Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Залучення учнівської молоді до участі в гуртках за напрямами позашкільної освіти є дієвим засобом попередження злочинності та правопорушень

Таку думку 19 листопада висловила перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В. під час зустрічі з керівниками гуртків центру дитячої та юнацької творчості та загальноосвітніх навчальних закладів району.

Детальніше...

 

Упевнено працюємо на результат

19 листопада жителі територіальних громад сіл Заброди, Воскобійники, Лозова, Філатове, Новоселівка були запрошені на зустріч, в ході якої Забродівський сільський голова Надолинний В.Л. звітував про проведену роботу за поточний рік.

Детальніше...

 

Звіт Сухининського сільського голови М.В. Горбунова перед територіальною громадою

19 листопада перед Сухининською територіальною громадою звітував про роботу за 2013 рік сільський голова Горбунов М.В.
На зустріч з місцевою владою були запрошені жителі сіл Сухини, Кияни, Павлове, Скосогорівка, с-ще Гавриші. Взяли участь у заході і заступник голови районної державної адміністрації Юрченко О.В. та заступник голови районної ради Самутін І.П.

Детальніше...

 

Майже 1,5 тис. дітей Харківщини навчається у центрі дослідницько-експериментальної діяльності «Будинок учителя»

Про це у програмі «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо розповіла директор Харківського центру дослідницько-експериментальної діяльності «Будинок учителя» Вікторія Луніна. За її словами, на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» цього року у «Будинку учителя» збільшилась кількість вихованців, в тому числі кількість учнів із сільських районів області.

Детальніше...

 

Україна належить до країн з достатньо високим рівнем забезпечення прав дитини

Про це сказала голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Юкіе Мокуо під час спільної прес-конференції з Уповноваженим Президента України з прав дитини Юрієм Павленком до Дня спільних дій в інтересах дітей - Дня прийняття Конвенції ООН про права дитини, який у світі відзначається 20 листопада.

Детальніше...

 

У Харківській області завдання щодо збереження мережі позашкільних навчальних закладів виконано на 100%

Про це сьогодні під час брифінгу за підсумками візиту до Красноградського району повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.
Він сказав, що на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» в Харківській області повністю укомплектована мережа позашкільних установ.

Детальніше...

 

Звіт Гутянського селищного голови В.І.Дьоміна перед територіальною громадою

18 листопада 2013 року на відкритій зустрічі з громадянами за участю заступника голови районної державної адміністрації О.В.Юрченка, Гутянський селищний голова Дьомін В.І. звітував про свою роботу протягом року.
Були висвітлені питання виконання плану соціально-економічного розвитку громади та ті, що потребують вирішення найближчим часом.
Мешканцями селищної ради порушені найбільш болючі питання сьогодення – це опалення, освітлення, забезпечення спортивним інвентарем Гутянського селищного будинку культури.

 

На Харківщині повністю сформована мережа позашкільних установ

Сьогодні на Харківщині повністю сформована мережа позашкільних установ. До її структури входить 105 закладів, повністю укомплектованих педагогічними кадрами. Про це сказав у програмі «Від влади до громади» обласного державного радіо голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Вересень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання