Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання

Календар свят. Мова, граматика, спілкування


Стаціонарну палату відкрили після капітального ремонту

27 липня у приміщенні стаціонарного відділення КУОЗ Богодухівська центральна районна лікарня відбулося відкриття палати, у якій зможуть лікуватися ліквідатори аварії на Чорнобильській ЧАЕС, учасники АТО та ветерани локальних війн на територіях інших держав. Разом із в.о. начальника управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації Г.М.Сіроштан у відкритті взяли участь голова районної державної адміністрації В.А.Шаров, голова районної ради С.Ф.Панов, депутат Харківської обласної ради М.Б.Пушкарь, голова районної партійної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», депутат районної ради О.О.Скорик, організатор проекту, голова громадської районної організації «Ветерани війни-інваліди Чорнобиля» П.В Солошенко, отець Стефаній, працівники лікарні. Заступник головного лікаря з лікувальної справи Я.А.Грищенко подякувала присутнім за допомогу у вирішенні питань стосовно ремонту приміщень, придбання необхідних медичних обладнань, а також увагу до проблем медицини району.

Детальніше...

 

Понад 20 «теплих кредитів» видано для ОСББ та ЖБК цього тижня за Урядовою програмою з утеплення житла

У липні попит ОСББ на "теплі кредити" триває. Так, цього тижня учасниками Урядової програми стали 23 ОСББ/ЖБК. Вони залучили на енергоефективні заходи 3,8 млн. гривень.

Детальніше...

 

Підготовка до нового навчального року триває

27 липня голова районної державної адміністрації В.А.Шаров, голова районної ради С.Ф.Панов, депутат районної ради О.О.Скорик за сприяння депутата обласної ради О.В.Львової здійснили доставку електричних плит до Крисинського НВК та Забродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які придбано за рахунок коштів районного бюджету.

Детальніше...

 

Проведено засідання колегії районної державної адміністрації

26 липня відбулося засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації В.А.Шарова. У засіданні колегії взяли участь керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування району.

Детальніше...

 

Привітали «тисячників» на жнивах

26 липня голова районної державної адміністрації В.А.Шаров здійснив робочу поїздку до СФГ «Промінь», де разом із начальником відділу агропромислового розвитку районної держадміністрації С.М.Лобунським, головою Богодухівського райкому профспілки працівників АПК В.О.Ковалем, у присутності керівника господарства М.А.Васеніна привітав комбайнерів О.М. Явтушенка та Р.М.Тризну, які першими у цьому році намолотили на полях СФГ «Промінь» тисячу тонн ранніх зернових культур.

Детальніше...

 

Впровадження мікропроектів у районі

    Відповідно до реалізації мікропроекту за підтримки Українського фонду соціальних інвестицій у місті Богодухові по вулиці Моргунова, 23Б продовжуються роботи з реконструкції будівлі шкіро-венерологічного диспансеру під житло для внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей.
    25 липня голова районної державної адміністрації В.А.Шаров провів робочу нараду з питань контролю за виконанням робіт щодо підключення до об’єкта енерго-, газопостачання та водовідведення. У нараді взяли участь представники Українського фонду соціальних інвестицій, Богодухівський міський голова М.В.Голуб, а також керівники відповідних служб.
 

До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

У 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних націй було проголошено 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми та зазначено, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми і привертати увагу до тяжкого становища жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які постраждали від торгівлі людьми, а також заохочувати людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Детальніше...

 

«Легалізація зайнятості: проблеми та шляхи вирішення»

Виплата заробітної плати у „конвертах” – тягар сучасності, який несе за собою багато негараздів як країні так і кожному з нас. Нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів.

Детальніше...

 

Пошук по сайту
Архів новин

Серпень 2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Корисні посилання