Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Пам’ять серця жива

У рамках реалізації в регіоні завдань Президента України щодо вшанування та державної підтримки ветеранів війни, нинішніх захисників Вітчизни, а також патріотичного виховання підростаючого покоління 20 лютого на базі Богодухівського колегіуму №2 був відбувся патріотичний вечір «Пам’ять серця» за участю першого заступника голови райдержадміністрації О.В. Сизоненко.

Детальніше...

 

Михайло Добкін передав ветеранській організації села Циркуни копію Прапора Перемоги

Сьогодні під час прямої лінії в редакції газети «Комсомольська правда» в Україні» на виконання завдань Президента щодо вшанування та державної підтримки ветеранів війни голова ХОДА Михайло Добкін передав ветеранській організації села Циркуни Харківського району копію Прапора Перемоги і, звертаючись до голови ветеранської організації Василя Зінченка, підкреслив, що сьогодні країні необхідні символи, які знову об'єднають людей.

Детальніше...

 

В соціальній сфері не можуть працювати байдужі люди

Як зазначила 19 лютого в ході засідання колегії районної державної адміністрації заступник директора Департаменту - начальник управління праці та зайнятості Харківської обласної державної адміністрації Печура Т.М., органи влади повинні зробити все для того, щоб не людина йшла до нас за послугами, а ми якнайшвидше і якісно зробили соціальний супровід цієї людини.

Детальніше...

 

Мета проекту «Книга пам'яті» - віддати останню шану всім учасникам Великої Вітчизняної війни

Про це сьогодні в ході прес-конференції на тему: «Реалізація в регіоні завдань Президента України щодо вшанування та державну підтримку ветеранів війни, нинішніх захисників Вітчизни, а також патріотичному вихованню підростаючого покоління» розповів завідувач комунальним закладом «Обласна пошуково-видавнича наукова редакція Книга Пам'яті Україна Харківської області» Віктор Петренко. Говорячи про роботу над історико-меморіальним виданням «Книга пам'яті України», він підкреслив, що в даний час на території України було видано більше 450 томів.

Детальніше...

 

Для проведення комплексу весняно-польових робіт господарствам району необхідно залучити близько 132,2 млн.грн.

Про це 19 лютого в ході засідання колегії районної державної адміністрації з питання щодо стану готовності сільгосппідприємств району до весняно-польових робіт наголосив заступник голови райдержадміністрації Юрченко О.В.

Детальніше...

 

Протягом 2013 року до всіх гілок влади району надійшло 3177 звернень, в яких громадяни порушили 3256 питань, що на 15,3% менше, ніж в 2012 році

Про це 19 лютого в ході засідання колегії районної державної адміністрації з питання щодо підсумків роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації та виконкомів місцевих рад району у 2013 році та реалізації в районі завдань Президента України щодо належної роботи із зверненнями громадян, а також підведення підсумків вирішення питань, що надійшли у рамках проекту «Діалог з країною» проінформувала керівник апарату райдержадміністрації Іванова Л.М.

Детальніше...

 

У 2013 році до всіх гілок влади Харківської області надійшло понад 158 тис. звернень

Про це сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо повідомила начальник відділу роботи із зверненнями громадян апарату обласної державної адміністрації Тетяна Гравнова.
«У минулому році в рамках реалізації завдань Президента України щодо належної роботи із зверненнями громадян до всіх гілок влади області надійшло понад 158 тис. звернень. Це на 18% менше попереднього року. Усього в листах було порушено понад 164 тис. різноманітних питань. Найголовнішими залишаються питання аграрної політики, земельних відносин, комунального господарства, соціального захисту, житлової політики. Безпосередньо до обласної державної адміністрацїі за звітний період надійшло 5 800 звернень, що також на 28% менше, ніж у 2012 році. Зменшення кількості звернень, на наш погляд, пов’язано з тим, що люди стали більш звертатися за телефоном урядової гарячої лінії», - сказала Тетяна Гравнова.

Джерело: Харківська ОДА

 

«Професійний орієнтир» - це можливість безпосереднього спілкування учнівської молоді з роботодавцями

З нагоди відзначення Дня соціальної справедливості та з метою інформування учнівської молоді, яка навчається в професійно-технічних навчальних закладах, відповідно до нового Закону України «Про зайнятість населення», сприяння їх працевлаштуванню, в тому числі шляхом стажування та проходження виробничої практики 18 лютого Богодухівський районний центр зайнятості провів масовий інформаційно-просвітницький профорієнтаційний захід «Професійний орієнтир» у Богодухівському професійному аграрному ліцеї за участю роботодавців району, представників навчальних закладів м. Харкова та соціальних партнерів.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Травень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання