Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Влада за підтримки територіальної громади працює на результат

21 листопада Павлівський сільський голова Тарасенко П.А. звітував перед територіальною громадою.
На зустрічі були присутні жителі сіл Павлівка та Кручик, керівники сільськогосподарських підприємств: СВК ім.Каразіна (Шовковий В.А.), СФГ «Полісся» (Заєць М.М.).
У заході взяли участь начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Телешенко І.П. та заступник голови районної ради Самутін І.П.

Детальніше...

 

Звернення голови районної державної адміністрації Бєлого В.М. до мешканців району з нагоди 80-их роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні

Шановні жителі міста та району!

80 років тому український народ пережив найбільшу трагедію за весь час свого існування.
Голодомор 1932-1933 років став найстрашнішим лихом для всіх тодішніх поколінь. Мільйони життів, малих та дорослих, було знецінено задля безглуздої мети.
Вражає те, що жахливий злочин проти власного народу було скоєно в ХХ столітті, в той час, коли в багатьох демократичних країнах світу найбільші людські цінності і саме життя людини ставали пріоритетними. Голод травмував націю, залишив глибокі соціальні, психологічні та демографічні шрами, які не гояться і до сьогоднішнього часу. Неможливо спокійно слухати свідчення очевидців, за кожною розповіддю сльози і молитви.

Детальніше...

 

Працювати в системі - значить працювати на результат

Робочою групою для проведення перевірок здійснення виконавчими органами місцевих рад району делегованих повноважень органів виконавчої влади під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Л.М. Іванової 21 листопада завершено перевірку діяльності виконавчого комітету Сухининської сільської ради щодо виконання ним делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Детальніше...

 

Почути думку людей - важливо й необхідно

20 листопада Степнянський сільський голова Огер В.Д., у відповідності п. 7 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», звітувала перед територіальною громадою про проведену роботу за рік.
У заході взяли участь: начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Адаменко М.Г, депутати сільської ради та жителі громади.

Детальніше...

 

Діяльність Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України направлена на захист інтересів споживачів та розвиток конкуренції

Про це в ході проведення «Дня відкритих дверей» з питань захисту конкуренції у Богодухівському районі наголосив голова Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Косолапов А.Г.
У заході, який відбувся 20 листопада взяли участь представники територіальних органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування району.

Детальніше...

 

Люди готові до зустрічі, коли є про що говорити

19 листопада Вінницько-Іванівський сільський голова Соловей О.М. звітувала територіальній громаді про проведену роботу.
Звіт відбувався за участю першого заступника голови районної державної адміністрації О.В. Сизоненко.
До сільського голови були поставлені запитання, що стосувалися ремонту дороги на Кущовій греблі, опалення сільського будинку культури та дотримання правил благоустрою мешканцями.

Детальніше...

 

Районна державна адміністрація всебічно забезпечує реалізацію права кожного громадянина на доступ до публічної інформації

У ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації, яка відбулася 20 листопада, начальник відділу масових комунікацій апарату райдержадміністрації Сахно Л.Б. проінформувала присутніх про опрацювання та надання відповідей на запити в порядку та в строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Детальніше...

 

Аналіз повеневої обстановки минулих років показує, що зон затоплення в районі немає

20 листопада в ході засідання апаратної наради у голови районної державної адміністрації було розглянуто питання щодо готовності району до безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу та весняної повені. Як повідомив завідувач сектора цивільного захисту населення райдержадміністрації Церковний С.М., в цьому напрямку в районі вживається ряд заходів. Зокрема, 11 жовтня в рамках проведення засідання робочої групи з орендарями водних об’єктів було загострено питання щодо виконання умов договору оренди в частині проходження паводків та повені. Вказано на створення аварійних матеріалів, із розрахунку на кожні 100 м дамби водойми: 3 м³ піску, 1,5 м³ щебеню, 100 мішків, 50 л палива. Орендарями проведено заготівлю на 70%. Також керівникам були поставлені конкретні завдання з обов’язковим звітуванням.

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Вересень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання