Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Повістка – це ще не відправка в армію

Продовжується виконання заходів проведення часткової мобілізації: оповіщення військовозобов’язаних, призов за мобілізацією, відправка до військових частин Збройних сил України та інших підрозділів.
Богодухівська районна державна адміністрація, Богодухівська міська рада, сільські (селищні) ради Богодухівського району та Богодухівський об’єднаний міський військовий комісаріат проводять роботу щодо проведення оповіщення військовозобов’язаних за місцем проживання та місцем роботи.

Детальніше...

 

Про створення цілодобової «гарячої лінії»

У зв’язку з прийняттям Урядом України рішення про запровадження режиму надзвичайної ситуації на територіях Донецької та Луганської областей, режиму підвищеної готовності на всій території України, в Головному управлінні Держсанепідслужби у Харківській області створена цілодобова «гаряча лінія» за телефоном 725-01-70 для оперативного реагування при виникненні надзвичайних ситуацій у сфері забезпечення санепідблагополуччя населення.

 

Вшанували видатного земляка В.Н.Каразіна

У ході проведення традиційних Каразінських днів 10 лютого у Кручанській загальноосвітній школі вшановано видатного вченого, винахідника, засновника першої початкової школи для бідних дітей, Василя Назаровича Каразіна. Урочисто проведено лінійку, яку підготували старшокласники, оформлено виставку художньої літератури, присвячену нашому земляку В.Н. Каразіну.

Детальніше...

 

Відбувся черговий виїзний прийом громадян

10 лютого голова районної державної адміністрації Сластін О.П. ознайомився з основними аспектами діяльності ТОВ «Богодухівський комбікормовий завод» та надав допомогу у розв’язанні проблемних питань, з якими до нього звернулися громадяни.

 

Про прикордонний режим

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2015 року №38 «Деякі питання підвищення рівня національної безпеки України» територія Богодухівського району віднесена до контрольованого прикордонного району.
Відповідно до статті 23 Закону України «Про державний кордон України» у прикордонному контрольованому районі встановлюється прикордонний режим, який регламентує відповідно до законодавства України правила в’їзду, перебування, проживання, пересування громадян України та інших осіб.
Порядок в'їзду, тимчасового перебування, проживання, пересування громадян України та інших осіб у прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі визначений постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року №1147 «Про прикордонний режим».

Детальніше...

 

Пам´ятаємо завжди і віддаємо шану мужності

Вже другий рік поспіль стало доброю традицією напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав проводити відкритий турнір з шахів імені воїна-інтернаціоналіста, богодухівця Віталія Сахна, який загинув в Афганістані.
Такі заходи дуже необхідні, бо вони формують у дітей та молоді образ справжнього чоловіка-захисника. Сила волі, мужність, витримка, порядність – це ті риси, які прикрашали і прикрашають людину в будь-які часи.
Цього року турнір відбувся 08 лютого в приміщенні читальної зали центральної районної бібліотеки Богодухівського районного будинку культури.

Детальніше...

 

Відбулося друге засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в Богодухівському районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

09 лютого члени організаційного комітету уточнили остаточний сценарій заходів, висловили свої пропозиції, зауваження та доповнення до плану заходів.
Як наголосив голова районної організації ветеранів локальних війн «Єдність» В.П.Літошко, музей афганської війни знову може працювати. Заміна долівки у музеї була здійснена при сприянні голови райдержадміністрації О.П.Сластіна та директора ДП «Гутянське лісове господарство» В.П.Нагорного.
Матеріальна допомога матері та дочці двох загиблих воїнів-інтернаціоналістів виділена.
Члени громадської організації «Єдність» сподіваються, що серед запрошених на урочистості переважатиме учнівська молодь.

 

У районній дитячій бібліотеці встановили нові казкові експозиції

Тепер  кімната сімейного читання, в якій зібрана література для батьків та дітей дошкільної і молодшої вікової групи, буде збирати ще більшу аудиторію відвідувачів.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Березень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання