Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Привітали державних службовців Богодухівщини

21 червня в районному будинку культури відбулися урочисті та святкові заходи з нагоди Дня Державної служби.
Привітали державних службовців з їх професійним святом голова районної державної адміністрації Бєлий В.М., голова районної ради Тризна Д.К., міський голова Олексенко Н.І.
Кращі державні службовці району були відзначені грамотами та подяками Харківської обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації, районної та міської рад.
По закінченні урочистих заходів для працівників державної відбувся незабутній концерт заслужених артистів України дуету баяністів «Віва».

 

Засідання Координаційної комісії з питань розвитку підприємництва при райдержадміністрації

21 червня 2013 року під головуванням Бєлого В.М., голови районної державної адміністрації, відбулося засідання Координаційної комісії з питань розвитку підприємництва при райдержадміністрації, на якій обговорювалися питання про розвиток малого підприємництва та його внесок в наповнення доходної частини бюджету району, про виконання суб’єктами господарювання закону України «Про захист прав споживачів» та про транспортне обслуговування населення району.

 

До процесу популяризації спорту на Харківщині залучають відомих спортсменів

Заступник голови ХОДА Євген Савін у ході програми «Час влади» в ефірі Харківського обласного телебачення розповів про те, що для реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо залучення до занять спортом і фізичною культурою, популяризації здорового способу життя на Харківщині залучаються відомі спортсмени. Він зазначив, що у молодого покоління завжди безліч кумирів, а спортсмени це якраз ті, на яких потрібно рівнятися.

Детальніше...

 

На відновлення всіх спортивних майданчиків на території Харківщини необхідно понад 400 млн. грн.

Про це в ефірі програми «Час влади» на ХОД ТРК повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євген Савін. Зокрема, він зазначив, що розвиток спорту в Україні є однією з соціальних ініціатив Президента України, і в Харківській області цьому приділяється велика увага.

Детальніше...

 

Одне з найголовніших завдань - залучення дітей до занять спортом

Заступник голови ХОДА Євген Савін у ході програми «Час влади» в ефірі Харківського обласного телебачення зазначив, що сьогодні одне з основних завдань - залучення дітей до масових занять спортом. Це одна з соціальних ініціатив Президента України, яка виконується в Харківській області.

Детальніше...

 

Оздоровча кампанія в Харківській області триває в нормальному режимі

Про це в ефірі програми Харківського обласного телебачення в програмі «Час влади» розповів заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євген Савін. Він нагадав, що питання літнього дитячого оздоровлення є одним з етапів реалізації соціальних ініціатив Президента України. На Харківщині з 36 дитячих оздоровчих таборів на Харківщині сьогодні працюють 34. Два розпочнуть роботу в середині липня, це пов'язано з етапами підготовки тренувань в одному таборі і передачею другого на баланс районної ради, з метою збільшення фінансування. Євген Савін сказав, що в даний час йде оформлення документів, вже виділені додаткові гроші на педагогічний колектив та харчування.

Детальніше...

 

23 червня - День державної служби

Шановні державні службовці!

23 червня ми відзначаємо одне з наймолодших свят в історії нашої країни - День державної служби.
Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.
Україна переживає глибокі й вирішальні перетворення, і суспільство очікує від працівників державної служби ефективного і відповідального управління. Я впевнений у тому, що всі ви розумієте свій особистий обов’язок - дотримуватися конституційних прав і свобод громадян, створювати умови для сталого економічного та соціального розвитку країни, сприяти досягненню європейських стандартів рівня життя українців.
Бажаю всім вам нових ідей і перемог, вірних друзів, процвітання, удачі і добробуту вам і вашим родинам.

З глибокою повагою.
Голова Богодухівської районної державної адміністрації
В.М.Бєлий

 

Ретропробіг «Париж-Пекін» на Богодухівщині

20 червня Богодухівщина зустріла учасників ретропробігу «Париж-Пекін» на своїй території. Усі охочі долучилися до акції привітання на перехресті доріг в напрямку «Червона-Нива-Олександрівка-Шарівка.
Вітали учасників автопробігу і перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В. та завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Клочко Л.В.

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Жовтень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання