Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Планова технічна перевірка засобів оповіщення населення

Штаб цивільного захисту району повідомляє, що 16 липня 2014 року о 14 год. 25 хв. Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області із включенням електросирен.
Під час проведення зазначеної планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.
Штаб цивільного захисту району нагадує, що уривчасте звучання електросирен означає – «УВАГА ВСІМ!». Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 67,13 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації».
Церковний С.М., начальник штабу цивільного
захисту Богодухівського району

 

Якісне водозабезпечення населення – пріоритет у роботі влади

11 липня заступник голови районної державної адміністрації Юрченко О.В. з метою вирішення питання щодо неякісного водопостачання здійснив робочу поїздку до с.Полкова Микитівка. Керівництву сільської ради разом з адміністрацією СФГ «Промінь» було запропоновано вирішити питання встановлення лічильників на подачу води із артсвердловини та у населення.

 

Компенсація на оплату комунальних послуг

В районі населення послугами з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води не користується, всі мешканці житлових будинків мають індивідуальне опалення.
Інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення щодо порядку умов надання компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг проводиться управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації шляхом розміщення інформації на стендах в приймальні громадян вищевказаного управління, відділень поштового зв’язку, поліклініки, лікарні, банківських установ, автостанції, районного центру зайнятості. Роз’яснювальна робота проводиться також на зборах громадських організацій серед соціальних працівників територіального центру соціального обслуговування громадян похилого віку, уповноважених осіб сільських та селищних рад.

Детальніше...

 

Голова районної державної адміністрації взяв участь у засіданні сесії районної ради

Сьогодні в ході засідання сесії районної ради було розглянуто низку важливих для району соціально-економічних питань. Зокрема, було прийнято зміни до районного бюджету на 2014 рік, саме: відповідно до рішення сесії Харківської обласної ради від 10 липня 2014 року із спеціального фонду обласного бюджету (бюджету розвитку) виділена інша субвенція для Богодухівського міського бюджету – переможцю обласного конкурсу міні-проектів територіальних громад «Разом в майбутнє» в сумі 74,845 тис.грн. Цією ж сесією виділена інша субвенція із загального фонду обласного бюджету на фінансування заходів щодо інформаційно-комунікаційного та матеріально-технічного забезпечення процесу формування і виконання місцевих бюджетів Харківської області в сумі 9,3 тис.грн. Для проведення у відповідність до бюджетного законодавства із бюджетів місцевого самоврядування передається субвенція районному бюджету на делеговані видатки на утримання бібліотек у сумі 473,438 тис.грн. Внесені також зміни щодо передачі субвенцій з сільських бюджетів районному на вирішення гуманітарно-соціальних питань. За рахунок зменшення резервного фонду на 13,578 тис.грн. передбачаються видатки на виготовлення технічної документації на будівлі та послуги земле проекту для приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад.

Детальніше...

 

Надання методичної та практичної допомоги Полково-Микитівській сільській раді з питання організації роботи щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження голови райдержадміністрації від 18 грудня 2012 року №793 (зі змінами) «Про надання методичної та практичної допомоги місцевим радам району з питань організації роботи щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади» 10 липня робочою групою районної державної адміністрації здійснено перевірку Полково-Микитівської сільської ради та надана методична та практична допомога.

Детальніше...

 

Формування позитивного ставлення населення до військової служби – одне з актуальних завдань не тільки влади, а й громадськості

10 липня відбулося перше засідання Громадської ради з питань оборони та військово-патріотичної роботи при Богодухівській районній державній адміністрації.
В ході засідання було розглянуто питання щодо стану виконання районної Програми «Допризовна підготовка, військово-патріотичне виховання молоді та підготовка громадян Богодухівського району до призову на строкову військову службу, організація та проведення приписки, призову громадян до лав Збройних Сил України у 2012-2015 роках», затвердженої рішенням районної ради від 24 лютого 2012 року (ХІV сесія VІ скликання).

Детальніше...

 

Всі пропозиції та зауваження з боку громадськості обов’язково будуть враховані

Сьогодні в районній державній адміністрації за ініціативою мешканців вул..Космічної м.Богодухова та громадськості району відбулася нарада з питання щодо будівництва в нашому районі Комплексу по управлінню комунальними відходами за участю начальника управління організації будівництва та реалізації бюджетних програм Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації Бойка Г.І., заступника голови районної державної адміністрації Юрченка О.В., заступника директора по науці ТОВ СП «Ековтор» Прохорова В.С., заступника директора ТОВ СП «Ековтор» Горбенка Д.В., директора проектної організації ТОВ «ХСМ» Кислиці О.С.

Детальніше...

 

Відбулася чергова зустріч керівництва району з очільниками громад

9 липня голова районної державної адміністрації Сластін О.П. продовжив практику проведення співбесід з керівниками органів місцевого самоврядування району щодо вирішення невідкладних питань життєдіяльності територіальних громад.
Серед порушених питань - газифікація, ремонт водопровідної мережі та доріг, повна ліквідація сміттєзвалищ, подальше використання приміщення сільського клубу с.Степне; благоустрій колодязів та ремонт дороги в с.Воскресенівка та Улянівка.

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання