Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Дорогі мої земляки!

Щиро вітаю вас зі славним 90-річчям Богодухівського району!
Для однієї з провідних областей України Богодухівщина є одним із регіонів, де минулі десятиліття позначені величезною працею старших поколінь – захисників і будівничих нашого краю, які ростили дітей і працювали задля майбутнього держави.
Ви гідно зустрічаєте ювілей створення району. Завдяки невтомній праці трудівників різних сфер та галузей не втрачено позитивних напрацювань у соціальній та економічній сферах.

Детальніше...

 

Дорогі земляки!

Серед багатьох знаменних дат, якими рясніє життя нашого краю, сьогодні ми відзначаємо особливу - 90-річчя утворення Богодухівського району. Ця подія є знаковою для усіх жителів регіону, бо за дев’ять десятиліть Богодухівщина пройшла шлях, уславлений малими та великими подіями, трудовими досягненнями людей, героїзмом під час Великої Вітчизняної війни.
Наша земля - мальовничий край із щедрими, неозорими ланами, з багатою героїчного історією, дала Україні геніїв літератури, видатних державних діячів та митців. Тут сформувалися характери Василя Каразіна, Марії Загірньої, Миколи Хвильового, Петра Тронька, Михайла Дерегуса, Федора Ємця, Валентина Борисова, Володимира Нахабіна, Петра Заковорота.

Детальніше...

 

Правова освіта населення є одним із пріоритетів державної політики

Одним з напрямків реалізації в Харківському регіоні завдань Віктора Януковича щодо громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної політики є діяльність ХОДА та її консультативно-дорадчого органу, яким є Харківська обласна міжвідомча координаційно-методична рада з правової освіти населення. Про це повідомив в ході прес-туру ЗМІ Харківщини до Вовчанського району заступник голови Харківської облдержадміністрації Олег Анпілогов.

Детальніше...

 

В районі вживається низка заходів на реалізацію соціальних ініціатив Президента України «Діти –майбутнє України»

Про це під час чергового засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, яке відбулося 14 листопада 2013 року, повідомила начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Галілей З.М.

Детальніше...

 

Громадська рада – це саме той майданчик, який передбачає живий обмін думками

Про це 14 жовтня в ході засідання Громадської ради при районній державній адміністрації на виконання завдання Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної регіональної політики зазначила перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В.
Слід зазначити, що Громадська рада при районній державній адміністрації була утворена в лютому 2013 року на установчих зборах і персональний склад якої затверджений розпорядженням голови районної державної адміністрації від 18 лютого 2013 року №34. До складу Громадської ради входить 7 представників інститутів громадського суспільства.

Детальніше...

 

Громадська рада при ХОДА допомагає здійснювати взаємовигідне співробітництво влади та громадських організацій

Громадська рада при ХОДА допомагає здійснювати взаємовигідне співробітництво влади та громадських організацій
Про це сьогодні в ході прес-конференції заявила голова Громадської ради при Харківській ОДА Ірина Давидова. За її словами з метою реалізації завдань Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної та регіональної політики в регіоні створено Громадську раду при ОДА. Вона складається з 132 членів організацій, які працюють в 11 комітетах.

Детальніше...

 

Основа побудови сильного громадянського суспільства – у створенні чіткої вертикалі взаємодії

Питання створення сильного громадського суспільства та залучення громадськості до формування і реалізації державної і регіональної політики, які зараз вирішується на завдання Президента України, є надзвичайно об’ємними. Таку думку висловила в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» директор Департаменту масових комунікацій ХОДА Вікторія Маренич.

Детальніше...

 

На території району не в повному обсязі забезпечуються вимоги чинного законодавства в сфері містобудування та архітектури

13 листопада в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Масалітіна Т.М. проінформувала присутніх про забезпечення на території району вимог чинного законодавства в сфері містобудування та архітектури.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Листопад 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання