Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Колегіальне прийняття рішень - запорука успішної реалізації управлінського рішення

За повідомленням заступника керівника апарату районної державної адміністрації, начальника організаційного відділу Явтушенко Н.О. у районній державній адміністрації діє 56 консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів (з початку року внесено зміни до персональних складів 17 комісій, прийнято рішення про припинення діяльності чи скасування 3 консультативно-дорадчих органів, утворено нових - 4).
Упродовж І півріччя 2014 року ними було проведено 175 засідань при запланованих 150. За їх результатами головою районної державної адміністрації прийнято 41 розпорядження.

 

Розглянуто стан справ у галузях району

Головою районної державної адміністрації Сластіним О.П. здійснено аналіз стану справ у галузях економіки району за підсумками роботи червня 2014 року.
Так, районний бюджет виконано на 102,6%. Обсяг реалізованої продукції склав 25 млн.грн. Цінова ситуація у районі стабільна. Знизились ціни на молоко, яйця, картоплю, капусту, буряк.

Детальніше...

 

Головне завдання на сьогодні – в короткі строки зібрати без втрат весь урожай та при мінімальних затратах праці і коштів зберегти його насіннєві та продовольчі якості

Про це сьогодні під час наради щодо підготовки збирання врожаю ранніх зернових культур за участю головного Державного інспектора Держгірпромнагляду Хохлова А.С., керівників сільгосппідприємств району, правоохоронних органів наголосив голова районної державної адміністрації Сластін О.П.

Детальніше...

 

Акція «Одягни БТР» триває

Районна державна адміністрація щиросердно дякує керівникам підприємств, установ та організацій району за активну участь і підтримку акції «Одягни БТР».
При цьому повідомляємо, що здійсненим 03 липня 2014 року станом на 09-00 годину аналізом фінансової допомоги на безповоротній основі для здійснення оплати вартості робіт зі встановлення спеціальних металоконструкцій на 30 одиницях БТР-80 районом перераховано більше 20 000 грн. Акція продовжується - робота у даному напрямку триває.

 

Централізоване водопостачання в сільських населених пунктах – вирішення проблем

Сьогодні за участю голови районної державної адміністрації Сластіна О.П. відбулася нарада з питання надання послуг з централізованого водопостачання ТОВ «Богодухівсількомсервіс» по 11 населених пунктах району.
В ході наради було акцентовано увагу на розроблення графіка проплат за послуги централізованого водопостачання в розрізі кожної з 9 сільських рад, які користуються послугами ТОВ «Богодухівсількомсервіс».

Детальніше...

 

У спілкуванні з професіоналами можна знайти найоптимальніші шляхи вирішення питань

Саме такий висновок можна було зробити за результатами проведення головою районної державної адміністрації Сластіним О.П. 02 липня чергової співбесіди з трьома керівниками органів місцевого самоврядування району.
Питання, порушені у ході проведення зустрічі, переважно, стосувалися землекористування, оренди водойм, водозабезпечення, діяльності навчальних закладів та бібліотек-філій.
Сіннянським сільським головою Білухою Л.А. були внесені пропозиції щодо реального наповнення місцевих бюджетів за рахунок перегляду деяких підходів у роботі територіальних органів виконавчої влади.

 

У 2014 році для робіт з облаштування засобами безперешкодного доступу житлових будинків інвалідів планується залучити позабюджетні кошти

Про це зазначила начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Жижирій Н.В.
Так, на обліку в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації станом на 01 липня поточного року перебувають 99 інвалідів, які пересуваються за допомогою інвалідних візків, з яких 54 чоловіка мешкає в місті та 45 чоловік в населених пунктах.

Детальніше...

 

Керівникам та спеціалістам тваринницьких господарств району необхідно активізувати роботу щодо заготівлі кормів на період зимівлі 2014-2015 років

Як повідомив начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Адаменко М.Г., для успішного функціонування тваринницької галузі в період зимівлі 2014-2015 років необхідно заготовити 2355 тон сіна однорічних та багаторічних культур, 35 31 тону сінажу з багаторічних трав, 11675 тон силосу кукурудзяного. Станом на 26 червня поточного року сільгосппідприємствами заготовлено 875 тон сіна, що становить лише 37% від потреби, 1017 тон сінажу – 29% до потреби. При цьому, Михайло Григорович наголосив, що сінаж заготовлено тільки в ТОВ СП «Родіна». Низький рівень заготівлі спостерігається у всіх без виключення господарствах.

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Лютий 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання