Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Громадська рада при ХОДА допомагає здійснювати взаємовигідне співробітництво влади та громадських організацій

Громадська рада при ХОДА допомагає здійснювати взаємовигідне співробітництво влади та громадських організацій
Про це сьогодні в ході прес-конференції заявила голова Громадської ради при Харківській ОДА Ірина Давидова. За її словами з метою реалізації завдань Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної та регіональної політики в регіоні створено Громадську раду при ОДА. Вона складається з 132 членів організацій, які працюють в 11 комітетах.

Детальніше...

 

Основа побудови сильного громадянського суспільства – у створенні чіткої вертикалі взаємодії

Питання створення сильного громадського суспільства та залучення громадськості до формування і реалізації державної і регіональної політики, які зараз вирішується на завдання Президента України, є надзвичайно об’ємними. Таку думку висловила в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» директор Департаменту масових комунікацій ХОДА Вікторія Маренич.

Детальніше...

 

На території району не в повному обсязі забезпечуються вимоги чинного законодавства в сфері містобудування та архітектури

13 листопада в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Масалітіна Т.М. проінформувала присутніх про забезпечення на території району вимог чинного законодавства в сфері містобудування та архітектури.

Детальніше...

 

Основним завданням Програми розвитку українського села є забезпечення життєдіяльності сільського господарства, його конкурентоспроможності на внутрішньому та зовнішньому ринках

Про це 13 листопада в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації наголосив начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Адаменко М.Г.
Державна цільова програма розвитку українського села на період до 2015 року була затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1158.

Детальніше...

 

Кленівчани оцінювали роботу місцевої влади

12 листопада 2013 року на відкритій зустрічі з громадянами за участю завідувача сектора цивільного захисту районної державної адміністрації Церковного С.М., Кленівський сільський голова Ярошенко О.І. звітував про проведену роботу протягом року.

Детальніше...

 

Звіт Крисинського сільського голови В.А.Шарова перед територіальною громадою

12 листопада 2013 року жителі територіальних громад сіл Крисине, Максимівка, Бабенки, Кадниця, Новоселівка, були запрошені до зустрічі з місцевою владою. Заходи відбулися за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В. та начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Жижирій Н.В.

Детальніше...

 

Звіт Олександрівського сільського голови С.О. Глущенка перед територіальною громадою

Сьогодні, 12 листопада 2013 року на відкритій зустрічі з громадянами за участю представника районної державної адміністрації завідувача сектора інфраструктури Кириченко О.В., Олександрівський сільський голова Глущенко С.О. звітував про проведену роботу протягом року.

Детальніше...

 

Основне завдання влади – створення умов для розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної політики

На виконання завдань Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної політики 12 листопада в центрі дитячої та юнацької творчості відбулася зустріч голови райдержадміністрації Бєлого В.М. з активами районних громадських організацій: ветеранів України, ветеранів локальних війн «Єдність», «Союз Чорнобиль Богодухівщини».

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Вересень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання