Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Харківській області варто повчитися успіху у Польщі

Таку думку висловив в ході V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» голова Харківської ОДА Михайло Добкін.
«Польща сьогодні визнається багатьма провідними економістами та експертами країною, найкраще підготовленою до нинішніх економічних катаклізмів. Напевно, цей успіх закладався не сьогодні, не вчора, а тоді, коли вибудовувалися всі реформи, які Польща пережила, я думаю, не без проблем, як і будь-яке інша реформована держава. Тому історію успіху наших сусідів, наших друзів нам буде корисно та цікаво почути сьогодні на форумі», - зазначив Михайло Добкін.

Детальніше...

 

Децентралізація влади – складова успіху реформ. Лєшек Бальцерович

Сьогодні в ході пресс-туру для журналістів на V Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» ідеолог реформ у Польщі Лєшек Бальцерович зазначив, що однією з важливих умов успішної реалізації реформ на теренах країн постсоціалістичного простору є децентралізація влади.

Детальніше...

 

У Харківській області ведеться активна робота з популяризації вітчизняної продукції

Як зазначив сьогодні в ході V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» заступник голови Харківської ОДА Андрій Моченков, у зв'язку з світовою кризою, українська і, зокрема, харківська промисловість прагне переорієнтуватися на внутрішнє споживання і реалізацію програм імпортозаміщення.

Детальніше...

 

6 вересня на базі Богодухівського району за участю Дергачівського, Золочівського та Краснокутського районів відбувся семінар-нарада з питань організації та проведення щорічних поглиблених профілактичних медичних оглядів учнів загальноосвітніх н/з

У роботі семінару взяли участь керівники навчальних закладів району, медицини та соцзахисту, представники делегацій сусідніх районів.
Розпочала роботу семінару перший заступник голови райдержадміністрації Сизоненко О.В., яка зауважила, що виконання соціальних ініціатив Президента «Діти - майбутнє України» вимагають модернізації медичної сфери та реалізації соціально значущих проектів у регіонах України. Тому й виникає потреба у проведенні таких значущих семінарів.

Детальніше...

 

Про відзначення Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

06 вересня 2013 року у актовій залі Богодухівської районної дільниці газопостачання Дергачівської філії ПАТ «Харківгаз» відбулися урочисті заходи, присвячені  Дню працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Детальніше...

 

В Україні необхідно проводити послідовні та рішучі реформи. Лєшек Бальцерович

Виступаючи на V Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» спеціальний гість форуму, відомий реформатор економічної системи Польщі Лєшек Бальцерович зазначив, що розвиток економіки держави залежить від таких факторів, як кількість приватних підприємців, їх незалежність від політики і рівень конкуренції. Він також провів порівняльний аналіз реформ у постсоціалістичних країнах, розповів про економічні наслідки соціалізму і привів шляхи виходу з економічної ситуації.

Детальніше...

 

Головною умовою для розвитку бізнесу є його довіра до влади

Про це сьогодні під час брифінгу в рамках V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» заявила виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Ганна Дерев'янко.
Зокрема, вона зазначила, що завдяки проведеній податковій реформі та дерегуляції підприємництва відкрити бізнес в Україні дійсно стало легше.

Детальніше...

 

Компанія «Шелл» не бачить ризиків для своїх інвестицій в Харківській області

Як зазначив у ході брифінгу в рамках V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» віце-президент компанії «Шелл» із зв'язків з державними органами влади у світі Шон Руні, компанія завжди шукає для роботи стабільну ділову обстановку.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Червень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання