Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Чим більше буде спроможних територіальних громад – тим сильнішим буде район

акцентувала керівник апарату райдержадміністрації Л.М.Іванова, яка зупинила свою увагу на Плані заходів з підтримки та впровадження об’єднання територіальних громад на території Богодухівського району.
Зокрема Лілія Миколаївна зупинилась на пункті 4 (підготовка пропозицій щодо визначення адміністративних центрів та меж спроможних територіальних громад) та пункті 5 (проведення консультацій з керівниками органів місцевого самоврядування щодо визначення адміністративних центрів та меж спроможних територіальних громад) Плану.
Вона звернулася з проханням до керівників органів місцевого самоврядування доопрацювати паспорти спроможних територіальних громад та надати їх до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.
«Це питання потребує посиленої уваги як з боку влади, так і територіальної громади», - прозвучало у висновку доповіді.

 

Методика формування спроможних територіальних громад визначає механізми та умови

зауважила начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Ю.М.Матвєєва, висвітлюючи питання щодо правових аспектів впровадження Методики.
У ній визначено послідовність, за якою буде здійснюватись об’єднання громад, вказані норми, які будуть ураховуватись при їх формуванні, акцентовано, якими шляхами буде здійснюватися об’єднання.
Територія спроможної територіальної громади повинна бути нерозривною, громади розташовуються в межах однієї області та у разі можливості одного району.

 

Наше головне завдання – реалізація державної політики і думка про людей

Під таким робочим девізом 07 травня пройшло засідання районної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад.
Керуючись Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розпорядженням Харківської обласної державної адміністрації та постановою Кабінету Міністрів України влада повинна виконувати поставлені завдання.

Детальніше...

 

Відбулася нарада із зооспеціалістами господарств району по підсумкам роботи в галузі тваринництва за квітень 2015 року

На нараді 05 травня було підведені підсумки роботи галузі тваринництва в сільгосподарських підприємствах району.
Станом на 05 травня утримується 2866 голів великої рогатої худоби, з них 858 голів корів, 2487 голів свиней, 79 голів овець.
У порівнянні з початком року чисельність великої рогатої худоби зросла на 127 голів.
Проведено роботу із збереження поголів’я худоби та поступового його збільшення, а також нарощування об’ємів обсягів виробництва молока і м’яса і організованого переведення худоби на літньо-табірне утримання.
Управлінням агропромислового розвитку надані пропозиції щодо оптимізації площ кормових культур для забезпечення тваринництва кормами протягом пасовищного періоду та майбутньої зимівлі.

 

Вся виховна робота з дітьми у навчальних закладах району спрямована на індивідуальність кожної особистості

Зауважила під час наради у голови райдержадміністрації начальник служби у справах дітей райдержадміністрації З.М.Галілей.
Відповідно до річного плану роботи служби у справах дітей районної державної адміністрації на 2015 рік, згідно з Положенням про службу у справах дітей районної державної адміністрації №256 від 08 липня 2010 року, служба має право: «Перевіряти стан виховної роботи з дітьми у навчальних закладах». Так, спеціалістом служби у справах дітей у 2015 році було перевірено 4 навчальних заклади району, це Богодухівський ліцей № 3, Гутянський НВК, Шарівська ЗОШ І-ІІІ., Губарівський НВК.

Детальніше...

 

Програмою «Питна вода Богодухівського району на період до 2020 року» передбачається виконання заходів з основних напрямків

Так, Програма передбачає:
1) Розвиток та реконструкцію систем водопостачання та водовідведення, в тому числі реконструкція водозаборів і водопровідних мереж в місті Богодухові та в сільських населених пунктах; проектування та будівництво системи водовідведення в місті Богодухові;
2) Охорону та раціональне використання джерел питного водопостачання, підвищення контролю якості води, в тому числі благоустрій водоохоронних зон джерел питного водопостачання.

Детальніше...

 

Залучення інвестиційних ресурсів дає можливість вирішувати широкий спектр питань, пов'язаних з діяльністю галузей матеріального виробництва, соціально-гуманітарної сфери та вирішення проблем територіальних громад

зауважив під час наради у голови райдержадміністрації головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації А.М.Філіппов.
Як зауважив Андрій Миколайович, на даний час шляхи надходження інвестицій у район можна поділити на 4 напрямки:

Детальніше...

 

Про стан виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23 лютого 2015 року №79 «Про затвердження плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об’єктах області на 2015 рік»

доповіла на нараді у голови райдержадміністрації 06 травня завідувач сектора інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації О.В.Кириченко.
На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23 лютого 2015 року №79 «Про затвердження плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об’єктах області на 2015 рік» районною державною адміністраціє розроблений план організаційних і практичних заходів щодо запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об’єктах району на 2015 рік, затверджений розпорядженням голови районної державної адміністрації 07 квітня 2015 року №115.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання