Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Майже 300 звернень розглянуто облдержадміністрацією в рамках проекту «Діалог з країною»

У рамках телевізійного проекту «Діалог з країною» за участю Президента України Віктора Януковича обласною державною адміністрацією розглянуто 288 звернень. Найчастіше у зверненнях порушувалися питання соціального захисту (30,6%) – призначення державної соціальної допомоги, санаторно-курортне лікування, забезпечення пільговим автотранспортом; комунального господарства (38%) – ремонт та експлуатація будинків, благоустрій території, ремонт місцевих доріг; праці та заробітної плати (9%), житлової політики (7,6%), аграрної політики та земельних відносин (6,9%). Про це повідомив заступник голови – керівник апарату ХОДА Василь Хома.

Детальніше...

 

Головне завдання - створити гідні умови життя та розвитку для кожного громадянина

5 серпня у Красноградському районі заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Андрій Моченков провів особистий прийом громадян.
Мешканці району звернулися до Андрія Моченкова з питаннями, які стосуються різних сфер життя. Зокрема, проведення ямкового ремонту дороги та тротуару, функціонування на залізничному вокзалі торговельного майданчика, де працює ринок. Також було обговорено питання встановлення дитячого майданчика в селищі Куми.

Детальніше...

 

Щотижня спеціалістами Юридичного департаменту ХОДА проводиться прийом громадян, які потребують правової допомоги

В рамках виконання у регіонах завдань і доручень Президента України щодо вирішення звернень громадян 5 серпня спеціалістами Юридичного департаменту ХОДА з метою забезпечення отримання громадянами України, іноземцями, особами без громадянства, у тому числі біженцями, гарантованої Конституцією України безоплатної правової допомоги, було проведено особистий прийом громадян. В ході прийому були надані консультації громадянам з житлових, соціальних питань, а також питань щодо забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян. Мета прийому - надання населенню правових послуг, спрямованих на забезпечення реалізації та захисту прав і свобод людини і громадянина.

Детальніше...

 

Вирішення питань громадян - на постійному контролі у влади

На виконання завдань і доручень Президента України щодо вирішення питань громадян 5 серпня голова районної державної адміністрації Бєлий В.М. привів особистий прийом. Цього дня до очільника району було п'ять офіційних звернень, з них одне - колективне. Питання, з якими звернулися люди до керівника району, були соціально-економічного характеру. Уважно вислухавши  мешканців району, головою райдержадміністрації були запропоновані конструктивні шляхи вирішення їх проблем. Деякі питання були вирішені відразу, над іншими працюватимуть фахові служби.

 

Лояльні умови кредитування роблять програму молодіжного пільгового кредитування однією з найпопулярніших серед мешканців області

Сьогодні на Харківщині на виконання завдань Президента України щодо розвитку у регіоні будівельної галузі діють три державні програми, мета яких - допомогти громадянам у вирішенні їх житлового питання. Про це повідомила у ході прямої телефонної лінії в редакції газети «Слобідський край» директор Харківського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Наталія Алферова.

Детальніше...

 

Сьогодні держава надає реальну підтримку будівельній галузі

Про це сьогодні в ході брифінгу заявив голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін. За його словами, на сьогоднішній момент будівництво не є тією галуззю, яка тягне за собою економіку. До кризи 2008 року будівельна галузь відігравала велику роль в економічному розвитку регіону і країни в цілому, але в даний час вона потребує підтримки. Саме тому Президент України Віктор Янукович поставив завдання перед регіонами надавати будь-яку допомогу і підтримку цієй галузі, щоб вона розвивалася.

Детальніше...

 

До 70-річчя визволення міста Богодухова від фашистських загарбників 7 серпня планується проведення низки заходів

2 серпня в ході засідання Організаційного комітету з підготовки щодо відзначення в районі 70-річчя визволення м. Богодухова від фашистських загарбників було обговорено низку організаційних питань щодо проведення 7 серпня урочистих та святкових заходів.
Як зазначила перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В., цього дня до району завітають гості з Білорусії, Росії, м. Харкова, смт Великої Писарівки Сумської області, смт Золочева. заходи розпочнуться о 8.00 год на в’їзді у місто, де Богодухівщина буде зустрічати делегацію Золочівського району та голів обласних організацій: ветеранів України Хіневича А.П., «Союз. Чорнобиль. України» Вінника А.І., спілки ветеранів Афганістану Рижкова В.М. з естафетою пам’яті «Слава визволителям Харківщини».

Детальніше...

 

Парад вишиванок у Богодухові

У день міста, 7 серпня о 19.30, на центральній площі Богодухова пройде парад вишиванок.
Про це в ході засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі 70-ої річниці визволення м.Богодухова від фашистських загарбників проінформувала заступник міського голови Рогинська Л.І.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Вересень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання