Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Відбулася чергова зустріч керівництва району з очільниками громад

9 липня голова районної державної адміністрації Сластін О.П. продовжив практику проведення співбесід з керівниками органів місцевого самоврядування району щодо вирішення невідкладних питань життєдіяльності територіальних громад.
Серед порушених питань - газифікація, ремонт водопровідної мережі та доріг, повна ліквідація сміттєзвалищ, подальше використання приміщення сільського клубу с.Степне; благоустрій колодязів та ремонт дороги в с.Воскресенівка та Улянівка.

 

Практика вирішення питань на місцях продовжується

Головою районної державної адміністрації Сластіним О.П.  у результаті проведення виїзного прийому громадян в Івано-Шийчинській сільській раді було дано доручення відповідним службам району щодо ремонту доріг. Жителів громади цікавили питання  суспільно-політичної ситуації в країні та, зокрема, у районі.

 

Апаратом районної державної адміністрації підбито підсумки роботи

Сьогодні у ході проведення наради з працівниками апарату районної державної адміністрації було проаналізовано підсумки роботи апарату за ІІ квартал 2014 року та визначено першочергові завдання на найближчий період.
Зокрема, особлива увага була акцентована на якісному плануванні роботи та здійсненню контролю за реалізацією прийнятих планів, взаємодії з органами місцевого самоврядування, продовженні проведення в районі обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади.

 

Без втрат і в короткі строки зібрати врожай

Сьогодні голова районної державної адміністрації Сластін О.П. під час чергового об'їзду з метою ознайомлення зі станом готовності сільськогосподарських підприємств району до збирання ранніх зернових культур відвідав ТОВ «Трайгон Фармінг Харків».
Як наголосив керівник одного з найкращих господарств району Черченко С.М., до збирання врожаю готові 17 комбайнів. Ранні зернові культури посіяні на площі 5773га та на 4575га засіяно ріпаком. З 10 липня в цьому господарстві планують розпочати жнива.

 

Станом на 1 липня 2014 року зведений бюджет району виконаний на 97,4%

Як повідомив начальник фінансового управління Ковальов О.Ф. зведений бюджет Богодухівського району при затверджених планових показниках з урахуванням змін на звітний період 73065,6 тис.грн. та фактичних надходженнях 71186,3 тис.грн. виконаний на 97,4% або недоотримано 1879,3 тис.грн., в тому числі загальний фонд в цілому виконано на 96,1% при надходженнях 66429,1 тис.грн., спеціальний фонд на 137% при надходженнях 2543,2 тис.грн. та бюджет розвитку на 120,2% при надходженнях 2213,9 тис.грн.

Детальніше...

 

В двох господарствах району розпочали збирання ранніх зернових культур

7 липня голова районної державної адміністрації Сластін О.П. з метою ознайомлення зі станом готовності сільськогосподарських підприємств району до збирання ранніх зернових культур відвідав СВК ім.В.Н.Каразіна, ТОВ «АПК Промінь» та СФГ «Промінь».

Детальніше...

 

Розпочато об’їзд господарств району

У відповідності до затвердженого графіка головою районної державної адміністрації Сластіним О.П. сьогодні розпочато комісійний об’їзд сільськогосподарських підприємств району на предмет вивчення стану їх готовності до збирання ранніх зернових культур.

Детальніше...

 

Триває перегляд підходів до системи водозабезпечення району

Проаналізувавши діяльність ТОВ «Богодухівсількомсервіс», КП «Богодухіввода», враховуючи думку та оцінку керівників органів місцевого самоврядування керівництвом районної державної адміністрації, особисто її головою Сластіним О.П., продовжується робота щодо визначення найефективніших форм та методів господарювання в напрямку водозабезпечення жителів району .
У ході проведення чергової робочої наради 07 липня визначено акценти, які будуть взяті за основу у подальшій діяльності.

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Лютий 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання