Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Ми - за чисте майбутнє!

Під таким гаслом цього року до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» долучилося 3595 чоловік учнівської та студентської молоді Богодухівщини. Беручи приклад з дорослих, діти допомагають упорядковувати прибудинкові території, підготовлюють клумби для висадки квітів. Так, учні Сіннянської ЗОШ І-ІІ ступенів привели в належний санітарний стан територію парку «Слави» в с. Сінне, учнями Гутянської, Улянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Хрущовомикитівської, Олександрівської ЗОШ І-ІІ ступенів проведено роботи з упорядкування територій навколо будівель шкіл.

Детальніше...

 

Підприємство працює стабільно, хоча є низка невирішених проблем

Про це сьогодні в ході засідання колегії районної державної адміністрації зауважив директор Богодухівського електромеханічного заводу філії ДНВП «Об'єднання Комунар», член колегії Пушкарь М.Б.
Зокрема, Микола Борисович проінформував про роботу підприємства за звітній період. «Ми одні з тих підприємств, які отримували закази з Росії. Сьогодні з семи заказів, залишився тільки один і тільки до жовтня поточного року. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб зберегти підприємство. Дуже прикро, що ми – державне підприємство, яке немає жодного заказу від держави. Про це ми неодноразово говорили і зверталися за допомогою до керівництва району, області, Кабінету Міністрів. Сьогодні ми працюємо 3,5 дні в тиждень, при цьому не скоротили жодного працівника. Шукаємо нові об’єми робіт та альтернативні види діяльності», - наголосив виступаючий.

Детальніше...

 

В I кварталі поточного року галузі матеріального виробництва та невиробничої сфери району працювали стабільно

Про це сьогодні під час колегії, виступаючи з питання щодо підсумків соціально-економічного розвитку району в I кварталі 2015 року, зазначила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Телешенко І.П.
Зокрема, розширено облікове коло промислових підприємств району. З 1 січня 2015 року включено ТОВ «Меблева фабрика Константа», яке розташоване в с.Куп'єваха. За попередніми даними. підприємствами району за I квартал поточного року реалізовано товарів, робіт і послуг на суму 130 млн.грн., що з урахуванням індексу інфляції на 3% більше, ніж за відповідний період минулого року. Разом з тим, у промисловості є ряд проблем, найважливіша з яких – скорочення ринку збуту. Це призводить до нестабільної роботи підприємств галузі. Протягом кварталу в режимі неповної зайнятості працювали: ТОВ «рибоконсервний завод «екватор», ТОВ «Добросмак», Богодухівський електромеханічний завод, УВП ХУПО УТОС. Через відсутність вітчизняної сировини та хімматеріалів призупинило діяльність ПП «ХЕЛКОМ».

Детальніше...

 

З метою посилення контролю за якістю лікарських засобів в центральній районній лікарні призначена уповноважена особа

Про це сьогодні під час засідання колегії районної державної адміністрації, виступаючи з питання щодо виконання Закону України «Про лікарські засоби» в частині обігу лікарських засобів та державного контролю якості ввезених на територію України лікарських засобів, наголосив головний лікар КУОЗ Богодухівська центральна районна лікарня Грищенко М.І.

Детальніше...

 

За минулий рік спеціалістами відділу Держземагенства, на яких покладені обов’язки державних кадастрових реєстраторів, було прийнято та опрацьовано 5407 заяв

Як повідомила сьогодні в ході засідання колегії районної державної адміністрації начальник відділу Держземагенства у Богодухівському районі Торяник Н.В., ці заяви стосувалися надання адміністративних послуг, з них: 1724 заяви щодо видачі витягу з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки, 926 заяв щодо реєстрації земельних ділянок, 1322 заяви щодо видачі витягів з державного земельного кадастру, 459 заяв щодо розгляду та погодження документації із землеустрою, 976 заяв щодо видачі довідки про кількісні характеристики земельної ділянки, розподілення земель між власниками і користувачами (за даними державної статистичної звітності форма 6-зем).

Детальніше...

 

Навіть в таких складних умовах недофінансування ми будемо робити все від нас залежне, щоб в районі не виникало надзвичайних ситуацій

Про це 22 квітня в ході засідання колегії районної державної адміністрації наголосив начальник філії «Богодухівський райавтодор» дочірнього підприємства «Харківоблавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» Плітка В.О.
«У районі 340 тис.км доріг загального користування. Тільки на 85 тис.кв.м ямкового ремонту потрібно 45 мільйонів грн. Ми розуміємо, що таких коштів віднайти просто неможливо. Із запланованих на цей рік 2 млн. 390 тис.грн. ми використали на сьогоднішній день 560 тис.грн. Але навіть в умовах недофінансування люди готові працювати. Наразі проводимо роботи на території Шарівської селищної ради», - зауважив Віталій Олександрович.

 

Спільними зусиллями ми зможемо підготуватися до нового опального сезону не гірше, ніж це було в минулому році

Таку думку висловив сьогодні в ході засідання колегії районної державної адміністрації заступник міського голови Коваленко І.В.
У своїй співдоповіді Ігор Віталійович докладно зупинився на роботі комунальних підприємств міста, ремонту доріг, участі міської ради в різноманітних проектах та озвучив проблеми сьогодення. А це, перш за все, ремонт доріг. «Майже всі дороги в місті потребують того чи іншого ремонту. Кошти, які надійшли в кінці минулого року, а це листопад-грудень ми не змогли використати через погодні умови, тому вони були повернені до Державного бюджету. Зараз ми звернулися з тим, щоб повернути ці кошти, але отримали незадовільну відповідь. Тому міською радою планується виділити близько 300 тис.грн. на ці потреби. На 100 тис.грн. буде закуплено дорожнього щебеню для проведення ямкового ремонту»,- зазначив виступаючий.

Детальніше...

 

На даний час розглянуті фінансові можливості та резерви для безумовного виконання заходів щодо своєчасного початку опалювального сезону

Про це 21 квітня в ході засідання колегії районної державної адміністрації, виступаючи перед присутніми з питання щодо підсумків роботи господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району в зимових умовах 2014-2015 років та про організаційну роботу з їх підготовки до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2015-2016 років, наголосила начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Масалітіна Т.М.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання