Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

У трьох районах Харківщини планують відкрити перинатальні центри другого рівня

Про це сьогодні розповів в ході Інтернет-конференції на тему «Реалізація в регіонах завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання» заступник голови ХОДА Ігор Шурма.

Детальніше...

 

Одним із шляхів вирішення питань забезпечення дітей дошкільною освітою у сільській місцевості є будівництво НВК. Михайло Добкін

Виконуючи завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання, керівництво Харківської області працює над створенням додаткових місць у дошкільних установах сільських районів.

Детальніше...

 

Михайло Добкін відкрив дошкільний підрозділ Сомівського НВК у Зачепилівському районі

У рамках робочої поїздки голова ХОДА Михайло Добкін, голова Харківської облради Сергій Чернов та заступник голови ХОДА Євген Савін відвідали Сомівський навчально-виховний комплекс Зачепилівської районної ради та взяли участь у відкритті його дошкільного підрозділу. Губернатор оглянув приміщення дитячого садку, поспілкувався з вихованцями та вручив цінний подарунок – сертифікат на музичний центр.

Детальніше...

 

Актуальність земельних питань під час звернення громадян

З питання використання земельної ділянки, прилеглої до домоволодіння звернулася на особистому прийомі заступника голови районної державної адміністрації О.В. Юрченка 18 вересня 2013 року учасниця Великої Вітчизняної війни. Дане звернення було розглянуто, зареєстровано та взято на контроль.
 

У Харківській області щорічно отримують соціальну допомогу 235 тисяч сімей

Про це в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо розповіла перший заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення ХОДА Тетяна Бабенко. За її словами, в Харківській області загалом державні соціальні допомоги всіх видів отримають 235 тисяч сімей щорічно. Терміни призначення державних соціальних допомог різні, але в основному вони призначаються на 6 місяців. Майже всі вони обраховуються від доходу. Соціальна допомога сім’ям надається відповідно до завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання.

Детальніше...

 

На Харківщині введена послуга соціального таксі

Про це в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо розповіла перший заступник директора Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Тетяна Бабенко.

Детальніше...

 

У Харківській області понад 100 закладів, які надають послуги соціально незахищеним громадянам

Реалізація завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання серед іншого передбачає турботу про соціально незахищених людей. У Харківській області налічується понад 100 закладів, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, людям з інвалідністю, а також особам, які опинились у кризових ситуаціях. Про це повідомила в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» перший заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення ХОДА Тетяна Бабенко.

Детальніше...

 

«Одним із пріоритетних завдань служби зайнятості є забезпечення ефективної взаємодії з роботодавцями»

Державна служба зайнятості - провідна установа соціального захисту населення від безробіття. Виходячи на якісно вищий рівень надання соціальних послуг, служба зайнятості використовує різні форми співпраці з працедавцями, одним із яких є проведення міні-ярмарків вакансій. З цією метою Богодухівський районний центр зайнятості провів 18 вересня 2013 року міні-ярмарок вакансій - чергових захід, спрямований на підвищення рівня працевлаштування незайнятого населення.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Грудень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання