Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

За участь у несанкціонованих заходах чинним законодавством України передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність

Найближчим часом в Харкові планується проведення масових заходів за участю великої кількості громадян. За інформацією, яка поширюється окремими ЗМІ, до міста Харкова можуть прибути радикально налаштовані особи, в тому числі із сусідніх країн, для дестабілізації політичної ситуації в регіоні.

Детальніше...

 

Якість напруги повинна відповідати встановленим параметрам

13 березня відбулося виїзне засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, на розгляд якої було винесене звернення жителя с.Зарябинка щодо неякісних параметрів напруги в домоволодінні споживача.

Детальніше...

 

Упевнено працюємо на результат

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження голови райдержадміністрації від 17 грудня 2012 року № 790 (зі змінами) «Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади» 13 березня робочою групою районної державної адміністрації здійснено перевірку Івано-Шийчинської сільської ради та надана методична та практична допомога.

Детальніше...

 

Успіх реалізації завдань залежить від якісного планування роботи

Саме з такою метою у районній держаній адміністрації 11-12 березня на виконання доручення голови районної державної адміністрації від 05 березня 2014 року №01-03/714 проведено дні планування, учасниками яких були керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.
Така форма роботи дала змогу акумулювати до плану роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал поточного року пропозиції з питань виконання актуальних рішень керівництва держави, уряду, області, району, державних, регіональних та місцевих програм, ініціювання підготовки проектів розпоряджень голови районної державної адміністрації щодо розвитку відповідних галузей економіки.

 

Заповнення антикорупційної декларації – обов’язок кожного суб’єкта декларування, визначеного Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»

12 березня 2014 року в районній державній адміністрації, під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Іванової Л.М., проведено семінар-навчання з працівниками апарату районної державної адміністрації, керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування району, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, комунальних підприємств, установ, закладів освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, іншими посадовими особами юридичних осіб публічного права.

Детальніше...

 

«Щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля» повинна пройти в усіх населених пунктах району

Про це 12 березня під час апаратної наради у голови районної державної адміністрації наголосила начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Масалітіна Т.М.
На даний час органами місцевого самоврядування розроблені плани заходів з проведення акції «За чисте довкілля» з визначенням видів робіт, виконавців робіт (підприємства, організації, установи), за якими закріплені території.

Детальніше...

 

Розглянули питання організації харчування дітей в закладах освіти району

12 березня у ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації начальник відділу освіти райдержадміністрації Безмінова І.Г. проінформувала присутніх про стан організації харчування дітей в закладах освіти району.
Як зазначила Інна Георгіївна, гаряче харчування учнів організоване в усіх 27 загальноосвітніх закладах району.

Детальніше...

 

Вшанували пам'ять Великого Кобзаря

9 березня біля погруддя Т.Г.Шевченку відбулися урочисті заходи з нагоди 200-річниці з дня народження Великого Кобзаря. Вшанувати пам’ять про великого поета прийшли голова райдержадміністрації Бєлий В.М., заступник голови районної ради Самутін І.П., міський голова Олексенко Н.І., представники трудових колективів підприємств, установ, організацій, районних осередків політичних партій та громадських організацій, громадськість.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Листопад 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання