Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Украина займет достойное место среди европейских стран

В ходе митинга на площади Свободы народный депутат Украины Евгений Мураев, обращаясь к присутствующим, сказал, что впервые за 22 года независимости Украины во главе страны стоит сильный Президент и надежное и патриотичное правительство, которые отвечают за свой народ и заботятся о его будущем.

Детальніше...

 

На митинге принята резолюция в поддержку евроинтеграции Украины

Сегодня в ходе митинга на площади Свободы была принята резолюция в поддержку евроинтеграции Украины и действий Президента Украины Виктора Януковича. Михаил Добкин, обращаясь к собравшимся на митинг, подчеркнул, что отсрочка в подписании Соглашения об ассоциации с Евросоюзом – не отказ от амбициозной цели, а мудрое, хоть и вынужденное, решение государства, продиктованное исключительно национальными интересами.

Детальніше...

 

Украина войдет в Европейское сообщество сильным и равноправным государством

Об этом сегодня в ходе митинга в поддержку евроинтеграционного курса Украины сказал председатель ХОГА Михаил Добкин. Он подчеркнул, что наш город – город-труженик, город науки, город высшего образования. Харьков подарил миру трех нобелевских лауреатов и является лидером в промышленном производстве. Научные учреждения, высшие учебные заведения, высокие стандарты среднего образования, творческая интеллигенция, молодежь – все это делает Харьков европейским городом уже сегодня.

Детальніше...

 

Матеріально-технічна база найстарішого архіву України постійно покращується

За останні 3 роки суттєво зміцнена матеріально-технічна база Державного архіву Харківської області – одного з найстаріших архівів України.
Про це сьогодні в ході прес-туру до Державного архіву Харківської області в рамках Днів відкритості регіону на виконання соціальних ініціатив Президента України повідомив заступник голови - керівник апарату ХОДА Василь Хома.

Детальніше...

 

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури району!

Щиро вітаю вас із професійним святом.
Завдяки діяльності органів прокуратури забезпечується виконання вимог чинного законодавства України всіма правоохоронними структурами, державними установами, організаціями, юридичними особами та громадянами нашої держави.
Вам довірено стояти на варті інтересів нашого району, боротися з порушеннями закону і порядку, оберігати життя і спокій наших громадян.

Детальніше...

 

Громадськість району підтримує євроінтеграційні процеси в Україні та рішення керівництва держави з цього питання

Як зазначив 29 листопада в ході засідання «круглого столу» за участю представників Громадської ради при районній державній адміністрації голова райдержадміністрації Бєлий В.М., наше майбутнє в єдиній європейській сім'ї, тому обговорення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом не припинялося ні на один день.

Детальніше...

 

Створення потужної промислової галузі в Україні – головний критерій для вступу до Європейського Союзу

Про це 29 листопада в ході засідання робочої наради за участю керівників державних та комунальних підприємств, установ та організацій, роботодавців та керівників профспілкових організацій усіх форм власності, яка відбулася в рамках Днів відкритості Харківської області на виконання соціальних ініціатив Президента України, наголосив депутат районної ради, директор Богодухівського електромеханічного заводу філії «Об´єднання Комунар» Пушкар М.Б.

Детальніше...

 

Якості і стандарти життя, які є в Європейському Союзі, напевно, це ідеал того, до чого потрібно прагнути всередині нашої країни

Таку думку 29 листопада в ході засідання робочої наради з керівниками державних та комунальних підприємств, установ та організацій, роботодавцями та керівниками профспілкових організацій усіх форм власності, яка відбулася в рамках Днів відкритості Харківської області на виконання соціальних ініціатив Президента України, висловив голова районної державної адміністрації Бєлий В.М.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Листопад 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання