Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Чорнобиль – один із епохальних поворотів не тільки української історії, але й усього людства

Сьогодні в центрі дитячої та юнацької творчості за підтримки районної громадської організації «Союз Чорнобиль Богодухівщини» з нагоди 29-ої річниці Чорнобильської катастрофи розпочала роботу виставка дипломних проектів студентів Харківської державної академії дизайну та мистецтв, присвячених культурі безпеки, яка буде тривати протягом цього тижня.

Детальніше...

 

Ми відчуваємо суттєву підтримку і розуміння з боку органів влади

Про це 20 квітня в ході засідання «круглого столу», яке відбулося з нагоди 29-ої річниці Чорнобильської катастрофи, зазначив голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль Богодухівщини» Деркач В.П.
Зокрема, Валерій Петрович подякував керівництву району за можливість у дні, коли в Україні вшановують пам'ять тих, хто поклав життя у боротьбі з радіацією, зібратися і спільно обговорити всі проблемні питання, пов'язані з лікуванням та соціальним забезпеченням чорнобильців.

Детальніше...

 

Основа дієвої співпраці - конструктивний діалог та знаходження компромісів між громадськими об’єднаннями та органами виконавчої влади

Таку думку висловив сьогодні в ході засідання «круглого столу» з питань соціального захисту чорнобильців та з нагоди 29-ої річниці ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС голова районної державної адміністрації Шаров В.А.
В засіданні взяли участь радник голови райдержадміністрації з соціально-гуманітарних питань Зирянова В.В., голова районної ради Тризна Д.К., заступник міського голови Коваленко І.В., голова районної організації «Союз Чорнобиль Богодухівщини» Деркач В.П. і представники цієї організації, керівники структурних підрозділів управління соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду в Богодухівському районі, поліклінічного відділення ЦРЛ, редактор районної газети «Маяк».

Детальніше...

 

Твій вибір – твоє майбутнє

Богодухівський районний центр зайнятості регулярно проводить профорієнтаційні акції для школярів, покликані допомогти молоді у виборі подальшого професійного шляху та попередити безробіття.
Так, 17 квітня представник районного центру зайнятості Філіпова О.В. провела профорієнтаційний захід «Твій вибір – твоє майбутнє» для учнів 9-х класів Богодухівської гімназії №1. На заході Олена Володимирівна ознайомила старшокласників із соціальними послугами, які надає служба зайнятості молоді, обговорила умови вибору майбутньої професії, розглянула сучасний ринок праці, презентувала робітничі професії. Бажаючі школярі отримали індивідуальні консультації щодо мотивів вибору певного фаху.

Детальніше...

 

Службою у справах дітей райдержадміністрації проведено черговий рейд «Діти вулиці»

16 квітня в с. Губарівка спеціалістами служби у справах дітей райдержадміністрації проведено рейд «Діти вулиці», під час якого обстежено дві сім’ї, в яких виховуються діти, позбавлені батьківського піклування.
З метою здійснення контролю за умовами утримання, навчання, виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, складені відповідні акти проведення рейду.

Детальніше...

 

Інформація для осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015р. №79 «Деякі питання оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції» внесені зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014р. №509.

Детальніше...

 

Надання грошової допомоги постраждалим та внутрішньо переміщеним особам

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року №535 «Про затвердження Порядку використання коштів, що  надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції», постраждала чи внутрішньо переміщена особа має право звернутися до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації проживання або фактичним місцем перебування з відповідною заявою, в якій зазначає причини необхідності надання їй грошової допомоги та реквізити рахунка, відкритого у банківській установі.

Детальніше...

 

Сьогодні під час засідання позачергової сесії районної ради було розглянуто низку важливих соціально-економічних питань

Зокрема, внесено зміни до рішення районної ради від 16 січня 2015 року №857-V «Про районний бюджет на 2015 рік». Так, відповідно до рішення сесії обласної ради від 9 квітня поточного року із загального фонду обласного бюджету збільшений обсяг субвенції за рахунок субвенції із державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло, - водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот в сумі 11740,0 грн. Також, на виконання обласної комплексної Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції на 2015-2016 роки, на проведення відпочинку звільнених у запас (демобілізованих) військовослужбовців, які брали участь в АТО, в санаторно-курортних закладах Харківської області району виділена інша субвенція в сумі 98,0 тис.грн.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання