Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Суспільство проти корупції

Сьогодні в районній державній адміністрації відбулася «пряма лінія» з завідувачем сектора з питань взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації на тему:«Суспільство проти корупції».
Під час «прямої лінії» до Ірини Олександрівни звернулися мешканці району з актуальних питань сьогодення щодо протидії та виявлення корупції.

Детальніше...

 

Створення нових робочих місць – актуальне питання сьогодення

3 вересня відбулася нарада на виконання доручення першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Райніна І.Л. за підсумками наради від 22.08.2014 року з питання «Про шляхи впливу на обсяги створення нових робочих місць в умовах їх обліку за новою методикою, затвердженою наказом Мінсоцполітики від 23.09.2013 року №611, у тому числі при реалізації державних цільових програм та інфраструктурних проектів».

Детальніше...

 

У державі, що будується на демократичних засадах, виховання дитини стає справою всього суспільства, яке має створити для цього всі реальні умови

Акцентувала начальник відділу освіти Безмінова І.Г., виступаючи під час апаратної наради у голови райдержадміністрації з питання «Про шляхи забезпечення якісної реалізації змісту дошкільної освіти в районі».
У 2014/2015 навчальному році дошкільну освіту здобуватимуть у 14 дошкільних навчальних закладах та 5 навчально-виховних комплексах «загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад» близько 960 дітей віком від 1 до 6 (7) років. Це на 2 заклади та на 32 дитини більше, ніж на даний проміжок часу минулого року.

Детальніше...

 

Громадські роботи є видом суспільно корисних оплачуваних робіт в інтересах територіальної громади

Зауважила під час апаратної наради у голови райдержадміністрації директор районного центру зайнятості Лещенко Н.В., виступаючи з питання щодо стану виділення та використання коштів місцевих бюджетів для організації та проведення громадських робіт у Богодухівському районі.
Фінансування організації громадських робіт здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів, роботодавців та інших не заборонених законодавством джерел.

Детальніше...

 

Результат перевершив очікуване

Підкреслив під час свого виступу на апаратній нараді у голови райдержадміністрації начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Адаменко М.Г.
Так, сільськогосподарськими підприємствами району при очікуваному валовому зборі ранніх зернових і зернобобових культур 63,9 тис.тонн зібрано 100,5 тис.тонн зерна та отримано урожайність з 1 гектара 45,9 центнерів при запланованій 26,5 ц/га

Детальніше...

 

Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року

Указом Президента України від 27 серпня 2014 року №690/2014 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів» у відповідності до ст.16 п. третього Закону України «Про вибори народних депутатів» призначено позачергові вибори народних депутатів України на 26 жовтня 2014 року.
З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації.

Детальніше...

 

Соціальне забезпечення – одне з проблемних питань громадян

02 вересня 2014 року голова районної державної адміністрації Сластін О.П. провів особистий прийом громадян.
Під час прийому громадян турбували питання соціальної сфери, а саме: причини зменшення суми виплат по догляду за дитиною та можливість отримання пенсії, яка дісталася по спадщині.
Всі звернення були уважно розглянуті, надані та вислухані пропозиції щодо вирішення окремих питань. Дані звернення зареєстровано та їх розгляд взято на контроль.

 

Гостинно зустрічали вихованців та гостей свята в комунальному закладі «Богодухівський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради 1 вересня

Найкращі вітання з нагоди Дня знань адресували всім присутнім почесні гості урочистостей - начальник організаційного відділу Державного архіву Харківської області Гнєзділо О.С. та керівник апарату Богодухівської районної державної адміністрації Іванова Л.М.
«Початок навчального року – це старт, велика дорога, яка веде кожного у глибину науки, вчить долати перешкоди, виховувати свій характер і волю», - акцентувала Лілія Миколаївна. Тому учням вона побажала перш за все наполегливості, терпіння та удачі в житті.

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Лютий 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання