Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Про виконання військово-транспортного обов’язку

11 серпня відбулася нарада у голови районної державної адміністрації з залученням керівників сільгосппідприємств району, які включені до районного ліміту вилучення транспортних засобів для комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань.
У ході засідання було розглянуте питання поставки транспортних засобів для комплектування Збройних Сил України під час проведення мобілізації та якісної  підготовки її до передачі.

 

День визволення став початком нового етапу в житті нашого міста

Роки не можуть стерти з людської пам’яті подвиги воїнів-визволителів.
7 серпня урочисто-траурний мітинг з нагоди 71-ї річниці визволення міста Богодухова зібрав багатьох богодухівців та гостів міста, щоб згадати загиблих, покласти квіти до меморіалу Слави, вшанувати учасників бойових дій.

Детальніше...

 

Дорогі богодухівці! Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни, жителі району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня міста та 71-ї річниці визволення його від фашистських загарбників.
Богодухів дорогий кожному з нас. Ми пишаємося його історією і сьогоденням, працюємо для нього, мріємо зробити рідне місто ще привабливішим і заможнішим.
З особливою шаною згадуємо сьогодні наших славних визволителів. Саме завдяки вам Богодухів відродився з руїн до життя, завдяки вам ми живемо під мирним небом. Ми несемо пам’ять у вічність, схиляючись перед своїми дідами, живими і полеглими, перед усіма солдатами Великої Вітчизняної війни.
Бажаю усім богодухівцям оптимізму і впевненості у власних силах, а дорогим ветеранам – міцного здоров'я і уваги близьких. Добра і щастя вам та вашим родинам!
Хай затишно і щасливо живеться вам у рідному місті!
З повагою.

Голова Богодухівської районної
державної адміністрації
О.П.Сластін

 

До питання часткової мобілізації потрібно поставитися відповідально

06 серпня відбулася нарада з залученням керівників підприємств, установ, організацій, які включені до районного ліміту вилучення транспортних засобів з питань якісного призначення та вилічення транспортних засобів.
Як зауважив військовий комісар Богодухівського ОМВК Супрун С.М., з 23 липня проходить третя хвиля часткової мобілізації. По всіх областях України визначені наряди. Відповідальність за її проведення лежить на керівниках усіх рівнів. Та, на жаль, не всі добре усвідомлюють серйозність цього питання. У деяких сільських радах робота ведеться на низькому рівні. Не всі сільські ради надали акти щодо осіб, які відмовляються отримувати повістки. Звичайно, ускладнюють вирішення цього питання часові рамки. Та все ж до цього питання потрібно повернутися обличчям і забезпечити проведення часткової мобілізації та отримання техніки національної економіки військовими частинами.

 

Шановні хлібороби Богодухівського району!

Вітаю з трудовим досягненням - намолотом 100 тисяч тонн зерна.
Нинішній успіх - це результат вмілої організації праці, використання сучасних новітніх технологій вирощування зернових культур, високого професіоналізму та самовідданої праці аграріїв вашого району. Щедрий урожай зернових підтверджує позитивну динаміку розвитку українського аграрного сектору.
Я переконаний, що аграрії Богодухівського району виконають поставлені перед ними завдання щодо як найшвидшого завершення жнив, забезпечать всі технічні та технологічні умови для збереження зібраного врожаю!

З повагою

Голова обласної державної адміністрації
І.М. Балута

 

Шановні аграрії Богодухівського району!

Вітаю вас з намолотом 100 тис.тонн зерна 2014 року та висловлюю слова подяки всім, хто злагодженою та кропіткою працею утверджує господарське ставлення до найбільшої нашої святині – землі та головного її багатства - хліба.
Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі - мир і спокій.
Нехай не переводиться ваш рід на нашій землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою.
Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, злагоди в кожну домівку.
Нехай нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються.

З повагою.

Голова Богодухівської районної
державної адміністрації
О.П.Сластін

 

Державою приділяється велика увага вирішенню питань, пов’язаних з адаптацією та інтеграцією біженців

Зауважила у ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації завідувач сектора з питань взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Повойко І.О.
Виступаючи перед присутніми, Ірина Олександрівна дала пояснення статусу біженців та переселенців.

Детальніше...

 

Пріоритетні напрями роботи райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування на 2014 рік спрямовані на удосконалення управлінської діяльності

Акцентувала у своєму виступі під час апаратної наради у голови райдержадміністрації начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Телешенко І.П.
Як вказала Ірина Петрівна, напрями роботи передбачають вирішення 47 питань з 8 напрямків. З метою якісного розгляду питань забезпечено проведення спільних засідань колегій райдержадміністрації та структурних підрозділів обласної державної адміністрації, на адресу відповідних Департаментів направлено листи.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Лютий 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання