Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

У цьому році «Останній дзвоник» пролунав для 190 випускників 11-х класів

30 травня в усіх загальноосвітніх навчальних закладах району пролунав традиційний Останній дзвоник.
Голова районної державної адміністрації Сластін О.П. та керівник апарату районної державної адміністрації Іванова Л.М. цьогоріч завітали на урочистості до міських шкіл

Детальніше...

 

ПАО «Харьковгаз» временно приостановит подачу газа 11 тыс. жителям Дергачевского, Золочевского и Богодуховского районов

В период с июня по сентябрь 2014 года ПАО «Харьковгаз» проведет планово-техническое обслуживание газового оборудования потребителей в Богодуховском, Дергачевском и Золочевском районах. 
С информацией о времени проведении ПТО можно ознакомиться на официальном веб-сайте предприятия http://kharkivgaz.com.ua/novini-pat-kharkivgaz.

Детальніше...

 

Поліпшення якісного складу державних службовців, підвищення ефективності використання кадрового потенціалу – одне з найважливіших завдань реалізації державної кадрової політики в районній державній адміністрації

Про це в ході чергового засідання ради по роботі з кадрами при районній державній адміністрації 29 травня 2014 року проінформувала секретар ради, завідувач сектора кадрової роботи апарату районної державної адміністрації Субота Олена Іванівна.

Детальніше...

 

Районною державною адміністрацією проводиться планомірна робота щодо організації роботи Центра надання адміністративних послуг

Про це 29 травня було наголошено заступником голови районної державної адміністрації Юрченком О.В. в ході засідання колегії райдержадміністрації.
Відповідно до Закону України «Про засади державної політики у сфері господарської діяльності», Закону України «Про адміністративні послуги», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження примірного положення про Центр надання адміністративних послуг» було розроблено проект розпорядження про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг, яке оприлюднене на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та в районній газеті «Маяк».

Детальніше...

 

Одним із шляхів забезпечення адресної соціальної підтримки найменш захищених сімей є реалізація Програми житлових субсидій

Про це 29 травня під час засідання колегії районної державної адміністрації наголосила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Жижирій Н.В.

Детальніше...

 

При районному управлінні юстиції створено консультативний пункт з надання правової допомоги населенню

Як зазначив 29 травня в ході засідання колегії районної державної адміністрації начальник районного управління юстиції Бородавка А.І., основна проблема розповсюдження правових знань серед населення – це налагодження міжвідомчої взаємодії.
З цією метою при райдержадміністрації створена та функціонує районна міжвідомча координаційно-методична рада з правової освіти населення, до складу якої входять керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, інших органів виконавчої влади (за згодою), прокуратури (за згодою), закладів освіти і культури, засобів масової інформації, громадських організацій та інших установ, організацій, до кола обов’язків яких входить проведення право освітньої, право виховної, масово-роз´яснювальної роботи щодо прав, свобод та обов’язків громадян.

Детальніше...

 

До уваги громадян!

З метою забезпечення всіх осіб, які перебувають під юрисдикцією України, правовою допомогою при Богодухівському районному управлінні юстиції Харківської області щовівторка та щочетверга з 10 до 16 години працює громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги. Приймальня здійснює такі види правової допомоги: надання правової інформації; надання консультацій і роз'яснень з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Детальніше...

 

Виїзний прийом громадян – нагода почути та допомогти

27 травня відбувся на території СФГ «Промінь» виїзний прийом громадян за участю голови районної державної адміністрації Сластіна О.П.
Під час прийому до очільника району зверталися громадяни різних верств населення: пенсіонери, робітники, одинокі матері, працівники бюджетних та соціальних сфер. Найбільше громадян турбують питання комунального господарства, житлової політики та соціального захисту.
Всі звернення були уважно розглянуті, надані та вислухані пропозиції щодо вирішення окремих питань, деякі були зареєстровані для подальшого вирішення.

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання