Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Україна між двома союзами. думка харківського політолога

Стратегічний напрямок України визначений доволі давно. Він зазначений у законі про засади зовнішньої та внутрішньої політики, який був прийнятий у липні 2010 року.
У законі чітко сказано, що Україна має прагнення до євроінтеграції, є демократичною державою та докладає зусилля задля розбудови себе в сім’ї європейських народів, коментує харківський політолог Юлія Біденко.

Детальніше...

 

Європа зараз у кризі, тому золотого дощу для України не буде - політолог

Щоб не залишатися в хвості розвитку цивілізації, Україна потребує нового вектору розвитку.
Так вважає харківський політолог Ігор Поліщук.
- Тому європейський вибір - це не тільки гарна риторика, це можливість у перспективі отримати додаткові ресурси для того, щоб провести вже запізнілі реформи, - коментує Ігор Поліщук. - Складність цього питання в тому, що золотий дощ не посиплеться на Україну зараз, оскільки Європа сама перебуває в певній кризі, там теж є брак ресурсів. Але, враховуючи стратегічну перспективу, це все одно правильний вибір. Це питання потребує вирішення.

Джерело: Слобідський край

 

Голова районної державної адміністрації Бєлий В.М. взяв участь у скайп-марафоні

26 листопада в рамках "Днів відкритості Харківської області", які проходять з 25 по 29 листопада поточного року, голова районної державної адміністрації Бєлий В.М. взяв участь у скайп-марафоні в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України, організований Департаментом масових комунікацій Харківської обласної державної адміністрації.
В ході 15 хвилин Володимир Миколайович ознайомив журналістів з сьогоденням району та відповідав на запитання представників обласних засобів масової інформації. Зокрема, до очільника району звернулися з запитаннями, які стосувалися стану доріг, будівництва Полігону для твердих побутових відходів та переходу на альтернативні види палива.

 

На Богодухівщині успішно реалізуються соціальні ініціативи Президента України

Таку думку висловила під час «прямої лінії» на тему «Порядок здійснення соціального супроводу сімей у складних життєвих обставинах» з мешканцями району перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В.
Слід зазначити, що в ході «прямої лінії» до Оксани Володимирівни звернулося близько 20 чоловік. Багато питань стосувалися безпосередньо теми «прямої лінії». Дехто звертався з особистих питань, а деякі мешканці району виявили бажання особисто поспілкуватися з Оксаною Володимирівною. У всіх питаннях перший заступник голови райдержадміністрації пообіцяла розібратися і поінформувати про результат.

Детальніше...

 

Аби не вповзати в Європу, Україна має вийти з кризи - політолог

Таку думку висловив харківський політолог Володимир Нікітін.
На його переконання, Україна повинна зараз слідувати, перш за все, своїм інтересам. А наші інтереси - це, в першу чергу, вихід з кризи.
- На жаль, Європа, пропонуючи нам стратегічний вибір, не пропонує практичних механізмів, тим більше таких, які б працювали тут і зараз, а не там і потім, - відзначає Володимир Нікітін. - Водночас відновлення вже існуючих, напрацьованих зв'язків з Росією дозволяє стабілізувати економічну ситуацію в країні. Тим більше, якщо буде досягнута згода по найбільш кричущій проблемі - ціні на газ. Якщо ми разом зможемо вийти з кризи, то тоді зможемо увійти в Європу, а не вповзати в неї на їхніх умовах. Тоді це буде найбільш патріотично, найбільш правильно.

Джерело: Слобідський край

 

Робота Червононивського сільського голови – свідчення плідної роботи на кінцевий результат

Про це 25 листопада в рамках проведення "Днів віддаленого села" та "Днів відкритості Харківської області" і на виконання соціальних ініціатив Президента України в с. Червона Нива наголосив голова районної державної адміністрації Бєлий В.М.
Зокрема, в ході зустрічі з мешканцями червононивської територіальної громади очільник району висвітлив ряд питань, пов’язаних з реалізацією на Богодухівщині соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича.

Детальніше...

 

Дні відкритості – це можливість привернути увагу до того, що отримати інформацію про діяльність влади можна швидко і доступно

У рамках Днів відкритості, що відбуваються на Харківщині згідно соціальних ініціатив Президента України, організована ціла низка заходів: прес-конференції, Інтернет-конференції, участь у прямих телефонних лініях та безліч інших. Про це повідомив в ефірі програми обласного радіо «Від влади до громади» голова ХОДА Михайло Добкін. За його словами, ці заходи дадуть додаткову можливість дізнатися більше про роботу тієї чи іншої державної структури або чиновника.

Детальніше...

 

На Харківщині запроваджено карантинні заходи

Згідно з розпорядженням голови ХОДА №479 від 25 листопада 2013 року на Харківщині будуть вжиті заходи щодо недопущення розповсюдження гострих респіраторних вірусних інфекцій серед населення.
Департаментом охорони здоров'я ХОДА буде розроблено комплекс заходів щодо зменшення ризиків поширення гострої респіраторної вірусної інфекції серед населення Харківської області, обов'язкових для виконання в лікувально-профілактичних закладах усіх форм власності та підпорядкування.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Вересень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання