Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Децентралізація влади – складова успіху реформ. Лєшек Бальцерович

Сьогодні в ході пресс-туру для журналістів на V Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» ідеолог реформ у Польщі Лєшек Бальцерович зазначив, що однією з важливих умов успішної реалізації реформ на теренах країн постсоціалістичного простору є децентралізація влади.

Детальніше...

 

У Харківській області ведеться активна робота з популяризації вітчизняної продукції

Як зазначив сьогодні в ході V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» заступник голови Харківської ОДА Андрій Моченков, у зв'язку з світовою кризою, українська і, зокрема, харківська промисловість прагне переорієнтуватися на внутрішнє споживання і реалізацію програм імпортозаміщення.

Детальніше...

 

6 вересня на базі Богодухівського району за участю Дергачівського, Золочівського та Краснокутського районів відбувся семінар-нарада з питань організації та проведення щорічних поглиблених профілактичних медичних оглядів учнів загальноосвітніх н/з

У роботі семінару взяли участь керівники навчальних закладів району, медицини та соцзахисту, представники делегацій сусідніх районів.
Розпочала роботу семінару перший заступник голови райдержадміністрації Сизоненко О.В., яка зауважила, що виконання соціальних ініціатив Президента «Діти - майбутнє України» вимагають модернізації медичної сфери та реалізації соціально значущих проектів у регіонах України. Тому й виникає потреба у проведенні таких значущих семінарів.

Детальніше...

 

Про відзначення Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

06 вересня 2013 року у актовій залі Богодухівської районної дільниці газопостачання Дергачівської філії ПАТ «Харківгаз» відбулися урочисті заходи, присвячені  Дню працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Детальніше...

 

В Україні необхідно проводити послідовні та рішучі реформи. Лєшек Бальцерович

Виступаючи на V Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» спеціальний гість форуму, відомий реформатор економічної системи Польщі Лєшек Бальцерович зазначив, що розвиток економіки держави залежить від таких факторів, як кількість приватних підприємців, їх незалежність від політики і рівень конкуренції. Він також провів порівняльний аналіз реформ у постсоціалістичних країнах, розповів про економічні наслідки соціалізму і привів шляхи виходу з економічної ситуації.

Детальніше...

 

Головною умовою для розвитку бізнесу є його довіра до влади

Про це сьогодні під час брифінгу в рамках V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» заявила виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Ганна Дерев'янко.
Зокрема, вона зазначила, що завдяки проведеній податковій реформі та дерегуляції підприємництва відкрити бізнес в Україні дійсно стало легше.

Детальніше...

 

Компанія «Шелл» не бачить ризиків для своїх інвестицій в Харківській області

Як зазначив у ході брифінгу в рамках V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» віце-президент компанії «Шелл» із зв'язків з державними органами влади у світі Шон Руні, компанія завжди шукає для роботи стабільну ділову обстановку.

Детальніше...

 

Шлях збільшення виробництва сільгосппродукції є пріоритетним для подальшого розвитку України

Таку думку висловив сьогодні директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Віталій Панов.
«Цього року буде зібрано рекордний урожай. Якщо підтвердяться ті прогнози, які дає Міністерство агропромислового розвитку, то це близько 57-58 млн. тонн, а в залежності від врожайності кукурудзи – до 60 млн. тонн. зернових. Я сподіваюся, що наступного року ті сучасні технології, які приходять в сільське господарство, дадуть можливість збільшити цей обсяг. Будемо сподіватися, що природні і кліматичні умови будуть цьому сприяти. Як визначили експерти, для України шлях збільшення виробництва зернових і зернобобових, а також сільгосппродукції в цілому є пріоритетним. Протягом останніх 3-5 років обсяг продукції постійно збільшується», – підкреслив він.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Березень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання