Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Ретропробіг «Париж-Пекін» на Богодухівщині

20 червня Богодухівщина зустріла учасників ретропробігу «Париж-Пекін» на своїй території. Усі охочі долучилися до акції привітання на перехресті доріг в напрямку «Червона-Нива-Олександрівка-Шарівка.
Вітали учасників автопробігу і перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В. та завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Клочко Л.В.

 

Володимир Бєлий: «Влада повинна працювати для громади»

Через кілька днів численна когорта державних службовців України вдесяте в історії суверенної держави святкуватиме своє професійне свято. Без сумніву, державний службовець - це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого - несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.
Отож, напередодні свята - інтерв’ю з головним держслужбовцем району, головою Богодухівської районної державної адміністрації В.М.Бєлим.

Детальніше...

 

Оздоровлення 5,5 тис. дітей Харківщини на узбережжі Чорного та Азовського морів - результат реалізації соціальних ініціатив Президента України

717 дітей Харківщини 19 червня вирушили в Євпаторію для оздоровлення в санаторних закладах «Феміда», «Прометей» і «Таврія» за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності . Раніше, 15 червня, ще 240 дітей поїхали в Скадовськ для оздоровлення на узбережжі Азовського моря.

Детальніше...

 

На Богодухівщині підбили перші підсумки роботи, яка була проведена в районі щодо обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування в Україні та територіальної організації влади в Україні

На виконання рішення наради під головуванням голови Харківської обласної державної адміністрації М.М.Добкіна від 10 квітня 2013 року щодо реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні 19 червня в районній державній адміністрації відбулася конференція, в ході якої було підбито перші підсумки роботи щодо обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування в Україні та територіальної організації влади в Україні. В конференції взяли участь голова районної державної адміністрації Бєлий Володимир Миколайович, голова районної ради Тризна Дмитро Кирилович, керівники органів місцевого самоврядування району, члени районної робочої групи з питань організаційного забезпечення роз’яснення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Детальніше...

 

З апаратної наради у голови районної державної адміністрації

19 червня відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з порядком денним:

Детальніше...

 

Зустріч голови Богодухівської районної державної адміністрації Бєлого Володимира Миколайовича з ветеранами державної служби

Державна служба - це поклик долі, адже це нелегка праця, яка потребує справжньої самовідданості та бажання служити людям. Державні службовці відстоюють інтереси держави та надають послуги населенню - а це почесна праця, якою варто пишатися.

Детальніше...

 

Без популяризації здорового способу життя, розширення мережі спортивних арен ми не зможемо тримати таку високу планку результатів, як в останні роки. Михайло Добкін

Серед нагальних завдань обласної влади у напрямку залучення молоді до занять спортом не тільки будівництво нових споруд та підтримка професійного спорту. Велика увага приділяється на Харківщині популяризації здорового способу життя, як одному із напрямків реалізації соціальних ініціатив Президента України.
Про це під час програми «Від влади до громади» в ефірі обласного державного радіо зазначив голова обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

Детальніше...

 

У 2013 році планується оздоровити понад 200 тисяч дітей Харківщини

Про це сьогодні в ході прес-туру представників ЗМІ до Вовчанського району області повідомив заступник директора Департаменту у справах молоді та спорту Харківської ОДА Сергій Христоєв. Він зазначив, що на Харківщині триває активна робота з реалізації соціальних ініціатив Президента України.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Червень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання