Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

На Богодухівщині на виконання соціальних ініціатив Президента України щодо підвищення зайнятості населення ведеться постійна і цілеспрямована робота

Так, 11 грудня у Богодухівському районному центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців району на тему «Особливості працевлаштування громадян, які потребують додаткових гарантій» за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В.        В ході семінару були висвітлені питання працевлаштування громадян, які потребують додаткових гарантій, згідно ст. 14 Закону України «Про зайнятість населення», надання інформації про попит на робочу силу, в тому числі для осіб зазначених категорій, подання звітності до територіального органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, несення відповідальності за порушення законодавства про зайнятість населення в частині відмови за кожну необґрунтовану відмову у працевлаштуванні таких осіб.

Детальніше...

 

Спокійна ситуація на Харківщині – результат правової роботи з населенням

Про це повідомив в ході прес-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Олег Анпілогов. За його словами, на Харківщині робиться все для того, щоб проявів грубих фактів правового нігілізму не було.
«Правовий нігілізм – це жахливе явище, яке в нормальній демократичній правовій державі не має права на існування. Правовий нігілізм породжує вседозволеність, а вседозволеність – заворушення, грубі порушення Законів України і прав тих громадян, які проживають поруч з нами», – зазначив він.

Детальніше...

 

Правовий аспект подій у Києві обговорюється на Харківщині в рамках Всеукранського тижня права

Про це сьогодні в ході прес-конференції розповів заступник голова Харківської ОДА Олег Анпілогов. За його словами, в рамках Всеукраїнського тижня права в Харківській області проводиться низка заходів, спрямованих на підвищення правової освіченості громадян. Серед них тематичні уроки в загальноосвітніх установах, зустрічі з трудовими колективами підприємств регіону, в ході яких обговорюються і події, що відбуваються на майдані Незалежності в Києві.

Детальніше...

 

Повнота і правильність ведення обліку земель має велику значимість як для землекористувачів, так і для органів влади

Таку думку 11 грудня в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації висловила начальник відділу Держземагенства у Богодухівському районі Торяник Н.В.
У своєму виступі вона наголосила на необхідності тісної співпраці з органами місцевого самоврядування. «Якщо ми не хочемо допустити використання земель без відповідного їх оформлення, сплати податків за її використання, нам потрібно спільно вести відповідний облік»,- зазначила Наталія Володимирівна.

Детальніше...

 

В районній державній адміністрації створена спеціальна комісія для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників

Про це 11 грудня в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації проінформувала директор районного центру зайнятості Лещенко Н.В.

Детальніше...

 

В кожному районі і місті Харківщини діють програми зайнятості, спрямовані на створення нових робочих місць

Заступник директора Департаменту соціального захисту населення – начальник управління праці та зайнятості ОДА Тетяна Печура у програмі «Ранковий ексклюзив» зазначила, що Закон України «Про зайнятість населення» передбачає створення у районах області комісій, які будуть працювати з підприємствами, де відбулося масове скорочення працівників. Також, за допомогою служби зайнятості та фонду загальнообов’язкового страхування на випадок безробіття такі працівники мають можливість залучатися до тимчасових робіт, доки для них буде знайдено вакансію на іншому підприємстві.

Детальніше...

 

Президент наголошує на необхідності прийняти Держбюджет до кінця року

Державний бюджет на 2014 рік має бути прийнятий у грудні, наголошує Президент України Віктор Янукович.
«Ми зобов’язані у грудні прийняти бюджет, країна повинна жити нормальним життям», - сказав Віктор Янукович під час зустрічі з Президентами Леонідом Кравчуком, Леонідом Кучмою та Віктором Ющенком.
Як підкреслив Глава держави, дії влади завжди будуть спрямовані на захист інтересів громадян.

Джерело: Офіційне інтернет-представництво Президент України Віктор Янукович

 

Глава держави: Уряд має прискорити роботу щодо умов для підписання Угоди з ЄС

Президент України Віктор Янукович доручив Уряду прискорити роботу щодо мінімізації ризиків у разі підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.
«Ризики, які є для нашої економіки, нам їх потрібно мінімізувати. Процес повинен бути прозорий за участі товаровиробників, щоб усі собі чітко уявляли, яке майбутнє. Як тільки ми знайдемо порозуміння і буде досягнуто такий компроміс - підпис буде стояти», - сказав Глава держави під час зустрічі з Президентами Леонідом Кравчуком, Леонідом Кучмою та Віктором Ющенком.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання