Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Про вжиті заходи щодо покращення роботи з кадрами, забезпечення дотримання законодавства про державну службу в районній державній адміністрації

На черговому засіданні ради по роботі з кадрами при районній державній адміністрації 25 вересня 2014 року доповіла Іванова Лілія Миколаївна, керівник апарату районної державної адміністрації, голова ради.
У ході засідання було заслухано Повойко Ірину Олександрівну, завідувача сектора з питань взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації, члена ради, про стан роботи щодо запобігання та протидії проявам корупції в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Детальніше...

 

Проведено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста загального відділу апарату районної державної адміністрації

25 вересня 2014 року відбулося засідання конкурсної комісії апарату районної державної адміністрації з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців.
На заміщення вакантної посади головного спеціаліста загального відділу апарату районної державної адміністрації подано одну заяву – Івах Аліни Валеріївни, яка успішно склала іспит на знання Конституції України, законодавства про державну службу та засади запобігання і протидії корупції та специфіки функціональних повноважень відділу, набрала 24 бали та пройшла співбесіду.
Рішенням конкурсної комісії рекомендовано голові районної державної адміністрації призначити Івах А.В. на посаду головного спеціаліста загального відділу апарату районної державної адміністрації.

 

Удосконалення системи заходів щодо мінімізації злочинного впливу на неповнолітніх та молодіжне середовище - основне завдання правоохоронних та державних органів влади

25 вересня відбулося засідання Ради протидії злочинності і корупції при районній державній адміністрації з питання щодо стану виконання заходів Комплексної програми профілактики правопорушень у Богодухівському районні на 2011-2015 роки, затверджених рішенням районної ради від 29 квітня 2011 року (VI сесія VI скликання) в частині проведення роботи щодо мінімізації злочинного впливу на неповнолітніх та молодіжне середовище.

Детальніше...

 

Легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості на сьогодні є одним із пріоритетних напрямків роботи районної державної адміністрації

25 вересня відбулося засідання робочої комісії з питань подолання тіньової зайнятості та легалізації робочих місць, на якому було розглянуто питання «Досвід роботи з виявлення та легалізації робочих місць територіальних комісій з легалізації робочих місць райдержадміністрацій інших районів».

Детальніше...

 

Нагода допомогти громадянам

24 вересня відбувся виїзний прийом першого заступника голови районної державної адміністрації Яцюк В.Б. до Забродівської сільської ради.
З’ясовано, що першочерговим питанням, яке турбує громадян, є ремонт греблі по вул. Нова в с. Новоселівка.
З метою допомоги громадянам вирішити дане та інші проблемні питання, всі звернення зареєстровано та їх розгляд взято на контроль.

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців інформує

Сьогодні в малій залі засідань районної державної адміністрації працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації була проведена нарада з суб’єктами подань відомостей періодичного поновлення бази даних Державного реєстру виборців.

Детальніше...

 

Основним завданням відділу статистики у Богодухівському районі – є дотримання термінів збирання, оброблення та передачі статистичної інформації

Сьогодні в ході колегії районної державної адміністрації в.о. начальника відділу статистики у Богодухівському районі Просяник О.М. проаналізувала роботу відділу статистики щодо забезпечення реалізації державної політики у галузі статистики для одержання достовірної інформації про соціально-економічний розвиток району.

Детальніше...

 

Відділ виконавчої служби систематично проводить відповідну роботу щодо забезпечення державної політики з питань примусового виконання рішень судів та інших органів

Про це 24 вересня в ході колегії районної державної адміністрації наголосив в.о. начальника відділу державної виконавчої служби Богодухівського районного управління юстиції Харківської області Охмат Є.Д.
Протягом року робота відділу здійснюється відповідно до плану роботи управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Харківській області на рік по відділу державної виконавчої служби Богодухівського районного управління юстиції Харківської області.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Лютий 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання