Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Ветерани та учасники війни обирають для оздоровлення санаторії Харківської області

Пільги на оздоровлення у санаторно-курортних закладах ветеранам війни гарантовані Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22 жовтня 1993 р. №3551-XII. Про це в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо повідомила директор Департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА Олена Захуцька. Вона зазначила, що в регіоні ведеться активна робота на виконання завданнь Президента України щодо продовження традиції шанобливого ставлення до ветеранів Великої Вітчизняної війни і пам'яті про Велику Перемогу, 70-річчя визволення м. Харкова від німецько-фашистських загарбників.

Детальніше...

 

В Харківській області третій рік поспіль виділяються кошти з обласного бюджету для зубопротезування ветеранів війни

Заступник голови ХОДА Ігор Шурма у ході прес-туру до Харківського обласного госпіталю для інвалідів війни зазначив, що на виконання завдань і доручень Президента України в області налагоджена система надання послуг зубопротезування ветеранам, інвалідам та учасникам війни.

Детальніше...

 

У 2014 році Обласний госпіталь для інвалідів війни стане найкращим медичним закладом області

Як повідомив сьогодні в ході прес-туру заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, з 2010 року в покращення матеріально технічної бази Обласного госпіталю для інвалідів війни вкладено близько 14 млн.грн. з обласного та державного бюджетів, з яких на ремонті роботи використано близько 10 млн.грн., на придбання обладнання – 4 млн.грн.

Детальніше...

 

Героїко-патріотичне виховання молодого покоління є одним з головних завдань для України

Про це сьогодні в ефірі програми «Харків.online» на ХОД ТРК заявив голова Харківського обласного комітету Міжнародного українського союзу учасників війни Петро Конюшенко. За його словами, питанню патріотичного виховання в країні приділяється дуже велика увага. В Указі Президента України зазначено, що при проведенні всіх заходів, пов'язаних з Великою Перемогою, необхідно максимально залучати молодь та школярів.

Детальніше...

 

Кошти у Гутянській селищній раді є, ними треба розпорядитися по-господарськи

Сказав В.М.Бєлий 12 серпня під час зустрічі з Гутянською громадою.
У Гутянській селищній раді є над чим працювати: освітлення, система у питанні вивозу твердих побутових відходів, безперебійне водопостачання, ремонт клубу, ДНЗ. Це має стати першочерговими завданнями роботи селищної ради. Причому кошти для вирішення наболілих питань є. Потрібно лише їх правильно використовувати.

 

«Пам’ять про війну, її сувора правда залишаються з нами, як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче - життя»

Такими були слова  виступаючих на урочисто-траурних мітингах під час проведення Всеукраїнської естафети пам’яті у Богодухівському районі.
На виконання завдань Президента України щодо продовження традиції шанобливого ставлення до ветеранів ВВВ 12 серпня делегація у складі представників Богодухівської районної організації ветеранів України, голови районної організації «Союз Чорнобиль Богодухівщини» та завідувача відділу соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації відвідала села Заброди, Сінне та Івано-Шийчине.

Детальніше...

 

Немає заперечень у тому, що виконавча влада має бути сильною, але вона зобов’язана бути ще й ефективною, забезпечувати людям добробут, безпеку, цілісність, стабільність існування

Акцентував голова райдержадміністрації В.М.Бєлий 12 серпня під час «Дня віддаленого села» в с. Первухинка Гутянської селищної ради, обговорюючи із жителями питання адміністративно-територіальної реформи.
«Тезу Президента про те, що влада повинна стати ближчою до народу, безумовно, можна реалізувати тільки запровадивши адміністративно-територіальну реформу» - наголосив Володимир Миколайович.
Безперечно, реформу потрібно робити поетапно. Привести до цивілізованого вигляду інфраструктуру на селі, потім розпочинати реформу.
Адже, на думку більшості, ідея адміністративно-територіальної реформи несе в собі досить позитивні результати для громад. Передусім мова йде про фінансові переваги, а це дасть можливість вирішити наболілі проблеми громад.

 

Представники влади мають застосовувати всі можливості для вирішення негараздів людей

Як зазначив у новинах «Сьогодення» на Харківському обласному телебаченні заступник голови облдержадміністрації Ігор Шурма, проект «Діалог з країною», в якому брав участь Президент України Віктор Янукович, а також проведення особистих прийомів громадян є надзвичайно важливими.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Вересень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання