Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Питання проведення розрахунків за оренду майнових та земельних часток (паїв) сільгосппідприємствами району знаходиться на постійному контролі у влади

Як зазначив 28 листопада у ході засідання колегії районної державної адміністрації заступник голови райдержадміністрації Юрченко О.В., облікове коло господарств, що орендують земельні паї, в районі складається з тридцяти сільгосппідприємств. Загальна кількість орендарів землі – 10038 осіб. Сільгосппідприємства всіх форм власності орендують у громадян 45658,5 га ріллі. Середній розмір орендованої земельної ділянки по району становить 4,55 га. Загальна вартість орендованих земель - 1131848,7 тис. грн. Станом на 20 листопада, згідно з оперативною інформацією, виплачено 35416,2 тис. грн., або 90,2%. На відповідну дату минулого року – 92.1%. У 2013 році грішми виплачено – 19290,3 тис. грн. (56%), зерном – 8648,1 тис. грн. (25%), решта – 6426,9 тис. грн. (19%) – сільгосппродукцією та послугами.

 

У 2013 році на території району надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру не зареєстровано

Про це 28 листопада в ході засідання колегії районної державної адміністрації зауважив заступник начальника Богодухівського РВ ГУ ДСНС України в Харківській області Кука А.С.
Як зазначив Андрій Сергійович, за 10 місяців поточного року на території району реєструвались надзвичайні події різного роду. Всього було зареєстровано 130 надзвичайних подій, при яких загинуло 8 осіб, з них – 61 пожежа, що складає 47% від загальної кількості. За аналогічний період минулого року було зареєстровано 201 надзвичайна подія та 23 загиблих, з них – 88 пожеж, при яких загинуло 7 осіб, травмовано 4 особи, що склало 43% від загальної кількості.

 

Серед першочергових завдань молодіжної політики в районі пріоритетним питанням є пропаганда та формування здорового способу життя

Про це в ході засідання колегії районної державної адміністрації 28 листопада наголосила завідувач сектора у справах молоді та спорту райдержадміністрації Клочко Л.В. Зокрема, Людмила Володимирівна детально проінформувала присутніх про роботу, яка ведеться у цьому напрямку. Так, у районі щорічно проводяться акції «XXI сторіччя без наркотиків та СНІДУ», «Творча молодь за здоровий спосіб життя», «Мистецтво проти наркотиків» - це виступи агітбригад, конкурс плакатів та листівок «Спасибі – НІ», проведення спеціалістами у навчальних закладах анкетувань, тренінгів з метою виявлення знань молоді щодо актуальних питань ВІЛ-інфекції СНІДу та виховання толерантного ставлення до людей, які мають ВІЛ-позитивний статус. Охоплено даною роботою понад три тисячі молоді віком від 13 років. Згідно з анкетуванням, можна зробити висновок, що молодь району добре поінформована щодо шляхів розповсюдження ВІЛ-інфекції СНІДу, знає шляхи запобігання ураженню, що свідчить про системну роботу в даному напрямку.

 

З боку Євросоюзу ніхто не збирається компенсувати Україні економічні втрати. Михайло Добкін

Як заявив сьогодні перед початком засідання Харківського регіонального Комітету з економічних реформ голова ХОДА Михайло Добкін, адаптація до норм і стандартів Європейського союзу для України дуже витратна. При цьому з боку Європейського союзу ніхто не збирається компенсувати Україні економічні втрати.

Детальніше...

 

Україна виконала своє домашнє завдання, привівши законодавчу базу у відповідність з європейськими стандартами

Про це сьогодні перед початком засідання Харківського регіонального Комітету з економічних реформ заявив голова ХОДА Михайло Добкін.
«Країна перебуває напередодні історичної події - завтра у Вільнюсі почнеться Форум, на якому буде розглядатися багато важливих для життя Європи питання, в тому числі, питання, пов'язані зі Східним партнерством, які безпосередньо стосуються України та інших пострадянських держав. До цього Форуму Україна пройшла дуже непростий шлях, було виконано багато роботи. Проведені серйозні структурні реформи, які кореспондуються з вимогами ЄС, щоб Україна могла претендувати спочатку на підписання Угоди про асоціацію та про Зону всеосяжної торгівлі з європейськими країнами, а надалі приєдналася до європейських держав, які сьогодні живуть однією великою дружною сім'єю. Хочу відзначити, що за винятком кількох законів України повністю і на відмінно виконала своє домашнє завдання, привівши законодавчу базу строго у відповідність з європейськими стандартами», - сказав Михайло Добкін.

Джерело: Харківська ОДА

 

Наше майбутнє в єдиній європейській сім'ї. Михайло Добкін

Про це в ході зустрічі з кореспондентами центральних телеканалів і національних інтернет-агентств у форматі «Чай з губернатором» в рамках Днів відкритості регіону на виконання соціальних ініціатив Президента України сказав голова облдержадміністрації Михайло Добкін.

Детальніше...

 

Глава держави: Наступного року в Україні розпочнеться будівництво місцевих доріг

У 2014 році в Україні розпочнеться реалізація програми будівництва місцевих доріг, наголошує Президент України Віктор Янукович.
«Ми налаштовані на те, щоб зробити дуже серйозний крок - почати будувати місцеві дороги», - сказав Глава держави в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.
«Сьогодні люди не стільки хочуть мати магістралі, скільки хочуть мати нормальні дороги в містах. Я за те, щоб ми 2014 рік присвятили цьому питанню», - зазначив Віктор Янукович.
Президент України Віктор Янукович дав інтерв’ю тележурналістам Савіку Шустеру («Шустер LIVE», телеканал «Інтер»), Олександру Ткаченку («Студія 1+1»), Андрію Куликову (телеканал ICTV), Ларисі Губіній («5 канал») та Олегу Панюті (телеканал «Україна»).

Джерело: Офіційне інтернет-представництво Президент України Віктор Янукович

 

Президент: У 2014 році соціальні виплати не будуть скорочуватися

Глава держави наголосив на соціальній спрямованості проекту Держбюджету на наступний рік. «Бюджет 2014 року, я однозначно вам скажу, стосується соціальних виплат - вони не будуть скорочуватися», - сказав Президент в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.
Також, за словами Віктора Януковича, продовжиться підвищення заробітних плат і пенсій, і для цього є необхідні ресурси. «2014 рік - він буде важким. Ми не розраховували, що він буде легким. Але ми бачимо, за рахунок чого буде наповнення бюджету», - сказав він.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Вересень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання