Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Громадські роботи є видом суспільно корисних оплачуваних робіт в інтересах територіальної громади

Зауважила під час апаратної наради у голови райдержадміністрації директор районного центру зайнятості Лещенко Н.В., виступаючи з питання щодо стану виділення та використання коштів місцевих бюджетів для організації та проведення громадських робіт у Богодухівському районі.
Фінансування організації громадських робіт здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів, роботодавців та інших не заборонених законодавством джерел.

Детальніше...

 

Результат перевершив очікуване

Підкреслив під час свого виступу на апаратній нараді у голови райдержадміністрації начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Адаменко М.Г.
Так, сільськогосподарськими підприємствами району при очікуваному валовому зборі ранніх зернових і зернобобових культур 63,9 тис.тонн зібрано 100,5 тис.тонн зерна та отримано урожайність з 1 гектара 45,9 центнерів при запланованій 26,5 ц/га

Детальніше...

 

Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року

Указом Президента України від 27 серпня 2014 року №690/2014 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів» у відповідності до ст.16 п. третього Закону України «Про вибори народних депутатів» призначено позачергові вибори народних депутатів України на 26 жовтня 2014 року.
З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації.

Детальніше...

 

Соціальне забезпечення – одне з проблемних питань громадян

02 вересня 2014 року голова районної державної адміністрації Сластін О.П. провів особистий прийом громадян.
Під час прийому громадян турбували питання соціальної сфери, а саме: причини зменшення суми виплат по догляду за дитиною та можливість отримання пенсії, яка дісталася по спадщині.
Всі звернення були уважно розглянуті, надані та вислухані пропозиції щодо вирішення окремих питань. Дані звернення зареєстровано та їх розгляд взято на контроль.

 

Гостинно зустрічали вихованців та гостей свята в комунальному закладі «Богодухівський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради 1 вересня

Найкращі вітання з нагоди Дня знань адресували всім присутнім почесні гості урочистостей - начальник організаційного відділу Державного архіву Харківської області Гнєзділо О.С. та керівник апарату Богодухівської районної державної адміністрації Іванова Л.М.
«Початок навчального року – це старт, велика дорога, яка веде кожного у глибину науки, вчить долати перешкоди, виховувати свій характер і волю», - акцентувала Лілія Миколаївна. Тому учням вона побажала перш за все наполегливості, терпіння та удачі в житті.

 

У День знань вулиці Богодухова та району наповнилися білими бантами, різнокольоровими букетами і радісним відчуттям того, що попереду у школярів цікава і барвиста сторінка життя

Адже День знань – це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного.
1 вересня у всіх навчальних закладах міста та району пролунав перший дзвоник, який повів за собою у незвідані світи знань.

Детальніше...

 

28 серпня відбулася районна педагогічна конференція за темою «Про підсумки розвитку освіти району в 2013\2014 навчальному році та завдання на 2014/2015 навчальний рік»

Метою її було проаналізувати результати діяльності освітньої галузі в 2013\2014 навчальному році, виділити пріоритетні завдання на наступний навчальний рік.
У роботі конференції взяли участь 470 чоловік.
Серед запрошених булиголова Богодухівської райдержадміністрації Сластін О.П., голова Богодухівської райради Тризна Д.К., перший заступник райдержадміністрації Яцюк В.Б., Богодухівський міський голова Олексенко Н.І., начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, начальники районних установ, сільські і селищні голови, директори ЗНЗ, позашкільних закладів, завідувачі ДНЗ, заступники директорів ЗНЗ, голови профспілкових комітетів ЗНЗ, вчителі.

Детальніше...

 

Охорона громадського порядку - найактуальніше питання сьогодення

У районній державній адміністрації постійно аналізується стан адміністративно-правового забезпечення діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку, які діють на території району щодо профілактики правопорушень.
У сучасних умовах актуального значення набуває використання у боротьбі із правопорушеннями профілактичних засобів. Як відомо, профілактика правопорушень може бути ефективною лише за умови поєднання державно-владного впливу із заходами громадського впливу. Участь населення у профілактичній роботі з охорони громадського порядку - важливий елемент усієї системи профілактики злочинності. Серед форм такої участі своєю ефективністю виділяються громадські формування з охорони громадського порядку.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Лютий 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання