Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Суттєвим механізмом підтримки найбільш нужденних верств населення є надання різних видів державної соціальної допомоги

Про це 25 грудня в ході наради, яка відбулася в рамках Днів відкритості за участю першого заступника голови райдержадміністрації Сизоненко О.В., щодо виконання в районі соціальних ініціатив Президента України в 2013 році та обговорення планів в цьому напрямку на 2014 рік наголосила начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Жижирій Н.В.
Зокрема, Наталія Володимирівна зазначила, що держава робить все можливе, щоб ветерани в нашому суспільстві відчували себе шанованими і соціальне захищеними людьми. Ветеранам війни надаються пільги при користуванні житлом та комунальними послугами, транспортом, забезпеченні паливом, у ремонті житла, пільги та гарантії щодо медичного обслуговування.

Детальніше...

 

Позашкільна освіта створює додаткові можливості для духовного, інтелектуального і фізичного розвитку дітей

Таку думку висловила 25 грудня в ході наради, яка відбулася в рамках Днів відкритості за участю першого заступника голови райдержадміністрації Сизоненко О.В., щодо виконання в районі соціальних ініціатив Президента України в 2013 році та обговорення планів в цьому напрямку на 2014 рік начальник відділу освіти райдержадміністрації Безмінова І.Г.
Зокрема, вона зазначила, що одним з головних завдань в галузі освіти на сьогодні є - охоплення дітей району позашкільною освітою та розширення мережі гуртків центру дитячої та юнацької творчості, в якому на сьогоднішній день працює 39 гуртків, в яких задіяно 724 учня.

Детальніше...

 

На виконання соціальних ініціатив Президента України у цьому році було розширено інститут фахівців із соціальної роботи

Про це 25 грудня в ході наради, яка відбулася в рамках Днів відкритості за участю першого заступника голови райдержадміністрації Сизоненко О.В., щодо виконання в районі соціальних ініціатив Президента України в 2013 році та обговорення планів в цьому напрямку на 2014 рік проінформувала директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Прилуцька Н.Є.
На сьогоднішній день в Богодухівському районі працює 13 фахівців із соціальної роботи. З них 5 працює на території міської ради, 8 обслуговують сільську місцевість.
Робота соціальних фахівців організована за принципом: виявлення проблем сім'ї, визначення потреб в отриманні необхідної допомоги, координації її надання суб'єктами соціальної роботи, та як результат - виведення сім'ї із кризових обставин.

Детальніше...

 

Доля кожної дитини, вирішення проблемних питань залежить від співпраці і взаємодії усіх установ, що причетні до роботи з дітьми

Про це 25 грудня в ході наради, яка відбулася в рамках Днів відкритості за участю першого заступника голови райдержадміністрації Сизоненко О.В., щодо виконання в районі соціальних ініціатив Президента України в 2013 році та обговорення планів в цьому напрямку на 2014 рік наголосила начальник служби у справах дітей Галілей З.М., яка проінформувала присутніх про реалізацію в районі нових соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України».

Детальніше...

 

У Мерефі відкрито новий дитячий садок

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін сьогодні взяв участь в церемонії відкриття Мереф'янського дошкільного навчального закладу №4, який відновив роботу після тривалої перерви. Даний захід відбувся в ході Днів відкритості регіону в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України. Голова ХОДА оглянув дитячий садок, новий харчоблок, а також привітав дітей, батьків і педагогів з наступаючим Новим роком і вручив подарунки.

Детальніше...

 

Підбили підсумки та визначили плани на майбутнє

23 грудня в рамках Днів відкритості району щодо виконання соціальних ініціатив Президента України з питання обговорення соціально-економічного розвитку Куп´єваської територіальної громади та району в цілому за 2013 рік та плани на 2014 рік відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Бєлого В.М. з мешканцями с.Куп´єваха.
В ході зустрічі очільник району проінформував жителів громади про результати соціально-економічного розвитку району за 2013 рік. Зокрема, Володимир Миколайович зазначив, що в цьому році завдяки спільним зусиллям, напруженій праці всіх жителів району в аграрному секторі зібрано непоганий урожай. Валовий збір зернових культур складає 178,2 тис. тонн. Урожайність становить 43,2 ц з одного га. Під урожай наступного року господарствами району посіяно 23 тис.га озимих культур, які на сьогодні в гарному стані.     Майже стовідсотково проведено розрахунки за використання земельних часток паїв. Реалізовано промислової продукції майже на 290 млн.грн. Стовідсотково виконанний зведений бюджет району по власних та закріплених доходах.

Детальніше...

 

На Богодухівщині привітали представників енергетичної галузі

20 грудня на підприємствах електроенергетичної галузі району (район електричних мереж, відділ енергозбуту, Богодухівська група підстанції Харківського високовольтного району) відбулися заходи, присвячені Дню енергетика.

Детальніше...

 

1200 дітей соціально незахищених категорій отримали подарунки до Дня Святого Миколая

В Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого 19 грудня відбулися урочистості з нагоди Дня Святого Миколая для дітей соціально незахищених категорій. 1200 учнів навчальних закладів області та їх педагогів привітали зі святом голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін та голова Харківської облради Сергій Чернов.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання