Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

День влади у забродівській громаді

Черговий «День влади у громаді» пройшов минулого тижня у Забродівській сільській раді.
Охочими до спілкування з головою районної державної адміністрації були всі, хто цього дня був готовий до діалогу з владою: і представники виконавчого комітету сільської ради, його депутатського корпусу, малого і середнього бізнесу, громадськості, й беззаперечно - пересічні громадяни.

Детальніше...

 

За чисте довкілля

В рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»-2013» в суботу 20 квітня і в нашому районі відбувся суботник з благоустрою території.
Працівники районної державної адміністрації теж долучилися до цієї справи. Так, в ДП «Гутянське лісове господарство» ними було висаджено 1,5 тисячі сіянців сосни звичайної на плантації новорічних ялин.

 

З апаратної наради у голови районної державної адміністрації

17 квітня відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з порядком денним:

Детальніше...

 

Зустріч заступника голови районної державної адміністрації О.В.Сизоненко з працівниками центральної районної лікарні

12 квітня в актовій залі КУОЗ Богодухівська центральна районна лікарня відбувся виїзний прийом громадян заступником голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В.
В ході прийому були обговорені питання щодо внесення змін до колективного договору, створення ОСББ в 30-ти квартирному будинку для медичних працівників та питання подальшого реформування медичної галузі.

 

На Богодухівському електромеханічному заводі ДНВП «Об'єднання Комунар» відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників ракетно-космічної галузі України

12 квітня на Богодухівському електромеханічному заводі «Об’єднання Комунар» відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників ракетно-космічної галузі України. В заходах взяли участь заступник голови райдержадміністрації Гурін Петро Михайлович, голова районної ради Тризна Дмитро Кирилович, міський голова Олексенко Наталія Іванівна. Звертаючись до присутніх керівники району та міста відзначили той факт, що саме на цьому підприємстві зосереджений технічний потенціал нашого району, який дає про себе знати далеко за межами держави. Участь у міжнародних проектах, виробництво широкого спектра продукції народного споживання є переконливим підтвердженням плідності повсякденної праці колективу заводу. Цілеспрямованість, наполегливість, відповідальність і висока кваліфікація були, є й залишаються визначними характеристиками цього підприємства.

Детальніше...

 

12 квітня - День працівників ракетно-космічної галузі України

Шановні працівники та ветерани
Богодухівського електромеханічного заводу!

Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем працівників ракетно-космічної галузі України.
Це свято є особливим для нашої держави, тому що вона входить в «четвірку» космічних країн світу. На території України розташована велика кількість підприємств космічної галузі. Ваше ж підприємство є нехай невеличким, але важливим механізмом цієї галузі.
Продукція, яку ви виготовляєте, є конкурентоспроможною. Науково-технічний, виробничий та кадровий потенціал плідно працюють на майбутнє. У цьому є гідне продовження традицій попередників.
У цей святковий день бажаю вам наснаги й енергії, успішних проектів і нових проривів до вершин науково-технічного прогресу. А вашим родинам великого особистого щастя, здоров’я і благополуччя.

З повагою.
Голова Богодухівської районної державної адміністрації
В.М.Бєлий

 

В районній державній адміністрації відбулося засідання комісії зі створення і ведення районної Дошки пошани

10 квітня в районній державній адміністрації відбулося засідання комісії зі створення і ведення районної Дошки пошани, персональний склад якої затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 22 березня 2013 року №72.
В ході засідання були розглянуті характеристики та подання на  представників трудових колективів - кандидатів для занесення на районну Дошку пошани та визначено місце її встановлення.

 

З апаратної наради у голови районної державної адміністрації

10 квітня відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з порядком денним:

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Березень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання