Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання







Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Співпраця з Євросоюзом необхідна Україні як стимул впровадження нових технологій та стандартів

Співпраця з Євросоюзом нам необхідна в першу чергу як стимул для внутрішньої модернізації, впровадження нових технологій та стандартів. Таку думку висловив заступник директора ХарРІ державного управління НАДУ при Президентові України, професор кафедри державного управління Володимир Нікітін під час відкритої лекції для студентів 1 і 2 курсів на тему «Чи потрібна Україні євроінтеграція?».

Детальніше...

 

Головна мета проведення форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» – презентація інвестиційних можливостей регіону

6 вересня в Харкові на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики відбудеться V Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!». Сьогодні під головуванням заступника голови ХОДА Юрія Сапронова відбулася нарада, на якій обговорювалися питання підготовки та проведення форуму.

Детальніше...

 

Україна вибудовує прагматичні ділові відносини як з ЄС, так і з Митним союзом. Михайло Добкін

Про це повідомив у програмі «Час влади», яка вийде в ефір обласного телебачення сьогодні в 19:30, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. Говорячи про євроінтеграцію, він зазначив, що Україна відстоює національні інтереси. Тому сьогодні держава вибудовує прагматичні ділові відносини як з Європейським Союзом, так і з Митним союзом.

Детальніше...

 

Сьогодні люди творчих професій вільно почуваються на європейських майданчиках. Михайло Добкін

Голова ХОДА Михайло Добкін підкреслив, що він повністю підтримує позицію Президента в питанні євроінтеграції України. Про це він повідомив у програмі «Час влади», яка вийде в ефір обласного телебачення сьогодні в 19:30.

Детальніше...

 

Входження України в зону вільної торгівлі найкращим чином позначиться на умовах та перспективах ведення бізнесу в країні

«Європейська Бізнес Асоціація спільно з бізнес-спільнотою України, представленою в рамках Асоціації, а на сьогодні це 919 українських та міжнародних компаній, повністю підтримує підписання Угоди про поглиблену та всеосяжну зону вільної торгівлі (DCFTA) і вважає євроінтеграцію України одним з першочергових пріоритетів і напрямів своєї діяльності», - заявила регіональний менеджер Харківського офісу Європейської Бізнес Асоціації Ірина Коновалова.

Детальніше...

 

Україна прагне до європейських стандартів

Щоб вийти на ринки Європи, необхідно відповідати тим стандартам, які ставить Євросоюз, а вони дуже високі. Для того, щоб їм відповідати, необхідно модернізувати виробництво і отримати сертифікати, за якими можна вивозити продукцію за межі України на територію Європейського Союзу. Про це повідомив у програмі «Час влади», яка вийде в ефір обласного телебачення сьогодні в 19:30, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. Він також зазначив, що присутність української продукції на європейських ринках буде підтвердженням того, що Україна намагається зайняти свою нішу серед тих держав, які торгують на ринку ЄС.

Детальніше...

 

Угода про асоціацію з ЄС сприятиме економічному зростанню України

Генеральний Консул Республіки Польща в Харкові Ян Гранат запевнив, Республіка Польща сподівається, що під час листопадового саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі Угода України про асоціацію з Європейським Союзом буде підписана.

Детальніше...

 

Україна стоїть як ніколи близько до підписання найважливішого для себе документа у взаєминах з Європейським Союзом. Михайло Добкін

Таку думку голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін висловив у програмі «Час влади», яка вийде в ефір обласного телебачення сьогодні о 19:30.
«Завдяки волі Президента, завдяки тому, що Верховна Рада знаходить у собі сили об'єднатися для вирішення важливих питань, завдяки тому, що сьогодні Уряд в умовах жорстокої економії не знизив жодного з соціальних стандартів і повністю виконує всі соціальні ініціативи Президента, ми підійшли як ніколи близько до підписання найважливішого документа – асоціацію між Україною та ЄС», – підкреслив він.

Детальніше...

 

Пошук по сайту











Архів новин

Серпень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання