадян

    06 червня відбувся особистий прийом громадян начальником відділу освіти районної державної адміністрації Повойко І.О.
    До Ірини Олександрівни звернулися батьки вихованців Богодухівського центру дитячої та юнацької творчості з питання щодо подальшого функціонування танцювального колективу «Тандем».
    Також батьків із одного навчального закладу району турбувало питання проведення урочистостей з нагоди випускного вечора.
    Всі питання, порушені в ході прийому, Ірина Олександрівна взяла під особистий контроль.
 
Архів новин

Червень 2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Пошук по сайту

Корисні посилання