Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Безоплатну правову допомогу зобов'язані надавати всі органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування

Право на отримання правової допомоги прописано у ч.1 ст. 59 Конституції України, відповідно до якої кожен громадянин має право на правову допомогу, і у випадках, передбачених законом, ця допомога надається громадянам безоплатно. Закон України «Про безоплатну правову допомогу» визначає зміст і порядок реалізації права на безоплатну правову допомогу, а також державні гарантії з її надання. Про це в ході прес-конференції повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Олег Анпілогов.

Детальніше...

 

Будівництво полігону піде на користь екології Богодухівщини

Сьогодні багато чуток ходить у нашому районі щодо будівництва на території міста полігону для твердих побутових відходів (ТПВ). Такий же полігон в області буде збудовано і у Люботині. З одного боку, відомо, що це буде суперсучасний полігон для переробки і утилізації ТПВ. Проектна вартість полігону складе 28 млн. грн., з яких половину виділить обласний бюджет, а решту – інвестор. Полігон має замінити звалище на околиці міста, яке обладнане кілька десятиліть тому і сьогодні несе екологічну небезпеку.
З іншого ж боку, ті акції протесту незгоди з будівництвом, які проходять у Люботині, свідчать про те, що або роз’яснювальна робота проведена не на належному рівні, або і справді полігон небезпечний для жителів. Тож інформація про це питання – з уст голови районної державної адміністрації Бєлого В.М.

Детальніше...

 

Одне з пріоритетних завдань влади – збільшення можливостей доступу населення до інформації, її повноти та об'єктивності

Про це у своєму виступі 9 жовтня на апаратній нараді у голови районної державної адміністрації щодо реалізації у районі регіонального проекту «Відкрита влада» зазначила начальник відділу масових комунікацій Сахно Л.Б.
Зокрема, Лариса Болиславівна проінформувала присутніх про роботу райдержадміністрації, яка проводиться в цьому напрямку. Так, вона наголосила на тісну співпрацю з засобами масової інформації, зокрема, з районною газетою «Маяк», на сторінках якої неупереджено висвітлюється робота органів влади та обласною газетою «Слобідський край».

Детальніше...

 

Поглиблені профілактичні медичні огляди школярів району розпочато з 26 вересня поточного року

«На сьогоднішній день оглянуті 407 школярів, виявлено 214 випадків патології, в тому числі вперше – 121 випадок, перебувають під диспансерним наглядом – 71 дитина. Направлено на консультацію та до обстеження в центральну районну лікарню 83 дитини» - про це 9 жовтня в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації проінформував головний лікар КУОЗ Богодухівська ЦРЛ Грищенко М.І.

Детальніше...

 

Станом на 1 жовтня поточного року план власних та закріплених доходів загального фонду районного бюджету виконано на 105,2% до планових показників

Як зазначила 9 жовтня в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації начальник відділу доходів фінансового управління Шитоха С.Д., при плані 21,7 млн.грн. фактично надійшло 22,8 млн. грн.., що на 1,120 млн. грн. більше ніж передбачено.
Районний бюджет, при фактичному надходженні 11,4 млн.грн. та планових показниках 11,0 млн. грн., виконаний на 103,8%.

Детальніше...

 

Зацікавленість у селян займатися тваринництвом, у першу чергу, викликана суттєвою допомогою з боку держави

Про це 9 жовтня в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації наголосив начальник управління агропромислового розвитку Адаменко М.Г.
У своєму виступі Михайло Григорович, зокрема, зазначив, що в минулому році Кабінет Міністрів України постановою №342 затвердив Порядок надання державної підтримки фізичним особам за утримання молодняку великої рогатої худоби. Чи не вперше ця програма розрахована на звичайного селянина, який тримає у хліві худобу, а не на потужні сільськогосподарські підприємства. Звичайно, повністю всі витрати ці виплати не компенсують. Однак на сьогодні у держави є лише такі можливості. Також слід зауважити, що виплата дотації ні до чого не зобов’язує власників худоби. При потребі тварину можна здати на забій, продати, подарувати тощо, але згідно з встановленим порядком, на основі ветеринарних документів.

Детальніше...

 

З 1 січня 2014 року розширено коло осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу

Вторинна правова допомога громадянам включає в себе захист від обвинувачення, здійснення представництва осіб, які мають право на таку допомогу, в судах та інших державних органах, органах місцевого самоврядування і перед іншими особами. Також вона передбачає складання документів процесуального характеру. Про це повідомила в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» начальник відділу правової роботи, правової освіти та систематизації законодавства Головного управління юстиції у Харківській області Тетяна Жицька.

Детальніше...

 

Влада завжди намагається йти назустріч людям

Про це 8 жовтня під час зустрічі з мешканцями с. Шуби Сіннянської територіальної громади в рамках «Дня віддаленого села» наголосив голова районної державної адміністрації В.М.Бєлий.
Те, що запитань до Сіннянського сільського голови Білухи Л.А. майже не виникало, засвідчило ще раз про те, що робота з вирішення повсякденних питань громадян знаходиться на постійному контролі у місцевої влади.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Листопад 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання