Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

В основі державних рішень мають бути національні інтереси України - Глава держави

В основі ухвалення будь-яких державних рішень, зокрема у зовнішній політиці, мають бути національні інтереси України, наголошує Президент Віктор Янукович.
«Головні чинники - це наші українські інтереси. В основу прийняття будь-яких рішень ми завжди ставимо, і я особисто буду ставити тільки інтереси України, національні інтереси», - сказав Глава держави в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

Детальніше...

 

Участь у Вільнюському саміті залишається у графіку Президента

Президент України Віктор Янукович братиме участь у Саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі 28-29 листопада.
«На сьогодні поки не змінюються плани. Я неодноразово казав, що збираюсь їхати до Вільнюса», - сказав Віктор Янукович в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.
За словами Глави держави, на шляху євроінтеграції для України головним є захист національних інтересів.

Детальніше...

 

Коли слова не розходяться з ділом

26 листопада Петропавлівський сільський голова Стойчик В.М. звітував перед територіальною громадою про проведену роботу.
Звіт відбувся за участю першого заступника голови районної державної адміністрації О.В. Сизоненко.
Як наголосив у ході виступу сільський голова, робота виконкому є злагодженою, що дає змогу на високому рівні проводити місцеві заходи, розвивати соціальну інфраструктуру, допомагати кожному жителю у вирішенні проблемних питань.

Детальніше...

 

Президент країни зумів поламати стереотипне ставлення до нас. Михайло Добкін

Українські фахівці продовжують роботу над Угодою про асоціацію між Україною та Європейським союзом. Про це повідомив у ході зустрічі з представниками всеукраїнських ЗМІ у форматі «Чай з губернатором» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Детальніше...

 

Наше майбутнє в єдиній європейській сім'ї. Михайло Добкін

Про це сьогодні в ході зустрічі з кореспондентами центральних телеканалів і національних інтернет-агентств у форматі «Чай з губернатором» сказав голова облдержадміністрації Михайло Добкін.
«Договір про асоціацію з Європейським союзом складається з 1766 сторінок. Я повністю не знайомий з цим документом, точно також з ним не знайомі і ті, хто сьогодні говорить, що ми без цього документа не зможемо жити. Я не буду вас переконувати, висловлювати свою точку зору щодо того, де нам буде краще - в ЄС чи в союзі з Росією. Скрізь є свої переваги і недоліки. Але тільки політично, не вдаючись у економічні проблеми, підписати цей документ однозначно не можна. На моїй пам'яті ми два рази проходили щось подібне. Перший раз, коли був підписаний договір про вступ до ВТО, другий - газовий контракт. Цей документ ще більш складний для нас, ніж газовий контракт або вступ до ВТО. Цей документ повністю змінює звичайний уклад нашого життя. Якщо його уважно прочитати і порахувати, які у нас є економічні ризики, і зваживши всі за та проти, напевно, складно буде зробити однозначний вибір», - сказав Михайло Добкін.

Детальніше...

 

Україна між двома союзами. думка харківського політолога

Стратегічний напрямок України визначений доволі давно. Він зазначений у законі про засади зовнішньої та внутрішньої політики, який був прийнятий у липні 2010 року.
У законі чітко сказано, що Україна має прагнення до євроінтеграції, є демократичною державою та докладає зусилля задля розбудови себе в сім’ї європейських народів, коментує харківський політолог Юлія Біденко.

Детальніше...

 

Європа зараз у кризі, тому золотого дощу для України не буде - політолог

Щоб не залишатися в хвості розвитку цивілізації, Україна потребує нового вектору розвитку.
Так вважає харківський політолог Ігор Поліщук.
- Тому європейський вибір - це не тільки гарна риторика, це можливість у перспективі отримати додаткові ресурси для того, щоб провести вже запізнілі реформи, - коментує Ігор Поліщук. - Складність цього питання в тому, що золотий дощ не посиплеться на Україну зараз, оскільки Європа сама перебуває в певній кризі, там теж є брак ресурсів. Але, враховуючи стратегічну перспективу, це все одно правильний вибір. Це питання потребує вирішення.

Джерело: Слобідський край

 

Голова районної державної адміністрації Бєлий В.М. взяв участь у скайп-марафоні

26 листопада в рамках "Днів відкритості Харківської області", які проходять з 25 по 29 листопада поточного року, голова районної державної адміністрації Бєлий В.М. взяв участь у скайп-марафоні в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України, організований Департаментом масових комунікацій Харківської обласної державної адміністрації.
В ході 15 хвилин Володимир Миколайович ознайомив журналістів з сьогоденням району та відповідав на запитання представників обласних засобів масової інформації. Зокрема, до очільника району звернулися з запитаннями, які стосувалися стану доріг, будівництва Полігону для твердих побутових відходів та переходу на альтернативні види палива.

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Листопад 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання