Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

28 жовтня – 69 – та річниця визволення України від фашистських загарбників

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни!
Шановні жителі міста і району!

Від щирого серця вітаю вас із великим святом – 69-ю річницею визволення України від фашистських загарбників.
Кожного року ми згадуємо про подвиг тих, хто не жалкуючи життя свого стояв за нашу Вітчизну. Ми пам’ятаємо і тих, хто не повернувся з фронту, і віддаємо честь та шану тим, хто не лише вистояв у роки війни, а ще й відроджував державу, піднімаючи її з руїн, відбудовував наш красень Богодухів.
Наш священний обов’язок – бути гідними продовжувачами справи переможців. Немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі.
Бажаю всім міцного здоров’я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри, щастя та добробуту у родинах.
Слава вам, дорогі визволителі! Вам – наша глибока вдячність і шана!

З повагою.
Голова Богодухівської районної
державної адміністрації
В.М.Бєлий

 

Харківська область - один з лідерів з інформатизації бібліотечної мережі

Про це під час зустрічі з працівниками Куп'янської центральної районної бібліотеки розповів директор Департаменту культури і туризму Дмитро Кузнєцов. За його словами, у рамках реалізації у регіоні завдань Президента України щодо створення умов для доступу громадян до культурних послуг, зокрема відродження культурної інфраструктури села, в Харківській області з 2010 року розпочався процес інформатизації сфери культури і на сьогоднішній момент вже можна говорити про досить серйозні результати.

Детальніше...

 

Зрозуміти проблеми і допомогти

25 жовтня відбулася зустріч першого заступника голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В. з трудовим колективом та вихованцями геріатричного пансіонату.
В ході зустрічі були обговорені нагальні проблеми як персоналу пансіонату, так і вихованців.
По закінченні зустрічі Оксана Володимирівна провела особистий прийом громадян.

 

Одне з пріоритетних завдань влади - створення умов для доступу громадян до культурних послуг

Про це 25 жовтня в ході семінару-практикуму з реалізації у регіоні завдань Президента України щодо створення умов для доступу громадян до культурних послуг, зокрема відродження культурної інфраструктури села, який відбувся на базі районного будинку культури, наголосила перший заступник голови районної державної адміністрації О.В. Сизоненко.

Детальніше...

 

Реалізація заходів щодо соціального захисту населення від безробіття допоможе покращити ситуацію щодо зайнятості мешканців району, забезпечить додаткові надходження до бюджетів різних рівнів

Як зазначила 23 жовтня в ході спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району директор районного центру зайнятості Лещенко Н.В., за рахунок усіх джерел фінансування з початку 2013 року в нашому районі створено 415 робочих місць, в тому числі на підприємствах та в організаціях – 66 одиниць, за рахунок розвитку підприємницької діяльності населення – 349 одиниць. За видами економічної діяльності найбільша кількість створених робочих місць зафіксована у галузі торгівлі, ремонт автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку – 242 одиниць.

Детальніше...

 

Всі галузі господарського комплексу району працювали прогнозовано

Про це, підводячи підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців поточного року на спільному засіданні колегії районної державної адміністрації та зборах адміністративно-господарського активу району, зазначила перший заступник голови райдержадміністрації Сизоненко О.В.

Детальніше...

 

Театр імені Т.Г. Шевченка співпрацює з районами Харківської області

Про це в програмі «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо розповіла директор Харківського державного академічного українського драматичного театру імені Т.Г. Шевченка Маргарита Сакаян. За її словами, з метою реалізації в регіоні завдань Президента України щодо створення умов для доступу громадян до культурних послуг театр здійснює співробітництво з районами Харківської області, серед яких Чугуївський, Дергачівський, Шевченківський та Краснокутський, а також місто Люботин.

Детальніше...

 

Ми маємо зберегти всі культурні здобутки, всі традиції, які культивуються в кожному районі області. Євген Савін

«Форум «Слобожанщина – європейська культурна столиця» – певний діалог з громадськістю, в результаті якого можна отримати меседжі, з якими ми будемо виходити до кожного мешканця області. Ми маємо зберегти всі культурні здобутки, всі традиції, які культивуються в кожному районі області. Їхня реалізація в загальній концепції розвитку культури – наше завдання №1, адже в регіоні триває реалізація соціальних ініціатив Президента України щодо відродження культури», – заявив під час Форуму «Слобожанщина – європейська культурна столиця» заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євген Савін.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Вересень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання