Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Проблема підвезення учнів до Гутянської ЗОШ буде вирішена

Про це сьогодні під час засідання колегії районної державної адміністрації запевнила головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Варченко Н.М.
Серед проблем, які озвучила Наталія Миколаївна – ремонт покрівель в навчальних закладах, переведення топкових на альтернативні види палива, незабезпеченість у фінансуванні.
Слід зазначити, що голова райдержадміністрації доручив підготувати листи до керівників органів місцевого самоврядування з проханням допомогти у вирішенні нагальних проблем.

 

Серед найболючіших проблем – ремонт доріг

Про це 22 квітня під час засідання колегії районної державної адміністрації Олександрівський сільський голова, член колегії, радник голови райдержадміністрації з питань взаємодії з органами місцевого самоврядування Глущенко С.О.
Зокрема, Сергій Олександрович озвучив проблемні питання, які сьогодні існують не тільки в Олександрівській сільській раді. Це, перш за все, ремонт доріг, використання земель, відсутність контролю за працевлаштуванням. Висловив побажання підготувати листи всім керівникам органів місцевого самоврядування щодо раціонального використання земель на територіях місцевих рад району.

 

В планах – відновити учбовий процес

Сьогодні під час засідання колегії районної державної адміністрації директор ДП «Богодухівський сільськогосподарський учбово-курсовий комбінат» Тризна О.М. проінформував присутніх про роботу підприємства. Зокрема, наголосив, що буде відновлено учбовий процес для навчання трактористів всіх категорій, газоелектрозварювальників. Наразі відновлюють приміщення учбового корпусу, оформляють ліцензії і в жовтні планують розпочати заняття.

Детальніше...

 

Ми - за чисте майбутнє!

Під таким гаслом цього року до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» долучилося 3595 чоловік учнівської та студентської молоді Богодухівщини. Беручи приклад з дорослих, діти допомагають упорядковувати прибудинкові території, підготовлюють клумби для висадки квітів. Так, учні Сіннянської ЗОШ І-ІІ ступенів привели в належний санітарний стан територію парку «Слави» в с. Сінне, учнями Гутянської, Улянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Хрущовомикитівської, Олександрівської ЗОШ І-ІІ ступенів проведено роботи з упорядкування територій навколо будівель шкіл.

Детальніше...

 

Підприємство працює стабільно, хоча є низка невирішених проблем

Про це сьогодні в ході засідання колегії районної державної адміністрації зауважив директор Богодухівського електромеханічного заводу філії ДНВП «Об'єднання Комунар», член колегії Пушкарь М.Б.
Зокрема, Микола Борисович проінформував про роботу підприємства за звітній період. «Ми одні з тих підприємств, які отримували закази з Росії. Сьогодні з семи заказів, залишився тільки один і тільки до жовтня поточного року. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб зберегти підприємство. Дуже прикро, що ми – державне підприємство, яке немає жодного заказу від держави. Про це ми неодноразово говорили і зверталися за допомогою до керівництва району, області, Кабінету Міністрів. Сьогодні ми працюємо 3,5 дні в тиждень, при цьому не скоротили жодного працівника. Шукаємо нові об’єми робіт та альтернативні види діяльності», - наголосив виступаючий.

Детальніше...

 

В I кварталі поточного року галузі матеріального виробництва та невиробничої сфери району працювали стабільно

Про це сьогодні під час колегії, виступаючи з питання щодо підсумків соціально-економічного розвитку району в I кварталі 2015 року, зазначила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Телешенко І.П.
Зокрема, розширено облікове коло промислових підприємств району. З 1 січня 2015 року включено ТОВ «Меблева фабрика Константа», яке розташоване в с.Куп'єваха. За попередніми даними. підприємствами району за I квартал поточного року реалізовано товарів, робіт і послуг на суму 130 млн.грн., що з урахуванням індексу інфляції на 3% більше, ніж за відповідний період минулого року. Разом з тим, у промисловості є ряд проблем, найважливіша з яких – скорочення ринку збуту. Це призводить до нестабільної роботи підприємств галузі. Протягом кварталу в режимі неповної зайнятості працювали: ТОВ «рибоконсервний завод «екватор», ТОВ «Добросмак», Богодухівський електромеханічний завод, УВП ХУПО УТОС. Через відсутність вітчизняної сировини та хімматеріалів призупинило діяльність ПП «ХЕЛКОМ».

Детальніше...

 

З метою посилення контролю за якістю лікарських засобів в центральній районній лікарні призначена уповноважена особа

Про це сьогодні під час засідання колегії районної державної адміністрації, виступаючи з питання щодо виконання Закону України «Про лікарські засоби» в частині обігу лікарських засобів та державного контролю якості ввезених на територію України лікарських засобів, наголосив головний лікар КУОЗ Богодухівська центральна районна лікарня Грищенко М.І.

Детальніше...

 

За минулий рік спеціалістами відділу Держземагенства, на яких покладені обов’язки державних кадастрових реєстраторів, було прийнято та опрацьовано 5407 заяв

Як повідомила сьогодні в ході засідання колегії районної державної адміністрації начальник відділу Держземагенства у Богодухівському районі Торяник Н.В., ці заяви стосувалися надання адміністративних послуг, з них: 1724 заяви щодо видачі витягу з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки, 926 заяв щодо реєстрації земельних ділянок, 1322 заяви щодо видачі витягів з державного земельного кадастру, 459 заяв щодо розгляду та погодження документації із землеустрою, 976 заяв щодо видачі довідки про кількісні характеристики земельної ділянки, розподілення земель між власниками і користувачами (за даними державної статистичної звітності форма 6-зем).

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання