Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

У районах Харківської області активно розвивається спортивна інфраструктура

Сьогодні в ході прес-туру представників ЗМІ до Вовчанського району заступник директора Департаменту молоді та спорту ХОДА Сергій Христоєв наголосив, що на Харківщині продовжується активна робота з реалізації соціальних ініціатив Президента України, завдяки яким, за його словами, будуються фізкультурно-оздоровчі комплекси в Вовчанську, Первомайському, Лозовій та Дергачах. Крім цього, ведеться підготовка проектно-кошторисної документації ще 9 ФОКів.
«У 2012 році на Харківщині була побудована рекордна кількість спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням та синтетичним покриттям: 32 тренажерних та 19 майданчиків з синтетичним покриттям. У цьому році стоїть завдання побудувати мінімум 33 майданчики з тренажерним обладнанням і в кожному районі поставити майданчик з синтетичним покриттям», - сказав Сергій Христоєв.

 

Здоров’я людини - найцінніший скарб людини

Здоров’я людини - найцінніший скарб суспільства. Скарб, який щосекунди, невтомною працею, дбайливо оберігають медичні працівники. Люди, які своєю професією щодня максимально реалізують найблагородніше призначення - творити добро.

Детальніше...

 

«Пряма лінія» з головою районної державної адміністрації В.М.Бєлим

12 червня в рамках Днів відкритості Богодухівської районної державної адміністрації в редакції районної газети «Маяк» пройшла «пряма лінія» з головою районної державної адміністрації Бєлим Володимиром Миколайовичем.

Детальніше...

 

На Богодухівщині пройшов Всесвітній День Донора

Життя непередбачуване. Ніхто не знає, що з нами станеться завтра, але кожен впевнений, що саме його нещасний випадок мине. Так трапляється, що в житті, впевнені у собі люди, котрі самі цього не очікують, стають підопічними Червоного Хреста.
11 червня на базі Богодухівської центральної районної лікарні пройшов Всесвітній День Донора. Цього дня до цієї акції залучилися близько 40 чоловік. Серед них почесні донори України та СРСР. Були й такі, що вперше долучилися до цієї справи. Адже багаторічним досвідом доведено, що донорство не шкідливе: є багато людей, які здають кров понад 15-20 років, залишаючись здоровими і життєрадісними.

Детальніше...

 

Завдання влади - знати і вирішувати проблеми людей

Черговий День влади у громаді пройшов 10 червня у Полковій Микитівці. Як завжди, говорили - радилися жителі з місцевою владою і головою райдержадміністрації. На зустрічі також був присутній голова СФГ «Промінь» А.С.Васенін - депутат Харківської обласної ради, постійний помічник громади. І спортивне, і культурне, і шкільне життя полковомикитівців не обходиться без щедрої допомоги господарства.

Детальніше...

 

Доступ до публічної інформації: відкритість і прозорість у роботі влади

Як заявила в ході прес-конференції з нагоди Днів відкритості 10 червня начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю, у справах преси та інформації апарату райдержадміністрації Сахно Л.Б. робота щодо забезпечення доступу до публічної інформації здійснюється суворо у відповідності з чинним законодавством.

Детальніше...

 

Зустріч голови районної державної адміністрації з трудовим колективом районної газети «Маяк»

6 червня в рамках Днів відкритості Богодухівської районної державної адміністрації в редакції районної газети «Маяк» відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Бєлого В.М. з трудовим колективом газети.
В ході зустрічі Володимир Миколайович привітав колектив з професійним святом - Днем журналіста, відмітивши при цьому, що журналістика - це навіть не робота, а стиль життя. Подякував за вагомий внесок у формування громадської думки, виховання високих моральних якостей людини та конструктивну і плідну співпрацю з органами виконавчої влади.
Побажав ніколи не втрачати відчуття свободи та особистої причетності до подій, про які вони пишуть.

 

З колегії районної державної адміністрації

5 червня відбулося засідання колегії районної державної адміністрації за участю директора Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Гриви Р.С., заступника директора обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтв, члена колегії Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Мякіннікової Л.М., головного спеціаліста організаційного відділу апарату облдержадміністрації, куратора району Юношевої В.А.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Червень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання