Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

До уваги харків'ян і жителів області!

За підтримки голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Балути в період з 25 до 30 квітня в області формується підрозділ територіальної оборони Збройних Сил України, основним завданням котрого є у взаємодії з підрозділами Державної прикордонної служби України посилення державного кордону, охорона особливо важливих об'єктів, які забезпечують життєдіяльність міста Харкова та області. Про це повідомив в.о. військового комісара Харківської області полковник Олександр Біда.
Добровольцям та громадянам, які виявили бажання відстоювати мир, стабільність та майбутнє своїх родин на теренах Харківської області, звертатись до районних (міських) військових комісаріатів міста Харкова та Харківської області за місцем мешкання.

Джерело: Харківська ОДА

 

Завдання, які вирішуються в умовах особливого періоду

24 квітня в райдержадміністрації відбулось військово-економічне мобілізаційне заняття з керівниками структурних підрозділів та працівниками апарату райдержадміністрації з питання «Переведення районної державної адміністрації на функціонування в умовах особливого періоду».

Детальніше...

 

«Весняні дзвіночки» задзвеніли!

Цього тижня у районному будинку культури пройшов районний тур традиційного обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Весняні дзвіночки», у якому взяли участь 234 учасники.
На фестивалі було представлено 34 номери художньої самодіяльності. Шість номерів було визнано переможцями. Саме вони будуть представлені на обласному гала-концерті 1 червня.
Переможцям були вручені путівки до санаторію «Таврія» у м.Скадовськ.

 

Підбито підсумки проведення в районній державній адміністрації І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

На засіданні Організаційного комітету з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», яке відбулося 24 квітня 2014 року підбито підсумки конкурсу та визначено переможців в номінаціях «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст».

Детальніше...

 

Першочергова задача - створення належних умов для вільного волевиявлення громадян

Про це було наголошено керівником апарату районної державної адміністрації Л.М. Івановою 24 квітня під час проведення чергового засідання робочої групи з питань сприяння органам виконавчої влади та місцевого самоврядування у здійсненні ними своїх повноважень на період виборчої кампанії з позачергових виборів Президента України.

Детальніше...

 

Сьогодні фонди районного краєзнавчого музею складаються із пам’яток природи, історії та культури Богодухівського краю

Наголосив директор КЗ Богодухівської районної ради «Районний краєзнавчий музей» Козловський Я.В. щодо стану науково-дослідної, масово-освітньої та фондової роботи закладу.
Музейне приміщення налічує 5 залів, в яких розміщені сталі експозиції, а фондове зібрання музею становить більше 7 тисяч музейних предметів.

Детальніше...

 

Прокуратура Харківської області закликає мешканців регіону до реалізації своїх конституційних прав у законний спосіб

Василь Синчук звернувся до усіх мешканців Харківської області із застереженням не піддаватися на провокаційні заклики.
«На моє переконання, на Харківщині ситуація поступово вирівнюється. Є впевненість, що позитивна динаміка матиме ефективний розвиток. Сьогодні, на жаль, ще є люди, які не мають повної інформації щодо політичної та економічної ситуації в Україні. Їх довірою зловживають. І ці громадяни, не розуміючи всієї відповідальності за свої дії, беруть участь у несанкціонованих мітингах», - прокоментував нинішню ситуацію в регіоні прокурор області Василь Синчук.

Детальніше...

 

Оздоровленням та відпочинком будуть охоплені майже всі юні жителі Богодухівщини

23 квітня під час засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району було заслухано питання щодо проведення оздоровчої кампанії дітей та підлітків влітку 2014 року, з яким виступила завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Клочко Л.В.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Лютий 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання