Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

У 2014 році на Харківщині планується відкрити школу, 2 дитячих садки і 4 ФОКи

Сьогодні в ході звітної прес-конференції на тему: «Дні відкритості регіону в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України. Підсумки 2013 року, плани на 2014 рік» заступник голови обласної державної адміністрації Євген Савін повідомив, що в 2014 році планується будівництво та відкриття ще однієї нової школи, двох дитячих садків, а також закінчення будівництва 4-х фізкультурно-оздоровчих комплексів.

Детальніше...

 

Михайло Добкін привітав з новорічними святами колектив і учнів школи-інтернату «Обдарованість»

Сьогодні під час Днів відкритості регіону в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін відвідав КЗ «Обласна спеціалізована школа-інтернат II-III ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради». Він ознайомився з відремонтованими спальними та навчальними корпусами, їдальнею, актовою залою, бібліотекою.

Детальніше...

 

Аналіз стану роботи архівного відділу районної державної адміністрації показав, що його діяльність носить системний характер і здійснюється відповідно до нормативно-правових документів

Про це 26 грудня в ході спільного засідання колегії районної державної адміністрації та Державного архіву Харківської області наголосила начальник відділу організації та координації архівної справи державного архіву Харківської області Гнезділо О.С. Зокрема, Ольга Сергіївна детально проаналізувала роботу архівного відділу райдержадміністрації та визначила проблемні питання, серед яких – оснащення приміщень архівного відділу автоматичною системою газового пожежогасіння та обладнання приміщення, яке виділено архівному відділу в 2013 році під сховище, з подальшим його стелажуванням.

Детальніше...

 

За результатами рейтингового оцінювання з організаційно-управлінської діяльності у 2013 році апарат Богодухівської районної державної адміністрації посів II місце в області

25 грудня в Харківській обласній державній адміністрації відбулося підбиття підсумків рейтингового оцінювання роботи апаратів районних державних адміністрацій з організаційно-управлінської діяльності у 2013 році та рекомендаціями щодо впровадження прогресивних форм, методів та технологій роботи, за наслідками якого апарат Богодухівської районної державної адміністрації посів II місце.

Детальніше...

 

Завдяки регіональному перинатальному центру суттєво знижено материнську і малюкову смертність

Реалізація на Харківщині національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства» має величезні здобутки. Про це повідомив під час підсумкової прес-конференції в ході Днів відкритості регіону в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України заступник голови ХОДА Ігор Шурма.

Детальніше...

 

Господарства району майже стовідсотково провели розрахунки за оренду майнових та земельних паїв

Про це 25 грудня в ході засідання колегії районної державної адміністрації проінформував заступник голови райдержадміністрації Юрченко О.В.
«На засіданні колегії обласної державної адміністрації у вересні цього року губернатор області Добкін М.М. вийшов з ініціативою щодо доведення розміру плати за 1га орендованої земельної ділянки не менше як 850 грн. Сільгоспвиробники району підтримали цю ініціативу і середній розмір виплат по району становить 866 грн. за 1га. А в таких господарствах як СФГ «Кленівське», ТОВ «Трайгон Фармінг Харків», ВАТ «Улянівське», КСП «Балабанівське» навіть вищий», - зазначив Олексій Вікторович.

Детальніше...

 

Із 23 місцевих рад району договори на захоронення твердих побутових відходів уклали 20 рад

Як проінформувала 25 грудня в ході засідання колегії районної державної адміністрації з питання виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами на період до 2015 року начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Масалітіна Т.М., не укладені договори трьома сільськими радами: Гутянською селищною, Івано-Шийчинською та Кленівською сільськими радами. По Крисинській сільській раді вивезення та захоронення твердих побутових відходів здійснюється на інше сміттєзвалище, послуги надаються комунальним підприємством «Вільшанське».

Детальніше...

 

Головне досягнення 2013 року - згуртована робота всієї територіальної громади в дуже непростих умовах

«2013 рік був дуже непростим. З 1998 року я на різних посадах працюю з бюджетом, беру участь у його формуванні, і за весь цей час не пригадаю жодного бюджету, який був би важчим і складнішим, ніж цього року», - зазначив сьогодні на підсумковій прес-конференції голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.
За його словами, найбільші складнощі і незручності цього року керівники всіх рівнів відчували у зв'язку з необхідністю умовляти людей інвестувати гроші в соціальні проекти замість держави.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання