Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

У районі вживаються всі заходи для подолання стихійного лиха

Сьогодні за участю голови районної державної адміністрації Сластіна О.П. відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
На порядку денному засідання було розглянуто одне питання – наслідки стихії, яка має місце протягом цих днів, в населених пунктах району.
Як повідомив завідувач сектора цивільного захисту райдержадміністрації Церковний С.М., в районі створена оперативна група для виїзду на місця та визначення обсягу рятувальних заходів.

 

Прощавай, школо!

Закінчення школи – чудове, особливе свято, адже ця подія буває лише раз в житті кожної людини. Треба погодитися, що роки навчання в школі сповнені цікавими учнівськими турботами, відкриттями, іноді розчаруваннями, але найбільше – великими сподіваннями. У школі все буває вперше: перші вчителі, перші досягнення, перші друзі…

Детальніше...

 

Хай наші діти будуть щасливі!

Діти – наш найдорожчий скарб, що у нас є, наша радість, і наше майбутнє. Зараз ми дбаємо про їхнє сьогодення, завтра від них залежить наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і взагалі життя.

Детальніше...

 

Прокуратура Богодухівського району закликає громадян не порушувати закон

Прокурор Богодухівського району Прудніков В.Г. звернувся до мешканців району з проханням не піддаватись на провокації, як з боку внутрішніх, так і зовнішніх сил, не реагувати на інформаційну пропаганду та не брати участь в акціях, спрямованих на порушення суверенітету держави.
Прокурор зазначив, що за дії, спрямовані проти основ національної безпеки України та громадського порядку, передбачена кримінальна відповідальність (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади караються позбавленням волі на строк від 5 до 10 років), (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України карається позбавленням волі на строк до 3 років), (за державну зраду, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років), (за масові заворушення передбачена кримінальна відповідальність на строк від 5 до 8 років позбавлення волі).
Крім того, прокурор району також зазначив, що правоохоронні органи району принципово реагуватимуть на будь-які дії, спрямовані на роз‘єднання країни та повалення конституційного ладу.

 

У цьому році «Останній дзвоник» пролунав для 190 випускників 11-х класів

30 травня в усіх загальноосвітніх навчальних закладах району пролунав традиційний Останній дзвоник.
Голова районної державної адміністрації Сластін О.П. та керівник апарату районної державної адміністрації Іванова Л.М. цьогоріч завітали на урочистості до міських шкіл

Детальніше...

 

ПАО «Харьковгаз» временно приостановит подачу газа 11 тыс. жителям Дергачевского, Золочевского и Богодуховского районов

В период с июня по сентябрь 2014 года ПАО «Харьковгаз» проведет планово-техническое обслуживание газового оборудования потребителей в Богодуховском, Дергачевском и Золочевском районах. 
С информацией о времени проведении ПТО можно ознакомиться на официальном веб-сайте предприятия http://kharkivgaz.com.ua/novini-pat-kharkivgaz.

Детальніше...

 

Поліпшення якісного складу державних службовців, підвищення ефективності використання кадрового потенціалу – одне з найважливіших завдань реалізації державної кадрової політики в районній державній адміністрації

Про це в ході чергового засідання ради по роботі з кадрами при районній державній адміністрації 29 травня 2014 року проінформувала секретар ради, завідувач сектора кадрової роботи апарату районної державної адміністрації Субота Олена Іванівна.

Детальніше...

 

Районною державною адміністрацією проводиться планомірна робота щодо організації роботи Центра надання адміністративних послуг

Про це 29 травня було наголошено заступником голови районної державної адміністрації Юрченком О.В. в ході засідання колегії райдержадміністрації.
Відповідно до Закону України «Про засади державної політики у сфері господарської діяльності», Закону України «Про адміністративні послуги», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження примірного положення про Центр надання адміністративних послуг» було розроблено проект розпорядження про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг, яке оприлюднене на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та в районній газеті «Маяк».

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Грудень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання