Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Діалог між владою та суб’єктами підприємницької діяльності завжди дає позитивний результат

Про це 31 січня в ході засідання за «круглим столом» з питання реалізації завдань Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього бізнесу наголосив заступник голови районної державної адміністрації Юрченко О.В.

Детальніше...

 

У Харківській області велика увага приділяється сприятливій організації бізнес-клімату для підприємців

Про це сьогодні під час наради з реалізації у регіоні завдань Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу зазначив заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов.

Детальніше...

 

Робота щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу буде продовжена і надалі

Про це 29 січня в ході зустрічі з представниками малого та середнього бізнесу району з питань взаємодії та сприяння підприємницькій діяльності в рамках реалізації в районі завдань Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу наголосив заступник голови районної державної адміністрації Юрченко О.В.

Детальніше...

 

На Харківщині продовжується робота, спрямована на підтримку та розвиток підприємницької діяльності

Про це сьогодні в ході програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» розповів заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Денис Ткачов. Він нагадав, що для малого бізнесу як в 2013, так і в 2014 році був введений мораторій на проведення планових перевірок контролюючих органів.

Детальніше...

 

У Богодухові відкрито пункти обігріву

У зв’язку з різким похолоданням і прогнозами синоптиків у місті Богодухові відкрито пункти обігріву, куди пересічні мешканці можуть цілодобово звернутися у випадку сильного замерзання чи обмороження кінцівок.
Пункти обігріву, розташовані: плоша Жовтнева, 2 (будівля територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Богодухівської райдержадміністрації з 8.00 до 17.00 год.), вул. Міліцейська, 2 (приміщення штабу Партії регіонів з 8.00 до 17.00 год.), вул. Комарова, 3-А (приміщення КУОЗ Богодухівська районна центральна лікарня, цілодобово).
Пункти обігріву передбачені у першу чергу для безпритульних, котрі найчастіше гинуть у сильні морози. Тут можна абсолютно безкоштовно зігрітися, випити гарячого чаю та втамувати голод.
Щодня працівники цих пунктів надають допомогу і дбають про обігрів і харчування людей, які опинилися у скрутній життєвій ситуації.

 

Президент робить всі кроки, щоб знайти компроміс, який задовольнить усі сторони протистояння. Михайло Добкін

На брифінгу голова облдержадміністрації Михайло Добкін підкреслив, що у випадку, якщо буде переформатовано уряд і туди увійдуть представники опозиції, можливості спільної роботи столиці та регіону обов'язково будуть знайдені.

Детальніше...

 

Спостережна комісія районної державної адміністрації розпочала роботу у новому році у новому складі

23 січня відбулося перше засідання спостережної комісії районної державної адміністрації у новому складі, що затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 31 грудня 2013 року №496 «Про створення спостережної комісії районної державної адміністрації».

Детальніше...

 

На території району проживає 190 воїнів-інтернаціоналістів, з них 8 чоловік є інвалідами війни та 2 сім´ї загиблих військовослужбовців

Про це 22 січня в ході спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району проінформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Жижирій Н.В.
Як зазначила у своїй доповіді Наталія Володимирівна, відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», учасники бойових дій користуються рядом пільг та гарантій. Так, протягом минулого року 182 воїнів-інтернаціоналістів користувалися 75% знижкою плати на житлово-комунальні послуги в межах середніх норм споживання, 45 осіб отримали по 746,70 грн. кожен для придбання твердого палива та 37 учасників бойових дій - по 95,80 грн. для придбання скрапленого газу. 5 воїнам-афганцям було проведене зубопротезування, на ці цілі з обласного бюджету були використані кошти в сумі 2466,00 грн., та 581,00 грн. з місцевого бюджету.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання