Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

З апаратної наради у голови районної державної адміністрації

3 квітня відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з порядком денним:

Детальніше...

 

Досягення громади - спільна перемога

Черговий цикл комплексних виїздів до громад, які здійснює наразі голова райдержадміністрації В.М.Бєлий в рамках «Днів влади у громаді», засвідчує: проблем у земляків стало менше, лишилися ті, які можна вирішити виключно з допомогою обласної влади і підтримки держави. Приміром, дороги… Можна багато говорити і критикувати: шляховиків, владу, усіх… Але проблема лишається невирішеною. У нашому районі дороги, як і скрізь, - жахливі, і це не секрет. Тими мізерними коштами, що виділяють з державного бюджету на їх ремонт, проблему ніколи не зрушити з місця. Надія також на народного депутата О.М.Біловола, який може реально допомогти. В цьому напрямку районна влада працює.

Детальніше...

 

Делегація Богодухівського району взяла участь в урочистих та святкових заходах з нагоди 90-річчя Велико-Писарівського району Сумської області

29 березня делегація Богодухівського району на чолі з головою районної державної Бєлим В.М. на запрошення голови районної державної адміністрації Велико-Писарівського району Гонтаренка В.Д. взяла участь в урочистих та святкових заходах з нагоди 90-річчя Велико-Писарівського району Сумської області.

 

Спеціальні режими оподаткування для сільськогосподарських підприємств

29 березня за сприянням Богодухівської районної державної адміністрації юридичною фірмою «Інюрполіс» був проведений безкоштовний семінар на тему «Спеціальні режими оподаткування для сільськогосподарських підприємств».

Детальніше...

 

Всеукраїнські змагання зі стрибків у висоту «Богодухівський стрибунець-2013»в 16 раз пройшли на Богодухівщині

23 березня в дитячо-юнацькій спортивній школі під патронатом Богодухівської райдержадміністрації та Богодухівської міської ради в 16 раз пройшли змагання зі стрибків у висоту «Богодухівський стрибунець - 2012».
Традиційно на змагання завітали почесні гості: голова районної державної адміністрації Бєлий Володимир Миколайович, директор Республіканського ліцею-інтернату спортивного профілю Вишня Ігор Миколайович та заслужений тренер України, викладач цього ліцею Горбач Людмила Сидорівна, тренер спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву (м.Бердичів) Лонський Ігор Віталійович, Богодухівський міський голова Олексенко Наталія Іванівна.

Детальніше...

 

З апаратної наради у голови районної державної адміністрації

20 березня відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з порядком денним:

Детальніше...

 

У Дмитрівці скоро буде газ!

Черговий комплексний виїзд голови Богодухівської райдержадміністрації пройшов минулого тижня до Дмитрівської громади. Разом з ним, як завжди, прибули і його заступники - О.В.Юрченко та О.В.Сизоненко.
На жаль, на зустрічі не був присутній сільський голова, тож звіту про зроблене за минулий рік на території сільської ради ні громада, ні районна влада не почули. Як інформувала секретар сільської ради, наразі йдуть роботи щодо відновлення вуличного освітлення у Дмитрівці - готується технічна документація, закуплено ліхтарі.

Детальніше...

 

На Богодухівщині зиму проводжали - весну зустрічали

Так весело, жваво та людно вже давно не було на головній площі м. Богодухова, де зібралися жителі та гості районного центру і на кілька годин поринули в атмосферу народних звичаїв, традицій і мелодій.
Млинцями, варениками, пирогами, національними бутербродами і чаєм частували всіх присутніх на святі представники навчальних закладів, організацій, сільських рад, які представляли власноруч приготовану продукцію.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Червень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання