Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Тільки у такому відкритому діалозі можна вирішити наболілі проблеми

Про це 6 серпня під час зустрічі з мешканцями братеницької територіальної громади зауважив голова районної державної адміністрації Бєлий В.М.
«Як я говорив і під час попередньої нашої зустрічі, мої приїзди до громад будуть здійснюватися незалежно від погоди, політики і виборів. Адже ми усі - одна громада, громада Богодухівщини. Навіть те, що сьогодні на зустрічі не прозвучали деякі питання попереднього нашого спілкування - уже позитивний результат. На виконання завдань і доручень Президента України В.Януковича щодо вирішення питання громадян кожен з керівників має бути небайдужим і докладати зусиль до розв’язання проблем»,- зазначив очільник району.

 

На сьогодні найактуальніше і найважливіше питання для жителів громади с.Братениця - підведення газопроводу

Як зазначив 6 серпня голова районної державної адміністрації Бєлий В.М. в ході зустрічі з братеницькою громадою, яка проходила в рамках «Дня віддаленого села», на виконання завдань і доручень Президента України В.Януковича щодо вирішення питання громадян, вся проектна і дозвільна документація уже готова, лишається тільки чекати на виділення з Державного бюджету коштів для проведення робіт з підведення газопроводу високого тиску (а це більше 5 млн.грн.). Причому, як зауважив очільник району, є перспектива отримання коштів і для проведення газопроводу середнього тиску, а це, без сумніву, велика підмога сільчанам. Оскільки питання газифікації села не у досить близькій перспективі, то наразі для людей важливим є вирішення питання щодо придбання дров твердої породи, це питання взяв під контроль В.М.Бєлий.

 

Тільки у відкритому діалозі влади і громади можна побороти труднощі

Про це 6 серпня у рамках «Дня віддаленого села» у с.Братениця наголосив голова районної державної адміністрації Бєлий В.М.
Зокрема, Володимир Миколайович наголосив, що на виконання доручень і завдань Президента України В.Януковича щодо вирішення питань громадян, такі зустрічі з мешканцями населених пунктів району будуть проходити постійно.

Детальніше...

 

Майже 300 звернень розглянуто облдержадміністрацією в рамках проекту «Діалог з країною»

У рамках телевізійного проекту «Діалог з країною» за участю Президента України Віктора Януковича обласною державною адміністрацією розглянуто 288 звернень. Найчастіше у зверненнях порушувалися питання соціального захисту (30,6%) – призначення державної соціальної допомоги, санаторно-курортне лікування, забезпечення пільговим автотранспортом; комунального господарства (38%) – ремонт та експлуатація будинків, благоустрій території, ремонт місцевих доріг; праці та заробітної плати (9%), житлової політики (7,6%), аграрної політики та земельних відносин (6,9%). Про це повідомив заступник голови – керівник апарату ХОДА Василь Хома.

Детальніше...

 

Головне завдання - створити гідні умови життя та розвитку для кожного громадянина

5 серпня у Красноградському районі заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Андрій Моченков провів особистий прийом громадян.
Мешканці району звернулися до Андрія Моченкова з питаннями, які стосуються різних сфер життя. Зокрема, проведення ямкового ремонту дороги та тротуару, функціонування на залізничному вокзалі торговельного майданчика, де працює ринок. Також було обговорено питання встановлення дитячого майданчика в селищі Куми.

Детальніше...

 

Щотижня спеціалістами Юридичного департаменту ХОДА проводиться прийом громадян, які потребують правової допомоги

В рамках виконання у регіонах завдань і доручень Президента України щодо вирішення звернень громадян 5 серпня спеціалістами Юридичного департаменту ХОДА з метою забезпечення отримання громадянами України, іноземцями, особами без громадянства, у тому числі біженцями, гарантованої Конституцією України безоплатної правової допомоги, було проведено особистий прийом громадян. В ході прийому були надані консультації громадянам з житлових, соціальних питань, а також питань щодо забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян. Мета прийому - надання населенню правових послуг, спрямованих на забезпечення реалізації та захисту прав і свобод людини і громадянина.

Детальніше...

 

Вирішення питань громадян - на постійному контролі у влади

На виконання завдань і доручень Президента України щодо вирішення питань громадян 5 серпня голова районної державної адміністрації Бєлий В.М. привів особистий прийом. Цього дня до очільника району було п'ять офіційних звернень, з них одне - колективне. Питання, з якими звернулися люди до керівника району, були соціально-економічного характеру. Уважно вислухавши  мешканців району, головою райдержадміністрації були запропоновані конструктивні шляхи вирішення їх проблем. Деякі питання були вирішені відразу, над іншими працюватимуть фахові служби.

 

Лояльні умови кредитування роблять програму молодіжного пільгового кредитування однією з найпопулярніших серед мешканців області

Сьогодні на Харківщині на виконання завдань Президента України щодо розвитку у регіоні будівельної галузі діють три державні програми, мета яких - допомогти громадянам у вирішенні їх житлового питання. Про це повідомила у ході прямої телефонної лінії в редакції газети «Слобідський край» директор Харківського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Наталія Алферова.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Вересень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання