Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Полково-Микитівський сільський голова Сергій Мартелов визнаний одним із кращих в області

Сьогодні, під час урочистостей з нагоди Дня місцевого самоврядування, які відбулися у великій залі Будинку рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Валентин Дулуб нагородили переможців обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування».

Детальніше...

 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ. Головний пріоритет дій влади - захист національних інтересів та інтересів кожного громадянина

Сьогодні тема євроінтеграції, євромайдану – тема номер один в Україні. Її обговорює чи не кожен свідомий житель нашої країни, всі засоби масової інформації. Свою думку з цього приводу висловив голова районної державної адміністрації В.М.Бєлий під час прес-конференції для районної газети «Маяк».
- Останнім часом ми бачили прагнення нашої країни, Президента, Кабінету міністрів підписати угоду з Європейським Союзом. І це зрозуміло, адже Україна, знаходячись у центрі Європи, вибрала правильний шлях. І, впевнений, нам ніхто не завадить перебувати у тій європейській спільноті, у якій ми маємо бути.

Детальніше...

 

Михайло Добкін привітав співробітників органів місцевого самоврядування

Сьогодні відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. В урочистому заході брали участь голова ХОДА Михайло Добкін, голова обласної ради Сергій Чернов, перший заступник голови ХОДА Валентин Дулуб, перший заступник голови облради Олена Олешко, мери міст, голови сільських і районних рад, а також інші почесні гості. Михайло Добкін привітав усіх присутніх зі святом і підкреслив, що в регіоні триває реалізація завдань Президента, спрямованих на реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Детальніше...

 

Чітко розмежувати повноваження, забезпечити ефективний розвиток територій, дійти до свідомості кожного громадянина - головне завдання на шляху реформування

Саме про це сьогодні на виконання завдань Президента України щодо обговорення на місцевому рівні Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні в ході проведення чергового засідання районної робочої групи з питань організаційного забезпечення роз’яснення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, зазначила перший заступник голови районної державної адміністрації, співголова робочої групи О.В. Сизоненко.

Детальніше...

 

Сенс нашого життя – діти

19 листопада діти, позбавлені батьківського піклування, та мати-вихователька дитячого будинку сімейного типу Рішко І.Л. взяли участь у Всеукраїнській виставці «У родинному колі», присвяченій кращому досвіду з виховної роботи дитячих будинків сімейного типу, яка відбулася у приміщенні Педагогічного музею Київського міського Будинку учителя у м. Києві.

Детальніше...

 

Президент України приділяє багато уваги патріотичному вихованню молоді

Про це сьогодні під час прес-туру представників ЗМІ в окрему механізовану бригаду сухопутних військ Збройних сил України, яка дислокується в м. Чугуєві, заявив заступник голови - керівник апарату ХОДА Василь Хома.
«Наступного року відзначатиметься 25 років виведення радянських військ з Демократичної Республіки Афганістан. З ініціативи Президента та Кабінету Міністрів готується обширна програма, в якій передбачені і заходи, спрямовані на патріотичне виховання молоді. Згідно із завданнями Президента передбачено проведення просвітницької роботи у навчальних закладах: проведення уроків мужності, уроків пам'яті, відвідування музеїв, місць, де встановлені меморіальні дошки, пам'ятники загиблим воїнам», - сказав Василь Хома.

Джерело: Харківська ОДА

 

Скорочення особового складу Збройних сил України до 70 тисяч буде сприяти підвищенню його боєздатності

Про це сьогодні в ході координаційної наради з виконання державної комплексної програми реформування та розвитку Збройних сил України на період до 2017 року заявив заступник голови - керівник апарату ХОДА Василь Хома.
«З наступного року Збройні сили України переходять на контрактну службу. Призов на строкову службу буде тільки у внутрішні війська. Скорочення збройних сил до 70 тисяч осіб в сьогоднішніх умовах сприятиме підвищенню боєздатності. Перехід на контрактну форму служби – це необхідність, оскільки вдосконалення технологій збройних сил вимагає від сьогоднішнього воїна оволодіння технікою на досить високому рівні. За рік служби досить складно вивчити матеріальну базу того озброєння, яке сьогодні є. Ще з давніх часів говорили, що воюють не кількістю, а вмінням. Тому вміння сьогоднішнього солдата, офіцера має бути на високому рівні, і це найголовніше завдання», – сказав Василь Хома.

Детальніше...

 

Микола Азаров: Всі гострі питання і складні проблеми, які виникли, ми обов'язково розв'яжемо

Всі гострі питання і складні проблеми, які виникли, Уряд обов’язково розв’яже. У цьому запевнив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 4 грудня 2013 року.
Прем’єр-міністр зазначив, що «всі, в тому числі наші партнери за кордоном, повинні зрозуміти, що влада, яка не вживає передбачених законом заходів для наведення порядку, захисту прав всіх, підкреслюю,  громадян, для забезпечення життєдіяльності країни, яка насправді в цілому живе мирно і спокійно, така влада сама порушує закон». Глава Уряду переконаний, що влада на це не має права, тим більше, в такій гострій економічній ситуації і на порозі зими.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання