Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

28 червня - День Конституції України

Шановні жителі міста і району!

Щиро вітаю вас з нагоди національного свята - Дня Конституції України!
Вісімнадцять років тому відбулася подія, що стала виявом вищої волі українського народу, фундаментальним закріпленням його історичного вибору, його волі жити в суверенній, демократичній та правовій державі - була прийнята Конституція України.
За історичними мірками наш Основний Закон - зовсім молодий документ. Але корені його глибокі, як глибокими є корені української нації.
Будуючи нову незалежну державу, кожен із нас є творцем її історії, адже Основний Закон відкриває можливості для реалізації прав і свобод людини.
Бажаю вам впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина України.
Добра вам і щастя.

З повагою.
Голова Богодухівської районної державної адміністрації
О.П.Сластін

 

Святкуємо разом!

Маємо честь запросити жителів і гостей міста на концерт з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді « Живи і квітни, Україно молода!»
У програмі:
- Популярні сучасні пісні і танці від кращих естрадних співаків і танцюристів міста;
- Музичні вітання від іменитого артиста, нашого  земляка  Олександра  Кварти;
- Сюрприз від  організаторів свята: на сцені фіналісти шоу-програми   «Україна має талант» та «Х-фактор»
Раді бачити вас 28 червня 2014 року о 19 годині у районному будинку культури!

 

У Богодухівському районі в повному обсязі і на високому рівні здійснюється державна політика у сфері архівної справи

Про це було наголошено 27 червня під час обласної селекторної наради з питання щодо стану виконання архівним відділом районної державної адміністрації у 2012 - I півріччі 2014 року Плану-графіку на 2012-2016 роки першочергового прийняття документів, що належать до Національного архівного фонду України на зберігання.

Детальніше...

 

Акція «Одягни БТР»

На прохання командування АТО Ізюмською районною державною адміністрацією ініційовано акцію «Одягни БТР» з метою підвищення ступеню захисту 30 одиниць БТР-80 за допомогою встановлення спеціальних металоконструкцій. Таку роботу якісно і своєчасно може виконати ДП «Харківський механічний завод». Вартість матеріалів і роботи становить 972000 гривень з урахуванням ПДВ.
Звертаємося до всіх небайдужих мешканців району винайти можливість надання фінансової допомоги для здійснення оплати вартості робіт.
Харківська обласна організація роботодавців у сфері агропромислового комплексу – Код за ЄДРПОУ 37765527 р/р 26000048631 у ПАТ «Східно-український банк «Грант». м. Харків, МФО 351607 призначення платежу: «Безповоротна фінансова допомога»

 

Забезпечення рівних прав батьків у вихованні дітей

26 червня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Сластіна О.П.
У ході засідання було розглянуто два питання про встановлення днів та часів спілкування батьків з дітьми, прийняті відповідні рішення, виходячи виключно з інтересів дітей; та одне питання про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

 

Виїзна акція Богодухівського районного центру зайнятості

З метою інформування осіб із зони АТО, які тимчасово перебувають на території Богодухівського району, про послуги з попередження безробіття, 24 червня в селі Крисине на базі позаміського оздоровчого табору «Ластівка», відбулася зустріч представників Харківського обласного центру зайнятості, Богодухівського районного центру зайнятості та соціальних партнерів служби зайнятості з 99 мешканцями з м. Слов’янська, Донецької області, які приїхали до Богодухівського району на тимчасове перебування. Серед них 50 дорослих, з яких 32 жінки та 18 чоловіків, учнів 15 чоловік, навчається в ПТНЗ 1 дитина та 2 студенти вишів. Богодухівський районний центр зайнятості представляла директор Лещенко Н.В., заступник директора Карлашова І.О., начальник відділу взаємодії з роботодавцями Остапир Н.П., головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Філіпова О.В. Від Харківського обласного центру зайнятості начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Прохоренко І.А. та начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Лимар І.В.

Детальніше...

 

У сільськогосподарських підприємствах району розпочався важливий етап - підготовка до збирання ранніх зернових культур

Про це 25 червня в ході засідання колегії районної державної адміністрації зазначив заступник голови райдержадміністрації Юрченко О.В.

Детальніше...

 

У районі під диспансерним наглядом з приводу онкологічних захворювань знаходиться 726 осіб

Про це 25 червня в ході засідання колегії районної державної адміністрації з питання щодо стану онкологічної  захворюваності в районі, наголосив головний лікар КУОЗ «Богодухівська центральна районна лікарня» Грищенко М.І.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання