Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Про участь у Великому Слобожанському ярмарку 2013 року

Цьогоріч основним напрямком проведення Великого Слобожанського ярмарку була роздрібна торгівля. У ярмаркових заходах 7-8 вересня 2013 року взяло участь 9 суб’єктів господарювання Богодухівського району, що здійснювали роздрібну торгівлю за цінами нижче ринкових:

Детальніше...

 

Забезпечення системної роботи із зверненнями громадян повинно бути пріоритетним напрямком діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

Про це 09 вересня під час зустрічі з мешканцями с.Першотравневе Шарівської територіальної громади в рамках «Дня віддаленого села» наголосила перший заступник голови районної державної адміністрації О.В.Сизоненко.
В ході зустрічі Шарівський селищний голова Носова М.О. прозвітувала перед громадою щодо роботи із зверненнями громадян.

Детальніше...

 

ХОДА підготувала концепцію державної цільової програми розвитку виробництва вітчизняної системи машин і обладнання сільськогосподарського призначення

Про це в ході «прямої лінії» газети «Слобідський край» повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Андрій Моченков. За його словами, через економічну ситуацію в країні і в світі за результатами минулого року падіння індексу промислової продукції в машинобудуванні склало 3,3%.

Детальніше...

 

Форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» ще більше розкриє інвестиційний потенціал Харківщини. Сергій Чернов

Таке переконання висловив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, вітаючи учасників V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!».
«Форум має велике значення для економіки регіону. Зростаючий з року в рік представницький рівень Форуму свідчить про його ефективність. Впевнений, цьогорічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» ще більше розкриє інвестиційний потенціал Харківщини, сприятиме інноваційному розвитку і ділової активності регіону в майбутньому», - сказав Сергій Чернов. Він побажав усім учасникам Форуму плідної роботи, цікавого і корисного спілкування, нових перспективних проектів та їх успішної реалізації.

Детальніше...

 

Віктор Янукович побажав учасникам Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» плідної роботи

На відкритті V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» було зачитано вітання Президента України Віктора Януковича.
«Щиро вітаю організаторів і учасників V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!». Діалог влади і бізнесу є сьогодні надзвичайно актуальним, адже подальший економічний розвиток нашої держави неможливий без налагодження нових ділових контактів, залучення інвестицій та обговорення оптимальних шляхів для взаємовигідного міжрегіонального співробітництва.

Детальніше...

 

Підписано Меморандум про співробітництво щодо створення Наукового парку «Міжнародний центр ефективного землеробства»

Сьогодні в рамках V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» підписано Меморандум про співпрацю щодо створення Наукового парку «Міжнародний центр ефективного землеробства». Меморандум підписали директор Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України Сергій Попов та директор міжнародної інвестиційної компанії «SigmaBleyzer» Вадим Бодаєв.

Детальніше...

 

Провідним компаніям світу комфортно працювати в Харківській області

У ході брифінгу в рамках V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» голова Харківської ОДА Михайло Добкін, говорячи про те, що необхідно зробити для успішності реформ , зазначив, що першою запорукою успіху є об'єднання еліт : політичної , творчої та бізнес -еліти.
«Харків і область є прикладом об'єднання зусиль усіх гілок влади. Історично так склалося, що в Харкові це протистояння було особливо гострим, і можливість монолітної роботи з'явилася тільки в 2010 році. Чого завдяки цьому вдалося досягти, можуть побачити всі харків'яни і гості міста, вони відзначають успішність Харкова та області» , - сказав Михайло Добкін.

Детальніше...

 

Міжнародний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» - це можливість відкритої дискусії та налагодження нових ділових контактів

Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін від імені жителів регіону привітав усіх учасників V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» і побажав усім плідної роботи.
«Я переконаний, що живе спілкування, відкритий діалог, пошук свого правильного місця розташування по бізнес-координатам на території Харківської області та України - все це реально тільки лише тоді, коли є можливість відкритої дискусії серед людей, які звикли ухвалювати рішення самостійно», - зазначив Михайло Добкін.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Червень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання