Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Звіт Гутянського селищного голови В.І.Дьоміна перед територіальною громадою

18 листопада 2013 року на відкритій зустрічі з громадянами за участю заступника голови районної державної адміністрації О.В.Юрченка, Гутянський селищний голова Дьомін В.І. звітував про свою роботу протягом року.
Були висвітлені питання виконання плану соціально-економічного розвитку громади та ті, що потребують вирішення найближчим часом.
Мешканцями селищної ради порушені найбільш болючі питання сьогодення – це опалення, освітлення, забезпечення спортивним інвентарем Гутянського селищного будинку культури.

 

На Харківщині повністю сформована мережа позашкільних установ

Сьогодні на Харківщині повністю сформована мережа позашкільних установ. До її структури входить 105 закладів, повністю укомплектованих педагогічними кадрами. Про це сказав у програмі «Від влади до громади» обласного державного радіо голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

Детальніше...

 

Зарябинська громада оцінювала роботу місцевої влади

18 листопада 2013 року на відкритій зустрічі з громадянами за участю начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Жижирій Н.В. та завідувача сектора цивільного захисту районної державної адміністрації Церковного С.М., Зарябинський сільський голова Олексенко О.В. звітував про досягнення протягом року.

Детальніше...

 

12 мешканців району удостоєні звання «Почесний громадянин Богодухівського району»

З нагоди 90-річчя району вперше рішенням районної ради було присвоєно звання почесного громадянина Богодухівського району.
Цьоріч його отримали: народний депутат України Біловол О.М. депутат Харківської обласної ради Васенін А.С., Герой Соціалістичної Праці Шабинський Л.З. та посмертно: Герой України Тронько П.Т., колишні керівники району: Бурлак М.Г., Меліхов І.Ф., Мороз С.Г., Павлов О.П., Чернігов В.П., депутат Верховної Ради України Карасик В.М., голова районної ветеранської організації Юхно О.П., Заслуженний вчитель України, засновник районного історико-краєзнавчого музею Бєляєв М.С.

 

Поєднання минулого і сучасного роблять Богодухівщину унікальною та неповторною

«Богодухівщина – один з найпрекрасніших куточків Слобожанщини, край, який активно нарощує свій економічний потенціал і де економічні показники стають запорукою покращення добробуту кожної родини»,- наголосив під час свого виступу з нагоди 90-річчя Богодухівського району народний депутат України Біловол О.М.
В день великого свята народний депутат побажав жителям нашого району витримки, наснаги, подальших успіхів у справах на благо процвітання рідного краю, нагородивши подяками народного депутата України та годинниками 76 мешканців району.

 

Мальовнича та звитяжна Богодухівщина – справжня перлина та окраса Слобожанщини

З нагоди 90-річчя Богодухівського району від депутатського корпусу Харківської обласної ради його мешканців привітала перший заступник голови Харківської обласної ради Олешко О.П. Зокрема, Олена Петрівна зазначила, що в нашому районі живуть, працюють, творять тисячі достойних людей. Тому не викликає сумнівів, що Богодухівський район завжди буде в числі перших, до якої б високої мети ми не йшли і яких би рубежів не прагнули сягнути. До її привітань і побажань приєдналися і депутати Харківської обласної ради Усенко О.В. та Коновалов Л.С.

 

Богодухівщина заслужено пишається трудовими здобутками та ратними подвигами своїх земляків

Про це 16 листопада під час урочистостей з нагоди 90-річчя Богодухівського району наголосив заступник голови – керівник апарату Харківської обласної державної адміністрації Хома В.В, який передав щирі вітання мешканцям району від губернатора Харківської області Добкіна М.М. «Історія Богодухівської землі поєднує славне минуле і гідне сьогодення. Богодухівщина заслужено пишається трудовими здобутками та ратними подвигами своїх земляків, які сьогодні примножують надбання попередніх поколінь», - наголосив у своєму виступі Василь Васильович.

 

За дев'ять десятиліть Богодухівщина пройшла шлях, уславлений малими та великими подіями

Виступаючи перед поважним зібранням на урочистостях з нагоди 90-річчя району, голова районної державної адміністрації Бєлий В.М. наголосив, що за 90 років становлення і розвитку Богодухівського району нам з вами є, що пригадати, чим пишатися, на кого рівнятися, над чим працювати надалі. Адже весь цей час, навчаючись у старшого покоління, намагаючись зберегти та примножити надбане батьками, богодухівці трудилися та створювали, запроваджували та досягали. Тому закономірно, що в ході урочистостей, близько 145 мешканців району за сумлінну багаторічну працю, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району були нагороджені відзнаками загальнодержавного, обласного та районного рівнів.

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Вересень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання