Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

На Харківщині щорічно з обласного бюджету виділяється близько 3 млн.грн. на проведення зубопротезування, лікування катаракти та забезпечення слуховими апаратами ветеранів війни

Харківська область єдина в України, де щорічно з обласного бюджету виділяються кошти на проведення безоплатних операцій з приводу катаракти, зубопротезування та забезпечення слуховими апаратами інвалідів, учасників Великої Вітчизняної війни. Щорічно на ці цілі виділяється приблизно 3 млн.грн. Ця робота є одним з етапів виконання завдань Президента України щодо продовження традиції шанобливого ставлення до ветеранів ВВВ. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма під час наради на тему «Наближення медико-соціальних послуг до ветеранів війни».

Детальніше...

 

На Харківщині ветеранам війни профінансовано пільги на суму 223,8 млн.грн.

Сьогодні на прес-конференції заступник голови ХОДА Ігор Шурма зазначив, що у регіоні продовжується робота, спрямована на виконання завдання Президента України щодо продовження традиції шанобливого ставлення до ветеранів ВВВ і пам'яті про Велику Перемогу. Ігор Шурма зазначив, що відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» ветерани війни користуються пільгами - перш за все, це пільги з оплати житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу (інваліди війни - 100% пільга, тобто в межах норм споживання, передбачених чинним законодавством, вони звільняються від оплати за житлово-комунальні послуги повністю; учасники бойових дій - 75% пільга, учасники війни та члени сімей загиблих - 50%.)

Детальніше...

 

В області виконуються завдання Президента України

В ході прес-конференції заступник голови ХОДА Ігор Шурма розповів про реалізацію завдань Президента України щодо шанобливого ставлення до ветеранів Великої Вітчизняної війни і пам'яті про Велику Перемогу, 70-річчя визволення м. Харкова від німецько-фашистських загарбників. Сьогодні це питання знаходиться на персональному контролі голови Харківської ОДА Михайла Добкіна. Відповідно до цього в області розроблено цілий ряд заходів щодо реалізації завдань Президента України.

Детальніше...

 

В Обласному госпіталі для інвалідів війни створені сучасні умови для повноцінного обстеження та лікування пацієнтів

Як повідомив на прес-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, починаючи з 2010 року в Харківській області згідно з завданнями Президента України реалізуються заходи щодо створення умов для проходження обстеження та лікування на базі Обласного госпіталю для інвалідів війни.
«В цю установу з державного та обласного бюджетів протягом трьох років вкладено майже 14 млн.грн. на проведення капітального ремонту та придбання обладнання. Зараз там створені всі умови для повноцінного обстеження та лікування пацієнтів», - підкреслив Ігор Шурма.

Детальніше...

 

На виконання завдань Президента України Всеукраїнська естафета пам’яті крокує по Богодухівщині

«Продовжує свою патріотичну ходу Всеукраїнська естафета пам’яті. Цей захід - данина всім тим, хто поліг на полі бою в роки Великої Вітчизняної війни визволяючи рідну землю від фашистської навали та вшанування ветеранів, які ще поряд з нами», - звернувся до всіх присутніх на урочисто-траурних мітингах у с. Губарівка, с. Гути та с. Павлівка Почесний громадянин м. Богодухова, житель м. Мінськ (Білорусь), ветеран 5-ї Гвардійської армії, генерал-майор С.Я.Новиков.

Детальніше...

 

Саме зараз час приділити належну увагу освітленню усіх населених пунктів району

Акцентував у своєму виступі на апаратній нараді у голови райдержадміністрації 14 серпня заступник голови райдержадміністрації П.М.Гурін. Він зауважив, що відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» до елементів благоустрою відносяться засоби та обладнання зовнішнього освітлення, якими потрібно обов’язково забезпечити населення. Тому в дорученнях голови райдержадміністрації рекомендовано головам місцевих рад відновити зовнішнє освітлення сільських населених пунктів.

Детальніше...

 

Донести бачення Президента України В.Ф.Януковича та його команди щодо реформування органів місцевого самоврядування до кожного пересічного громадянина - завдання першочергове й необхідне

Про це сьогодні у ході проведення засідання районної робочої групи з питань організаційного забезпечення роз’яснення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні наголосила перший заступник голови районної державної адміністрації, співголова робочої групи О.В.Сизоненко.
«Ми маємо у будь-який інформаційний спосіб донести кожному жителю району плани країни стосовно реформи органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади. На підставі реальних прикладів діяльності влади у всіх галузях та сферах життя ми зобов’язані дійти до розуміння людей і позитивного сприйняття ними необхідності у таких кроках», - заявила Оксана Володимирівна.

 

Чугуївський район прийняв Всеукраїнську естафету пам'яті "Слава визволителям України"

11 серпня Чугуївщина прийняла від Богодухівського та Печенізького районів Всеукраїнську естафету пам'яті "Слава визволителям України". Урочистості з нагоди сімдесятиріччя визволення району від фашистських загарбників почалися пам'ятним молебнем та покладанням квітів до братської могили. У заході взяли участь керівництво районів, представники ветеранських організацій, школярі м.Чугуєва

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Вересень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання