Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

У Харківській області питання доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями до установ соціальної сфери стоїть на особливому контролі

Про це в ході засідання колегії районної державної адміністрації 2 жовтня наголосив завідувач сектора з питань охорони праці Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації Пироженко С.С.

Детальніше...

 

Розв'язання проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, їх соціальний захист – одне з найважливіших завдань держави

Про це в ході засідання колегії районної державної адміністрації 2 жовтня зазначила перший заступник голови райдержадміністрації Сизоненко О.В.
Як проінформувала Оксана Володимирівна, на обліку в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації станом на 1 вересня поточного року знаходиться 93 інваліда, які пересуваються за допомогою інвалідних візків, з них 51 чоловік мешкає в місті та 42 чоловіка в населених пунктах.

Детальніше...

 

На території району здійснюються заходи щодо забезпечення дієвої взаємодії з правоохоронними органами

Про це в ході засідання колегії районної державної адміністрації 2 жовтня зазначив начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Шепель М.М.

Детальніше...

 

В районі проведена значна робота з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2013-2014 років

Як зазначив в ході засідання колегії районної державної адміністрації 2 жовтня заступник голови райдержадміністрації Гурін П.М., в опалювальному сезоні 2013-2014 років після введення в експлуатацію у вересні поточного року трьох котелень на альтернативному виді палива в районі працюватиме 7 котелень для опалення бюджетних установ.
Всі 69 топкових підприємств, організацій, установ фактично готові до експлуатації. Проводиться оформлення дозвільних документів на пуск газу.

 

Громадські організації інвалідів області отримали 1,1 млн.грн. фінансової підтримки від Фонду соціального захисту інвалідів

Харківське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів здійснює в установленому порядку виконання загальнодержавних програм соціального захисту інвалідів. Зокрема, з метою реалізації ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту найбільш уразливих верств населення Фонд фінансує заходи щодо соціальної, трудової, фізкультурно-спортивної та професійної реабілітації інвалідів, програму створення нових та збереження існуючих робочих місць для інвалідів. Про це розповіла на обласному радіо в програмі «Ранковий ексклюзив» заступник директора обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Галина Степанова.

Детальніше...

 

Відзначення Дня ветерана – це вияв глибокої пошани до людей старшого покоління

На виконання у регіоні соціальних ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту (рівня життя) найбільш уразливих верств населення 1 жовтня на Богодухівщині відзначили Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.
У центрі дитячої та юнацької творчості ветеранів війни та праці, пенсіонерів привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко Оксана Володимирівна, голова районної ради Тризна Дмитро Кирилович, міський голова Олексенко Наталія Іванівна.

Детальніше...

 

На утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у 2013 році було виділено понад 40 млн. грн.

Про це повідомила в ході прес-туру регіональних ЗМІ до дитячого будинку сімейного типу, який знаходиться в смт Пісочин, начальник служби у справах дітей ХОДА Тетяна Печерських. Тут у сім'ї проживає 1 рідна дочка і 10 прийомних дітей.

Детальніше...

 

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни, ветерани праці, колишні воїни Радянської Армії і Військово-Морського флоту, трудівники тилу, діти війни.

1 жовтня Україна відзначає Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.
Це вияв глибокої пошани суспільства до людей старшого покоління, посилення уваги до їхніх потреб.
Ви зробили неоціненний внесок у становлення української держави, зміцнення її економічного, культурного та інтелектуального потенціалу, вам випала доля боронити рідну землю від фашистських загарбників, відбудовувати рідне місто і села у повоєнні роки, пройти крізь лихоліття голоду, холоду, нестач. Та попри всі негаразди ви завжди залишалися людьми. Ви не втратили вміння любити, співчувати, передавати досвід і знання дітям і внукам.
Висловлюю вам сердечну дяку за мужність, подвижництво, невтомну працю, за ваш дорогоцінний досвід.
Щиро бажаю нашим дорогим ветеранам здоров’я, довголіття, любові і злагоди.

З повагою.
Голова Богодухівської районної державної адміністрації
В.М.Бєлий

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Вересень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання