Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Зайнятість населення – одне із пріоритетних завдань влади

11 вересня відбулося засідання районного координаційного комітету сприяння зайнятості населення під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Яцюк В.Б.
В ході засідання були розглянуті три питання. Зокрема, щодо внесення змін до персонального складу комітету у зв’язку із кадровими змінами. Так, розпорядженням голови райдержадміністрації від 22.08.2014 року №259 Яцюк В.Б. призначена головою комітету; про хід виконання Програми зайнятості населення Богодухівського району на період до 2017 року. За інформацією управління соціального захисту населення райдержадміністрації та районного центру зайнятості всі планові показники з надання соціальних послуг та заходи програми зайнятості за 8 місяців 2014 року виконуються в повному обсязі; робота комісії з питань подолання тіньової зайнятості та легалізація робочих місць. У січні-серпні 2014 року робочою комісією перевірено 51 суб`єкт господарювання. За результатами перевірок виявлено 20 випадків неформальних трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками, з них 7 працівниками офіційно оформлені трудові відносини шляхом укладання в районному центрі зайнятості трудових договорів з роботодавцем, 6 осіб відкрили власну справу, 1 робоче місце ліквідовано. Станом на 01.09.2014 проведено 8 засідань робочої комісії.

 

Вперед, до перемоги!

10 вересня напередодні Дня фізичної культури і спорту на стадіоні «Колос» відбулася традиційна легкоатлетична естафета (4x100), в якій взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів району та Богодухівського аграрного ліцею. З вітальним словом до учасників змагань звернулася завідувач сектора у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Клочко Л.В., побажала спортивних звершень, віри в перемогу та мирного неба.
Серед переможців представники Кленівської ЗОШ I-III ст., Богодухівського ліцею №3, Братеницької ЗОШ I-III ст.

Детальніше...

 

До ювілею видатного українського письменника та режисера Олександра Довженка

З 10 вересня у Воскресенівській бібліотеці-філії Богодухівської централізованої бібліотечної системи запропоновано користувачам книжкову виставку з нагоди 120 - річчя з дня народження видатного українського письменника та режисера Олександра Довженка. Із запропонованих книг можна дізнатися про життєвий та творчий шлях митця, який народився у бідній козацько-селянській сім’ї. У своїх творах Довженко змальовував долю українського народу: смерть і народження нового життя, кохання й працю, колективізацію, події громадянської війни. Перебуваючи на фронтах Великої Вітчизняної війни працював воєнним кореспондентом, писав статті, памфлети, новели; виступав на радіо, брав участь в антифашистських мітингах. Книжкова виставка розрахована на користувачів широкого загалу.

 

Служба у справах дітей повідомляє

З 18 серпня по 10 вересня 2014 року спеціалістами служби у справах дітей районної державної адміністрації проведено обстеження житлово-побутових умов проживання дітей у сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах, та вжито заходи щодо надання дітям з цих сімей гуманітарної адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового періоду у вигляді одягу, взуття, канцелярських приладів.

Детальніше...

 

Відродження української нації

З метою посилення уваги до проблем розбудови громадянського суспільства, підвищення суспільної активності громадян для вирішення завдань, які стоять перед державою, 10 вересня в читальній залі районної центральної бібліотеки відбулося засідання «круглого столу» за участю представників районної державної адміністрації, громадськості району, які стояли у витоків створення районної організації Народного Руху України, та учнів 10-го класу Богодухівської гімназії №1 на тему «Відродження української нації».

Детальніше...

 

Олімпійський урок – пропаганда здорового способу життя

Сьогодні в усіх загальноосвітніх навчальних закладах району з метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, ідей мирного співіснування держав і народів, пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, формування в українців фізичного і морального здоров'я та залучення до занять фізичною культурою та спортом якомога більшої кількості дітей, юнацтва та молоді пройшли Олімпійські уроки.

Детальніше...

 

Виїзний прийом як нагода покращити інфраструктуру населеного пункту

Такий висновок зробив голова районної державної адміністрації Олександр Петрович Сластін на виїзному прийомі до Дмитрівської сільської ради 09 вересня 2014 року.
Адже головне питання громадян – це організація навчально-виховного комплексу на базі Матвіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Всі питання, звернення, пропозиції та побажання громадян були уважно вислухані, занотовані, зареєстровані для подальшого детального вивчення та вирішення.

 

Підбито підсумки роботи за серпень

9 вересня поточного року відбулася галузева нарада у першого заступника голови районної державної адміністрації Яцюк В.Б. щодо діяльності галузі культури району за серпень місяць.
У нараді взяли участь завідувач сектора культури районної державної адміністрації Волошко А.М. та керівники закладів культури районної комунальної власності, які доповіли про стан справ у галузі культури. Так, директор районного будинку культури Церковна Н.Г. доповіла, що працівниками закладу було підготовлено і проведено заходи з нагоди 71-ї річниці визволення міста Богодухова від фашистських загарбників, державні та народознавчі свята.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Лютий 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання