Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Михайло Добкін вручив слухові апарати 5 мешканцям сел. Комсомольський

Сьогодні в ході робочої поїздки до Зміївського району голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін вручив слухові апарати 5 жителям сел. Комсомольський.
Голова ХОДА зазначив, що в рамках реалізації в регіоні ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту найбільш уразливих верств населення, а також на виконання обласної програми «Здоров'я Слобожанщини» в області постійно ведеться робота із забезпечення пільгових категорій громадян, в першу чергу ветеранів та інвалідів війни, слуховими апаратами, зубопротезуванням та лікуванням катаракти.
Всього в реєстрі громадян Зміївського району, які потребують слухових апаратів, налічується 14 осіб.

Джерело: Харківська ОДА

 

«Вчитель – це не професія. Вчитель – це покликання»

Він тримає тебе за руку і відкриває весь світ, допомагає зробити перші самостійні кроки, а потім непомітно відходить убік, приймаючи наступних своїх учнів. Через роки пам’ять знову і знову відновлює його образ – злегка примружений уважний погляд, м’яку усмішку, бажання бачити тебе кращим, ніж ти є насправді.

Детальніше...

 

Богодухівський районний центр зайнятості проводить семінари «Презентація навчального закладу «Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»

Серед основних напрямків діяльності Богодухівського районного центру зайнятості є організація професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних громадян. Професійна підготовка, перепідготовка або підвищення кваліфікації громадян є одним із видів соціальних послуг, зорієнтованих на забезпечення ефективної політики зайнятості населення, підвищення конкурентоспроможності особистості на ринку праці.

Детальніше...

 

Жвавий діалог засвідчив інтерес до людей похилого віку

З метою реалізації в районі соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича щодо підвищення соціального захисту найбільш вразливих верств населення пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни 3 жовтня в центрі дитячої та юнацької творчості відбулося засідання «круглого столу» за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В.

Детальніше...

 

На Харківщині відбулися урочистості, присвячені Міжнародному дню людей похилого віку та Дню ветерана

В Харківському академічному українському драматичному театрі ім.Т.Г.Шевченка 1 жовтня відбулися урочистості, присвячені Міжнародному дню людей похилого віку та Дню ветерана. У них взяли участь заступник голови Харківської обласної ради Людмила Давидова, заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, заступник голови Ради ХОО ветеранів України Володимир Гриневич, Герої Соціалістичної праці, кавалери Орденів Трудової Слави, ветерани війни та праці, «Діти війни», активісти ветеранського руху.

Детальніше...

 

У Харківській області питання доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями до установ соціальної сфери стоїть на особливому контролі

Про це в ході засідання колегії районної державної адміністрації 2 жовтня наголосив завідувач сектора з питань охорони праці Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації Пироженко С.С.

Детальніше...

 

Розв'язання проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, їх соціальний захист – одне з найважливіших завдань держави

Про це в ході засідання колегії районної державної адміністрації 2 жовтня зазначила перший заступник голови райдержадміністрації Сизоненко О.В.
Як проінформувала Оксана Володимирівна, на обліку в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації станом на 1 вересня поточного року знаходиться 93 інваліда, які пересуваються за допомогою інвалідних візків, з них 51 чоловік мешкає в місті та 42 чоловіка в населених пунктах.

Детальніше...

 

На території району здійснюються заходи щодо забезпечення дієвої взаємодії з правоохоронними органами

Про це в ході засідання колегії районної державної адміністрації 2 жовтня зазначив начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Шепель М.М.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Вересень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання