Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

У День знань вулиці Богодухова та району наповнилися білими бантами, різнокольоровими букетами і радісним відчуттям того, що попереду у школярів цікава і барвиста сторінка життя

Адже День знань – це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного.
1 вересня у всіх навчальних закладах міста та району пролунав перший дзвоник, який повів за собою у незвідані світи знань.

Детальніше...

 

28 серпня відбулася районна педагогічна конференція за темою «Про підсумки розвитку освіти району в 2013\2014 навчальному році та завдання на 2014/2015 навчальний рік»

Метою її було проаналізувати результати діяльності освітньої галузі в 2013\2014 навчальному році, виділити пріоритетні завдання на наступний навчальний рік.
У роботі конференції взяли участь 470 чоловік.
Серед запрошених булиголова Богодухівської райдержадміністрації Сластін О.П., голова Богодухівської райради Тризна Д.К., перший заступник райдержадміністрації Яцюк В.Б., Богодухівський міський голова Олексенко Н.І., начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, начальники районних установ, сільські і селищні голови, директори ЗНЗ, позашкільних закладів, завідувачі ДНЗ, заступники директорів ЗНЗ, голови профспілкових комітетів ЗНЗ, вчителі.

Детальніше...

 

Охорона громадського порядку - найактуальніше питання сьогодення

У районній державній адміністрації постійно аналізується стан адміністративно-правового забезпечення діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку, які діють на території району щодо профілактики правопорушень.
У сучасних умовах актуального значення набуває використання у боротьбі із правопорушеннями профілактичних засобів. Як відомо, профілактика правопорушень може бути ефективною лише за умови поєднання державно-владного впливу із заходами громадського впливу. Участь населення у профілактичній роботі з охорони громадського порядку - важливий елемент усієї системи профілактики злочинності. Серед форм такої участі своєю ефективністю виділяються громадські формування з охорони громадського порядку.

Детальніше...

 

Виїзний прийом – одна з можливостей дізнатися про проблеми громадян

На цьому наголосила перший заступник голови районної держаної адміністрації Яцюк В.Б. на особистому (виїзному) прийомі 27 серпня, який відбувся в Шарівській селищній раді.
Валентина Борисівна ознайомилася із станом справ місцевого будинку культури та ФАПу, а також уважно вислухала звернення громадян, які стосувалися сфери соціального захисту населення.
Дані звернення зареєстровані та взяті на контроль для їх подальшого вирішення.

 

Основне завдання – проведення мобілізаційних заходів

27 серпня відбулася нарада у голови районної державної адміністрації за участю військового комісара Богодухівського об’єднаного міського військового комісаріату, керівників органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району з питання «Про стан виконання планового завдання району з мобілізації людських і транспортних ресурсів».

Детальніше...

 

Районний бюджет при фактичному надходженні 7284,9 тис.грн. та планових показниках 7099,8 тис.грн. виконаний на 102,6%

Підкреслив у своїй доповіді під час колегії районної державної адміністрації начальник фінансового управління райдержадміністрації Ковальов О.Ф., аналізуючи виконання бюджету району за І півріччя 2014 року.

Детальніше...

 

Земельна реформа є однією з ключових у програмі економічних перетворень Президента та Уряду України

Зауважила під час свого виступу з питання «Про хід виконання Програми охорони та раціонального використання земель Богодухівського району Харківської області на 2011-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 24 лютого 2011 року (V сесія VІ скликання)», яке розглядалося на колегії районної державної адміністрації, начальник відділу Держземагентства у Богодухівському районі Торяник Н.В.

Детальніше...

 

Про роботу щодо підтримання належного санітарно-епідеміологічного стану в районі

Проінформувала всіх присутніх на засіданні колегії районної державної адміністрації начальник Краснокутського міжрайонного Управління Головного управління Держсанепідслужби у Харківській області Павлиха І.В.
Під час здійснення планових та позапланових перевірок у 2014 році фахівцями Краснокутського міжрайонного управління були виявлені порушення вимог санітарного законодавства щодо організації харчування, порушення поточності технологічного процесу приготування страв, дотримання особистої гігієни, порушення термінів проходження медичного огляду та інше.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Лютий 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання