Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

У Харківській області створені всі необхідні умови для надання населенню регіону безоплатних юридичних послуг

Про це в ефірі програми «Від влади до громади» на обласному радіо повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін. За його словами, на виконання соціальних ініціатив Президента України щодо надання безоплатної правової допомоги населенню Харківський регіон першим вийшов з пропозицією, і в структурі обласної державної адміністрації було створено структурний підрозділ - Юридичний департамент, який займається створенням умов для надання безоплатної юридичної допомоги населенню.

Детальніше...

 

Соціальні допомоги в Харківській області виплачені в повному обсязі

У Харківській області проживає більше 800 тис. пенсіонерів. Відповідно до реалізації в регіоні ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту (рівня життя) найбільш уразливих верств населення щоразу проводиться осучаснення раніше призначених пенсій. Середнє збільшення склало 136 грн. на одну особу. Про це сьогодні в ході прес-конференції розповіла директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Олена Захуцька.

Детальніше...

 

6 жовтня - День працівників освіти

Шановні працівники освіти!

Щиро вітаю вас з Днем працівників освіти.
Важко переоцінити роль учителя у творенні кожної людини як особистості та найвищої цінності суспільства. Піднімаючись щаблями освітянської системи - від дитячого садка і школи до вищого навчального закладу, - людина освоює нові й нові знання, стає фахівцем, зростає духовно, готується до самостійного життя. Саме завдяки вам молоде покоління знаходить місце в суспільстві, реалізує свій творчий потенціал.
Вірю у ваші знання і досвід. Від вашої мудрості, виваженості, чіткої громадянської позиції значною мірою залежить завтрашній день.
Бажаю всім, хто причетний до благородної вчительської праці, міцного здоров’я, натхнення, творчих здобутків, невичерпного ентузіазму.
Хай мир і злагода буде в душах, сім’ях, колективах, в усій нашій Україні!

З повагою.
Голова Богодухівської районної державної адміністрації
В.М.Бєлий

 

Михайло Добкін вручив слухові апарати 5 мешканцям сел. Комсомольський

Сьогодні в ході робочої поїздки до Зміївського району голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін вручив слухові апарати 5 жителям сел. Комсомольський.
Голова ХОДА зазначив, що в рамках реалізації в регіоні ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту найбільш уразливих верств населення, а також на виконання обласної програми «Здоров'я Слобожанщини» в області постійно ведеться робота із забезпечення пільгових категорій громадян, в першу чергу ветеранів та інвалідів війни, слуховими апаратами, зубопротезуванням та лікуванням катаракти.
Всього в реєстрі громадян Зміївського району, які потребують слухових апаратів, налічується 14 осіб.

Джерело: Харківська ОДА

 

«Вчитель – це не професія. Вчитель – це покликання»

Він тримає тебе за руку і відкриває весь світ, допомагає зробити перші самостійні кроки, а потім непомітно відходить убік, приймаючи наступних своїх учнів. Через роки пам’ять знову і знову відновлює його образ – злегка примружений уважний погляд, м’яку усмішку, бажання бачити тебе кращим, ніж ти є насправді.

Детальніше...

 

Богодухівський районний центр зайнятості проводить семінари «Презентація навчального закладу «Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»

Серед основних напрямків діяльності Богодухівського районного центру зайнятості є організація професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних громадян. Професійна підготовка, перепідготовка або підвищення кваліфікації громадян є одним із видів соціальних послуг, зорієнтованих на забезпечення ефективної політики зайнятості населення, підвищення конкурентоспроможності особистості на ринку праці.

Детальніше...

 

Жвавий діалог засвідчив інтерес до людей похилого віку

З метою реалізації в районі соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича щодо підвищення соціального захисту найбільш вразливих верств населення пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни 3 жовтня в центрі дитячої та юнацької творчості відбулося засідання «круглого столу» за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В.

Детальніше...

 

На Харківщині відбулися урочистості, присвячені Міжнародному дню людей похилого віку та Дню ветерана

В Харківському академічному українському драматичному театрі ім.Т.Г.Шевченка 1 жовтня відбулися урочистості, присвячені Міжнародному дню людей похилого віку та Дню ветерана. У них взяли участь заступник голови Харківської обласної ради Людмила Давидова, заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, заступник голови Ради ХОО ветеранів України Володимир Гриневич, Герої Соціалістичної праці, кавалери Орденів Трудової Слави, ветерани війни та праці, «Діти війни», активісти ветеранського руху.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Вересень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання