Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Богодухівський район відзначив 90-річний ювілей

В Україні є місця, де кожен куточок дихає історією, де на кожному кроці оживають давні звичаї та традиції. Така і наша Богодухівщина. Її історія глибока і неосяжна, а сьогодення, зростаюче на цьому міцному корінні, теж багатогранне і неповторне.
Цьогоріч Богодухівський район відзначає своє 90-річчя від дня заснування. Сьомого березня у 1923 році постановою Всеукраїнського центрального виконавчого комітету був створений наш район як адміністративна одиниця.

Детальніше...

 

Привітання керівництва Мантуровського району Курської області з 90-річчям району

Уважаемые жители Богодуховского района!

Сердечно поздравляем всех с 90 летием образования района!
За эти годы Богодуховский район прошел славный исторический путь.
При всех объективных трудностях сегодня можно твердо сказать, что район сумел удачно интегрироваться в экономику и жизнь Харьковской области. Но самое главное достояние района - это его жители. На богодуховской земле живут влюбленные в свой район трудолюбивые, хлебосольные, гостеприимные люди.

Детальніше...

 

Шановні друзі!

Жителям Богодухівського району
Харківської області

 Шановні друзі!

Щиро вітаю всіх вас з прекрасним святом - 90-річчям утворення Богодухівського району Харківської області.
Богодухівщина славна своєю історією, сторінки якої сповнені пам’ятними подіями героїчного минулого рідного краю.
Але не це головне в історії та житті району. Люди – ось багатство вашого славетного краю. Це вони ратними справами та самовідданою працею звеличують свою малу батьківщину.

Детальніше...

 

Дорогі мої земляки!

Щиро вітаю вас зі славним 90-річчям Богодухівського району!
Для однієї з провідних областей України Богодухівщина є одним із регіонів, де минулі десятиліття позначені величезною працею старших поколінь – захисників і будівничих нашого краю, які ростили дітей і працювали задля майбутнього держави.
Ви гідно зустрічаєте ювілей створення району. Завдяки невтомній праці трудівників різних сфер та галузей не втрачено позитивних напрацювань у соціальній та економічній сферах.

Детальніше...

 

Дорогі земляки!

Серед багатьох знаменних дат, якими рясніє життя нашого краю, сьогодні ми відзначаємо особливу - 90-річчя утворення Богодухівського району. Ця подія є знаковою для усіх жителів регіону, бо за дев’ять десятиліть Богодухівщина пройшла шлях, уславлений малими та великими подіями, трудовими досягненнями людей, героїзмом під час Великої Вітчизняної війни.
Наша земля - мальовничий край із щедрими, неозорими ланами, з багатою героїчного історією, дала Україні геніїв літератури, видатних державних діячів та митців. Тут сформувалися характери Василя Каразіна, Марії Загірньої, Миколи Хвильового, Петра Тронька, Михайла Дерегуса, Федора Ємця, Валентина Борисова, Володимира Нахабіна, Петра Заковорота.

Детальніше...

 

Правова освіта населення є одним із пріоритетів державної політики

Одним з напрямків реалізації в Харківському регіоні завдань Віктора Януковича щодо громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної політики є діяльність ХОДА та її консультативно-дорадчого органу, яким є Харківська обласна міжвідомча координаційно-методична рада з правової освіти населення. Про це повідомив в ході прес-туру ЗМІ Харківщини до Вовчанського району заступник голови Харківської облдержадміністрації Олег Анпілогов.

Детальніше...

 

В районі вживається низка заходів на реалізацію соціальних ініціатив Президента України «Діти –майбутнє України»

Про це під час чергового засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, яке відбулося 14 листопада 2013 року, повідомила начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Галілей З.М.

Детальніше...

 

Громадська рада – це саме той майданчик, який передбачає живий обмін думками

Про це 14 жовтня в ході засідання Громадської ради при районній державній адміністрації на виконання завдання Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної регіональної політики зазначила перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В.
Слід зазначити, що Громадська рада при районній державній адміністрації була утворена в лютому 2013 року на установчих зборах і персональний склад якої затверджений розпорядженням голови районної державної адміністрації від 18 лютого 2013 року №34. До складу Громадської ради входить 7 представників інститутів громадського суспільства.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Вересень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання